Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl lipiec 2005

Seksowna niewiasta w Need for Speed: Most Wanted
Seksowna niewiasta w Need for Speed: Most Wanted

ComCo, 27 lipca 2005, 08:10

Starsi stażem gracze z pewnością pamiętają, że przy promocji Need for Speed: Underground 2 korporacja Electronic Arts zatrudniła piękną niewiastę, Brooke Burke. Podobny „manewr” nastąpił również przy okazji kolejnej odsłony tej wyścigowej serii, noszącej podtytuł Most Wanted - w grze pojawi się bowiem modelka i aktorka Josie Maran.

Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 2 oficjalnie w produkcji!
Lord of the Rings: Battle for Middle Earth 2 oficjalnie w produkcji!

ComCo, 24 lipca 2005, 11:22

Wygląda na to, że nasza wiadomość z 28 czerwca o przygotowywaniu sequela The Battle for Middle-Earth znalazła swoje potwierdzenie w rzeczywistości - koncern Electronic Arts nie ukrywa się już z faktem tworzenia nowego RTS-a w świecie wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena. W sierpniowym, niemieckim wydaniu magazynu Gamestar pojawiła się nawet obszerna, sześciostronicowa zapowiedź nadchodzącej pozycji.

Zestaw modyfikacji do gry Grand Theft Auto: San Andreas na łamach serwisu Gamer's Hell

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 09:26

Redaktorzy popularnego magazynu Gamer’s Hell porozumieli się z przedstawicielami serwisu GTAGarage, co zaowocowało umieszczeniem na łamach tej pierwszej strony, pokaźnego, bo zawierającego około piętnastu modyfikacji, zestawu nakładek do gry Grand Theft Auto: San Andreas.

Mały kurczak w akcji, czyli nowy film Disney'a doczeka się wirtualnych adaptacji

ComCo, 14 lipca 2005, 19:15

4 listopada na ekrany zachodnich kin wejdzie Chicken Little - nowy film animowany wytwórni Walt Disney Pictures. W okolicach tego dnia, na półkach sklepów z grami powinny wylądować również gra video oparta bezpośrednio o wspomniany obraz kinowy, w wersjach na pięć różnych platform sprzętowych (PC, PS2, Xbox, GCN, i GBA).

MegaPatch PL 2005 w wersji Deluxe do ostatniej odsłony FIFA Soccer!
MegaPatch PL 2005 w wersji Deluxe do ostatniej odsłony FIFA Soccer!

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 14:10

Serwis Centrum Fify nie ustaje w wysiłkach, aby obdarowywać fanów entuzjastów piłki nożnej ciekawymi dodatkami do produktów firmy Electronic Arts. Tym razem na łamach wspomnianej wyżej strony pojawił się dodatek MPPL 2005 DELUX do FIFA Soccer 2005.

Warhammer Total War dostępny do pobrania

Elrond, 11 lipca 2005, 15:34

Wszystkich fanów znakomitej gry strategicznej Rome Total War ucieszy zapewne fakt, iż modyfikacja pod nazwą Warhammer Total War, napędzana silnikiem wspomnianego produktu a oparta na Warhammer Fantasy Battle, dostępna jest już do pobrania, i to w dodatku za darmo! Oczywiście jest to zupełnie nieoficjalny dodatek, więc potencjalni gracze, którzy go zainstalują czynią to na własną odpowiedzialność.

Debiutanckie screenshoty z gry Gun wraz ze świeżymi informacjami tekstowymi
Debiutanckie screenshoty z gry Gun wraz ze świeżymi informacjami tekstowymi

eLKaeR, 19 lipca 2005, 07:07

Wreszcie możemy podzielić się z Szanownymi Czytelnikami konkretnymi informacjami, dotyczącymi nowej gry ze stajni Neversoft Entertainment – bazy twórców cyklu symulacji jazdy na deskorolce, firmowanego nazwiskiem popularnego Tony’ego Hawka. Mowa o produkcie, zatytułowanym Gun i będącym wirtualnym westernem w konwencji, przywodzącej na myśl serię Grand Theft Auto. Mamy też pierwsze zrzuty ekranowe.

Na rynku pojawiła się rasistowska gra

Elrond, 19 lipca 2005, 10:28

Wszyscy zapewne znacie już kulisy największej ostatnio afery związanej z obecnością w grze komputerowej scen erotycznych (ostatnio Sex również w GTA: San Andreas na PS2). Oczywiście "afera" została rozbuchana przez Amerykanów, którzy najmniejszy kawałek golizny z dziką rozkoszą napiętnują publicznie natomiast zabijanie na ekranie nie jest niczym niezwykłym.

San Andreas w trybie multiplayer - amatorska modyfikacja już dostępna!

Krystian Smoszna, 4 lipca 2005, 10:16

Po przejściu w trzeci wymiar, seria Grand Theft Auto bezpowrotnie utraciła tryb rozgrywki dla wielu graczy. Na szczęście to, o czym nie myślą programiści Rockstar Games, zaspokajają fani cyklu. W Internecie pojawiła się właśnie pierwsza modyfikacja oferująca zabawę dla „okablowanych”, do odnoszącej duże sukcesy ostatniej odsłony gry – San Andreas.

Zapowiedziano Handball Manager

Elrond, 19 lipca 2005, 15:28

Niemiecka firma wydawnicza, East Entertainment Media (odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na rynek Oil Tycoon 2) poinformowała o przymiarkach stworzenia managera ... piłki ręcznej. Gra będzie nosić nazwę Handball Manager i ukaże się wyłącznie na komputery osobiste w czwartym kwartale tego roku.

