Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2005

Przeżyj Mistrzostwa Świata z roku 1974 dzięki nowej łatce do FIFA Football 2005
Przeżyj Mistrzostwa Świata z roku 1974 dzięki nowej łatce do FIFA Football 2005

Krystian Smoszna, 6 czerwca 2005, 14:38

Polscy fani gry FIFA Football 2005 z pewnością cenią sobie rodzime przeróbki programu, w tym niezwykle popularny Mega Patch PL, który co roku pojawia się na łamach naszego serwisu, jak również Centrum FIFY. Tym razem nasi lokalni specjaliści od przeróbek postanowili nam zaserwować coś zupełnie odmiennego, mistrzostwa świata w piłce nożnej z roku 1974.

Splinter Cell: Chaos Theory DS w "złocie"

Krystian Smoszna, 6 czerwca 2005, 12:26

Nie tak dawno, bo w maju bieżącego roku przedstawiliśmy Wam garść szczegółów dotyczących konwersji gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory na konsolę Nintendo DS. Okazuje się, że program jest już gotowy i właśnie powędrował do tłoczni, o czym poinformowała wczoraj firma UbiSoft.

Lock 'n Load: Band of Heroes - rozpoczęto zapisy na przedsprzedaż

Elrond, 6 czerwca 2005, 12:03

Firma Matrix Games poinformowała, iż najnowsza, komputerowa odsłona znakomitej serii Lock 'n Load, o podtytule Band of Heroes dostępna jest już w przedsprzedaży. Co prawda jej cena może być ciut odstraszająca, gdy za grę trzeba wysupłać 64.99 USD (ok. 215 zł), ale co to jest dla prawdziwych strategów:). Dodatkowo w pudełku znajdzie się "stołowa" wersja strategicznej gry wojennej.

Darmowe gry starszej generacji i płatne nowsze tytuły?

eLKaeR, 6 czerwca 2005, 11:11

Gdy niespełna cztery tygodnie temu zaprezentowaliśmy Wam zbiór informacji tekstowo-graficznych na temat następnej stacjonarnej konsoli koncernu Nintendo, noszącej nazwę Revolution, wspomnieliśmy m.in. o kwestii tzw. wstecznej kompatybilności. Chcielibyśmy teraz rozwinąć nieco owe dość ciekawe zagadnienie.

Sony grozi palcem europejskim importerom PSP

Elrond, 6 czerwca 2005, 11:09

Firma Sony nie jest zbytnio zadowolona z faktu, iż niektórzy dostawcy sprzętu importują PSP z USA i Japonii, a następnie sprzedają ją w krajach europejskich, gdzie oficjalna premiera handhelda ma odbyć się dopiero za kilka miesięcy. Niezadowolenie Sony jest tak duże, iż firma wydała nakaz zaprzestania dalszych tego typu praktyk. Jest to na razie jedynie słowne ostrzeżenie.

Podboje Filipa II Macedońskiego w nowej grze RTS

eLKaeR, 6 czerwca 2005, 10:23

Słynny Filip II był ojcem jeszcze sławniejszego Aleksandra III Wielkiego i w dużej mierze przyczynił się do późniejszych sukcesów syna. PeCetowa gra strategiczna typu RTS o nazwie Hegemony: Philip of Macedon, przygotowywana przez kanadyjską firmę Longbow Digital Arts, nawiąże właśnie do czasów umacniania się królestwa macedońskiego w połowie IV wieku p.n.e.

Developerzy World of Warcraft masowo opuszczają Blizzard i przechodzą pod skrzydła NCsoft?

Elrond, 6 czerwca 2005, 10:11

Na łamach serwisu Grimwell.com pojawił się bardzo śmiały artykuł, z którego wynika, iż firma NCsoft w mniej lub bardziej uczciwy sposób podkradła Blizzardowi całkiem sporą grupę developerów i projektantów, pracujących nad pierwszym rozszerzeniem World of Warcraft. Być może jest to tylko plotka, ale NCsoft otworzył w Irvine (tam również rezyduje Blizzard) nowe studio.