Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 czerwca 2005

Pierwsze informacje na temat Tiger Woods PGA Tour 06

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 16:15

Na łamach serwisu Worthplaying pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego odcinka sportowego tasiemca o nazwie PGA Tour. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, edycja programu datowana na 2006 rok również będzie sygnowana nazwiskiem jednego z najlepszych golfistów świata – Tigera Woodsa.

Konkurs FlatOut - gra za friko! zakończony

Solnica, 13 czerwca 2005, 14:32

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry FlatOut. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Problem z kablami zasilającymi Xbox - powtórka z rozrywki

Elrond, 13 czerwca 2005, 13:31

Pamiętacie naszą informację z lutego tego roku dotyczącą wymiany potencjalnie awaryjnych kabli zasilających konsolę Xbox? Otóż okazuje się, iż nie tylko kable konsol wyprodukowanych przed 23 października 2003 (Europa kontynentalna - 13 stycznia 2004) wymagają wymiany, o czym poinformowali przedstawiciele Microsoftu.

Day of Defeat: Source ma się dobrze

Elrond, 13 czerwca 2005, 11:46

Od momentu opublikowania na łamach naszego serwisu informacji o wejściu Day of Defeat: Source w beta fazę upłynęło już sporo wody w rzekach, a nowych wiadomości na ten temat mieliśmy jak na lekarstwo. Firma Valve postanowiła się jednak zlitować nad biednymi graczami oczekującymi na pojawienie się Source'owej wersji Day of Defeat i przerwać swoje milczenie w tej sprawie.

Sztuczki (tipsy i tricki) do dema Battlefield 2
Sztuczki (tipsy i tricki) do dema Battlefield 2

ComCo, 13 czerwca 2005, 10:54

Dużo zamieszania w Sieci wywołało pojawienie się wersji demonstracyjnej Battlefield 2 - na serwerach dedykowanych tej militarnej strzelance FPS wręcz roi się od graczy, chcących sprawdzić umiejętność wirtualnej wymiany ognia. Kilka osób postanowiło „pobawić się” też kodem programu, tak aby dostosować go do swoich potrzeb. Oto co, udało im się odkryć.

Darmowe rozszerzenie do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 10:34

Koncern UbiSoft przygotował miłą niespodziankę dla licznej rzeszy zwolenników gry Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Raven Shield. Jest nią rozszerzenie o nazwie Iron Wrath, które można ściągnąć za darmo z Internetu.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.1
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.1

Stranger, 13 czerwca 2005, 10:03

23 czerwca premiera kolejnej ścigałki podejmującej niezwykle popularny temat tuningu. Mowa tu oczywiście o „Juiced”. Z tej okazji warto byłoby prześledzić cały proces tuningu, oczywiście z pominięciem fachowego nazewnictwa i całej technicznej otoczki. Dodam, że na końcu każdego newsa na czytelników czeka interesujący konkurs...

ATI o grafice w Xbox 360

Elrond, 13 czerwca 2005, 09:42

Prawdziwa wojna pomiędzy konsolami nowej generacji, PS3 oraz Xbox 360, zacznie się dopiero za jakiś czas, ale już teraz można zauważyć pewne "starcia" pomiędzy ich twórcami czy dostawcami komponentów. Co prawda wygląda to jak nie przymierzając przechwalanie się w piaskownicy, kto ma lepsze zabawki, ale czasami warto się przyjrzeć co też obie strony mają do powiedzenia o swoich "dzieciach".

Encyklopedia platform sprzętowych już na rynku

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 09:38

Do tej pory na amerykańskim rynku ukazało się co najmniej kilkanaście publikacji, w których różni autorzy (często renomowani dziennikarze, jak Steven Kent) próbowali podsumować historię elektronicznej rozrywki pod kątem rozwoju gier. Do grona tych wydawnictw dołączyła niedawno książka The Encyclopedia of Game Machines firmy GAMEplan.

Na rynku pojawią się gry video na podstawie animowanego serialu TV, pt. Hi Hi Puffy AmiYumi
Na rynku pojawią się gry video na podstawie animowanego serialu TV, pt. Hi Hi Puffy AmiYumi

ComCo, 13 czerwca 2005, 09:30

Teen Titans to nie jedyny animowany serial, nadawany na stacji Cartoon Network, który doczeka się adaptacji w postaci gry video - podobnie będzie z Hi Hi Puffy AmiYumi. Firma D3Publisher of America podpisała stosowne porozumienie licencyjne z Cartoon Network Enterprises, na mocy którego może tworzyć produkcje elektroniczno-rozrywkowe z „Hi Hi Puffy AmiYumi” w tytule.

Wyśmienite recenzje Grand Theft Auto: San Andreas na PC/Xbox

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 09:17

Jutro minie dopiero tydzień, odkąd PeCetowa wersja Grand Theft Auto: San Andreas znajduje się na rynku, ale już teraz można wysunąć odważne wnioski, że będzie to jedna z najlepszych gier bieżącego roku, o czym świadczą nie tylko wysokie wyniki sprzedaży, ale również świetne recenzje na łamach zachodnich magazynów i serwisów poświęconych elektronicznej rozrywce.

Video Games Live - muzyka z gier video na żywo
Video Games Live - muzyka z gier video na żywo

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2005, 08:45

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Was o serii koncertów zorganizowanych przez firmę Square Enix, podczas których fani gier mogli usłyszeć na żywo utwory pochodzące z produkcji sygnowanych logiem Final Fantasy. Inicjatywa ta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że również inne postacie związane z przemysłem elektronicznej rozrywki postanowiły wziąć udział tego typu przedsięwzięciach.