Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl czerwiec 2005

Seks w wirtualnym trójmieście, czyli erotyczne aspekty GTA: San Andreas
Seks w wirtualnym trójmieście, czyli erotyczne aspekty GTA: San Andreas

eLKaeR, 12 czerwca 2005, 11:11

Nikogo nie powinno dziwić, że trójwymiarowa gra akcji pt. Grand Theft Auto: San Andreas posiada najwyższe, spośród możliwych, oznaczenie bariery wiekowej, ponieważ zawiera przemoc fizyczną i niecenzuralne słownictwo. Developerzy z korporacji Rockstar Games oszczędzili nam tylko motywów z pogranicza erotyki i pornografii, ale planowali wprowadzenie w swoim dziele takich elementów.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories – kolejne informacje
Grand Theft Auto: Liberty City Stories – kolejne informacje

Kull, 20 czerwca 2005, 10:50

Niecały tydzień temu podaliśmy garść konkretnych informacji na temat nowego dzieła panów z Rockstar Games. Mowa oczywiście o GTA: Liberty City Stories, czyli nowym projekcie tworzonym jedynie na kieszonkowe konsole SONY, którego tematem przewodnim jest powrót do Liberty City, miasta znanego z trzeciej odsłony GTA. Dziś kolejne informacje, tym razem wprost z gorącej Hiszpanii.

Na pirata nie ma bata - gry do DS do ściągnięcia z sieci

Elrond, 9 czerwca 2005, 11:43

Nie tak dawno informowaliśmy Was, iż piraci rozpracowali sposób na wyciągnięcie danych z dysków UMD a w Internecie pojawiły się obrazy gier z PSP w formacie ISO. Według plotek, hackerzy już pracują nad możliwością "odpalania" ich z tzw. memory sticków. Te niechlubne praktyki dotknęły również konsolę Nintendo DS, do której nielegalne gry już można pobrać z sieci.

Fantastyczna Czwórka od wczoraj na rynku gier video
Fantastyczna Czwórka od wczoraj na rynku gier video

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2005, 08:49

Kilka dni przed planową premierą filmu Fantastic Four w Stanach Zjednoczonych, na rynku pojawiła się gra komputerowa pod tym samym tytułem. Przygotowany z myślą o użytkownikach najpopularniejszych platform sprzętowych program (PC, Xbox, PlayStation 2 oraz GameCube) już niedługo trafi także do Polski, a dokładnie 15 lipca bieżącego roku, o co postarała się firma LEM.

Szalona Żaba (Crazy Frog) doczeka się gry
Szalona Żaba (Crazy Frog) doczeka się gry

ComCo, 21 czerwca 2005, 11:46

(Wkurzająca wiele osób) Szalona Żaba - główny bohater bardzo często pojawiających się w telewizji (głównie stacje muzyczne) reklam dzwonków czy grafik do telefonów komórkowych - doczeka się własnej gry video. Według pierwszych informacji w tej sprawie, całość będzie swego rodzaju grą wyścigową.

Poradnik: Grand Theft Auto: San Andreas

Redakcja GRYOnline.pl, 8 czerwca 2005, 19:07

Poradnik do Grand Theft Auto: San Andreas, kolejnej odsłony legendarnego, „gangsterskiego” cyklu. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia fabularnej części gry oraz opisy wszystkich zadań, misji i zagadnień, pozwalających ukończyć grę z wynikiem 100%.

GTA: San Andreas „pęka” w 7 godzin i 46 minut

ComCo, 9 czerwca 2005, 08:13

Od 7 czerwca posiadacze PeCetów oraz konsol Xbox mogą przekonać się, jak bardzo rozbudowana jest najnowsza część cyklu Grand Theft Auto, nosząca podtytuł San Andreas. Świadczyć może o tym chociażby opublikowany wczoraj olbrzymi poradnik GRY-OnLine, świadczą o tym wypowiedzi graczy mówiące o „wakacjach z GTA: SA”. Okazuje się jednak, że całość można skończyć w 7 godzin i 46 minut!

GTA San Andreas na PC kiedy i za ile?

Cisek, 2 czerwca 2005, 10:14

Wiadomość ta zelektryzowała w dniu wczorajszym cały (polski) światek komputerowych graczy. Wiele osób zastanawiało się (i nadal zastanawia się), czy jest to prawda, gdyż do tej chwili nikt nie wystosował żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Otóż spieszymy donieść co następuje.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.6
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.6

Stranger, 24 czerwca 2005, 14:09

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Śmierć dziecka wynikiem przedłużonej rozgrywki w World of WarCraft

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2005, 09:16

Południowokoreańskie serwisy informacyjne od kilku dni głośno komentują przypadek młodego małżeństwa, które pochłaniając się rozrywce w World of WarCraft, zaniedbało swoje czteromiesięczne dziecko. Zaniedbało tak, że mała dziewczynka udusiła się podczas snu.