Jaka jest prawdziwa „cena” za modyfikację Hot Coffee do Grand Theft Auto: San Andreas?

ComCo, 24 lipca 2005, 12:50

W ostatniej wiadomości dotyczącej afery z modyfikacją Hot Coffee do gry GTA: San Andreas, pisaliśmy, że koncern Take 2 Interactive zanotuje o 50 milionów USD mniejsze obroty, niż wcześniej prognozowano. To jednak nie jedyna „cena” tej kontrowersyjnej sprawy, jaką poniosą: wydawca, a także poszczególni sprzedawcy opisywanego programu po zmianie kategorii wiekowej GTA:SA na „Adults Only”.

Demo Fahrenheit już jest!
Demo Fahrenheit już jest!

Krooliq, 27 lipca 2005, 11:47

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Fahrenheit (aka Indigo Prophecy). Aktualnie, o dwa (!) miesiące wcześniej, niż zapowiadano, jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji. Można je pobrać z naszego działu Pliki, a jego rozmiar wynosi 297 MB.

Koniec sporu - Grand Theft Auto: San Andreas tylko dla dorosłych!

Krystian Smoszna, 21 lipca 2005, 09:15

Koniec wzajemnych oskarżeń, tłumaczeń i dyskusji o seksie w Grand Theft Auto: San Andreas. Amerykańska organizacja ESRB, oceniająca gry video pod kątem kategorii wiekowych, ostatecznie zakwalifikowała program firmy Rockstar Games do grupy „Adults Only”. Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych bijący rekordy popularności produkt może być sprzedawany tylko osobom powyżej osiemnastego roku życia.

Pierwszy trailer z filmu Doom!
Pierwszy trailer z filmu Doom!

Krystian Smoszna, 27 lipca 2005, 08:55

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami redaktorzy serwisu FilmForce – wchodzącego w skład wielkiej rodziny IGN - umieścili na swoich łamach ekskluzywny trailer do filmu Doom. Równocześnie ze zwiastunem, w Internecie pojawiła się oficjalna strona wspomnianego obrazu.

Graffiti na tapecie, czyli Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure w produkcji

ComCo, 20 lipca 2005, 12:55

Marc Ecko to projektant i artysta, który stoi m.in. za szeregiem popularnych obecnie wśród młodych ludzi marek odzieżowych. Ów jegomość zainteresował się branżą gier i postanowił stworzyć swój własny tytuł. Przez kilka lat przygotowywał koncepcję nowej produkcji, jej scenariusz i w końcu oddał wszystko w ręce specjalistów ze studia The Collective.

Rising Sun uzupełnił Vietcong
Rising Sun uzupełnił Vietcong

ComCo, 20 lipca 2005, 09:21

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Vietcong 2 ma się dobrze i najpewniej zagramy w nią w ostatnim kwartale tego roku. Tymczasem, na falach Internetu pojawił drugi (po Red Dawn), darmowy dodatek do pierwszej części wspomnianej strzelanki pierwszoosobowej (gry akcji/FPS). Za produkcję całości tym razem odpowiadają fani programu.

Niespodzianki w
Niespodzianki w "łatce" v.1.11 dla Diablo II

eLKaeR, 31 lipca 2005, 07:07

Ostatni patch (v.1.10; 9,2 MB) dla gry Diablo II, wydanej w 2000 roku, pojawił się prawie dwa lata temu. Niebawem z siedziby korporacji Blizzard Entertainment wydostanie się kolejna poprawka systemowa, oznaczona symbolem v.1.11 i mająca zaoferować entuzjastom omawianego produktu kilka istotnych nowości.

Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game
Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game

Łosiu, 8 lipca 2005, 14:49

Pod koniec ubiegłego roku, pisaliśmy o tym, iż nastoletnia dziewczyna będąca jedną z „rozebranych” bohaterek gry „tylko dla dorosłych” The Guy Game, oskarżyła zespół Top Heavy Studios, tj. twórców tego „wiekopomnego dzieła” o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku. Był to początek problemów tego tytułu z prawem, który skończył się teraz wycofaniem go ze sprzedaży. Ale jak pokazują to producenci – TO JESZCZE NIE KONIEC!!!

Saboteurs uzupełni Soldiers: Heroes of World War II
Saboteurs uzupełni Soldiers: Heroes of World War II

ComCo, 17 lipca 2005, 13:20

Na czwarty kwartał bieżącego roku zaplanowano rynkowy debiut drugiej odsłony strategii czasu rzeczywistego, pt. Soldiers: Heroes of World War II. Zanim jednak ów tytuł trafi na sklepowe półki, posiadacze oryginału doczekają się najpewniej pełnoprawnego rozszerzenia, nad którym aktualnie pracuje studio developerskie Best Way.

Zlot fanów gry RedDragon już za kilka dni!

Łukasz Malik, 13 lipca 2005, 14:32

Gracze już wielokrotnie udowadniali, że oprócz wirtualnych zmagań potrafią się spotkać ze swoimi oponentami w całkiem pokojowej atmosferze i to bynajmniej nie w wirtualnym świecie. Zwykle ma to miejsce to przy okazji różnorakich targów, turniejów czy zlotów. Ten weekend należy do miłośników sieciowej gry RedDragon.