A miało być tak pięknie, czyli rzecz o Superfrog 3D
A miało być tak pięknie, czyli rzecz o Superfrog 3D

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 07:50

Od dłuższego czasu studio Realspawn Productions pracowało nad amatorskim i całkowicie darmowym projektem o nazwie Superfrog 3D. Jak nietrudno się domyślić, gra miała nawiązywać do kultowej dla wielu z Was platformówki firmy Team 17, która opowiada o perypetiach zielonej i sympatycznej żaby.

Gry na Commodore 64, Amigę i ZX Spectrum powracają na rynek

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2005, 08:34

Młodszym graczom zapewne trudno uwierzyć, że jeszcze kilkanaście lat temu PeCet jako maszyna do grania sprawdzał się słabo, a ówczesnym rynkiem software’owym rządziły produkcje na komputery ośmio i szesnastobitowe. Wydawałoby się, że jakakolwiek próba zarobienia pieniędzy w dzisiejszych czasach na tych antycznych maszynach jest skazana na niepowodzenie. Firmy Alten8 i Cronosoft sądzą co innego.

Max Payne: The Movie!
Max Payne: The Movie!

ComCo, 28 czerwca 2005, 12:01

20th Century Fox podejmie kolejną próbę przeniesienia elektroniczno-rozrywkowej produkcji na srebrny ekran. W planach wspomnianej wytwórni znalazł się bowiem pełnometrażowy film kinowy nawiązujący do popularnej serii dynamicznych gier akcji/TPP, pt. Max Payne.

Vin Diesel w roli Hitmana
Vin Diesel w roli Hitmana

Łosiu, 15 czerwca 2005, 14:13

Pierwsze plotki dotyczące filmowej adaptacji serii gier Hitman pojawiły się w sieci w 2003 roku, kiedy to informowaliśmy o domniemanych rozmowach Eidosu z Hollywoodzkimi wytwórniani. Dziś możemy już oficjalne podać, iż film opowiadający o tytułowym zabójcy pojawi się na srebrnym ekranie. W postać Agenta 47 wcieli się sam Vin Diesel!

Kilka słów o Pro Evolution Soccer 5, wzbogaconych o pierwsze screenshoty
Kilka słów o Pro Evolution Soccer 5, wzbogaconych o pierwsze screenshoty

eLKaeR, 21 czerwca 2005, 09:55

Zachodnia premiera Pro Evolution Soccer 5 (alias Winning Eleven 9), czyli kolejnej części popularnej wirtualnej symulacji futbolowej, nastąpi ponoć 28 października 2005 (wcześniej, bo 4 sierpnia 2005, wystartuje sprzedaż w Japonii). W stosunku do poprzedniej odsłony cyklu nie ulegną zmianie platformy (PC, PS2 i Xbox), dlatego też sferę rozwiązań technologicznych ominą rewolucyjne modyfikacje.

PeCetowy Grand Theft Auto: San Andreas już na rynku!
PeCetowy Grand Theft Auto: San Andreas już na rynku!

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 08:57

Zakrojona na szeroką skalę operacja związana ze sprzedażą Grand Theft Auto: San Andreas została rozpoczęta. Oczywiście mowa tu tylko i wyłącznie o wersji na PC i konsolę Xbox. Posiadacze urządzeń o nazwie PlayStation 2 mogą bowiem cieszyć się tym programem od ponad siedmiu miesięcy.

Poradnik: 7 Sins

Redakcja GRYOnline.pl, 10 czerwca 2005, 16:37

Poradnik do symulacyjnej gry erotycznej „7 Sins” zawiera ogólne sposoby rozwiązywania problemów, oraz dokładny opis przejścia poszczególnych misji z uwzględnieniem tematów rozmów preferowanych przez główne postacie.

Live for Speed S2 – premiera już w piątek!
Live for Speed S2 – premiera już w piątek!

Krooliq, 20 czerwca 2005, 15:09

Dziś wszyscy wirtualni kierowcy mają powód do radości, ponieważ właśnie została ujawniona data premiery kolejnej wersji jednej z najlepszych symulacji samochodowych - gry Live for Speed S2. Ukaże się ona już w ten piątek, czyli 24 czerwca.

Sztuczki (tipsy i tricki) do dema Battlefield 2
Sztuczki (tipsy i tricki) do dema Battlefield 2

ComCo, 13 czerwca 2005, 10:54

Dużo zamieszania w Sieci wywołało pojawienie się wersji demonstracyjnej Battlefield 2 - na serwerach dedykowanych tej militarnej strzelance FPS wręcz roi się od graczy, chcących sprawdzić umiejętność wirtualnej wymiany ognia. Kilka osób postanowiło „pobawić się” też kodem programu, tak aby dostosować go do swoich potrzeb. Oto co, udało im się odkryć.

Film prezentujący wyczyny kaskaderskie w Grand Theft Auto: San Andreas
Film prezentujący wyczyny kaskaderskie w Grand Theft Auto: San Andreas

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 10:29

Na łamach zachodniego serwisu Gamer’s Hell pojawił się prawie półgodzinny film z gry Grand Theft Auto: San Andreas, w którym prezentowane są różne sztuczki kaskaderskie z udziałem pojazdów (głównie motocykli). Warto zobaczyć ten obraz, gdyż niektóre wyczyny są naprawdę efektowne.