Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lipca 2005

Poradnik: Area 51

Redakcja GRYOnline.pl, 27 lipca 2005, 18:25

Poradnik do gry „Area 51” zawiera informacje podstawowe, mające na celu przygotować graca do rozgrywki, jak i szczegółowy opis przyjścia wszystkich 19 etapów, wraz z położeniem wszystkich przedmiotów dających się wprowadzić do bazy danych.

Dwanaście klasyków na GameBoy Advance

Krystian Smoszna, 27 lipca 2005, 16:52

Firma Telegames, zajmująca się m.in. tworzeniem programów przeznaczonych na konsolę GameBoy Advance, poinformowała wczoraj o pracach nad specjalnym zestawem dwunastu gier, nawiązujących pod względem pomysłu do klasycznych produkcji z gatunku „arcade”, które największe tryumfy święciły w latach osiemdziesiątych.

Ciąg dalszy nagonki na twórców GTA: San Andreas

Krooliq, 27 lipca 2005, 15:59

Nie słabnie nagonka na twórców gry Grand Theft Auto: San Andreas. Wczoraj Izba Reprezentantów (House of Representatives), czyli izba niższa amerykańskiego Kongresu przegłosowała, stosunkiem głosów 355 za i 21 przeciwko, swoje poparcie dla dochodzenia, które ma być przeprowadzone przez amerykańską Federalną Komisję Handlu w sprawie odpowiedzialności za mod o nazwie Hot Coffee.

Zapowiedziano Timothy and Titus: Saints, Martyrs, Heroes

Elrond, 27 lipca 2005, 13:17

Ponad rok temu informowaliśmy o grach, które nie tylko nie epatują przemocą ale również zawierają elementy wychowujące w duchu chrześcijańskim (patrz Już wkrótce na rynek trafią gry gloryfikujące chrześcijańskie wartości). Okazuje się, że wspomniane wtedy produkty nie będą osamotnione.

„Bóg Wojny” (God of War) trafi na srebrny ekran
„Bóg Wojny” (God of War) trafi na srebrny ekran

ComCo, 27 lipca 2005, 12:19

Powstanie kolejnego filmu na podstawie gry video stało się faktem. Wytwórnia Universal podpisała umowę z firmą Sony Computer Entertainment, na mocy której zapewniła sobie prawa do stworzenia kinowej adaptacji bestsellerowej i świetnie zrealizowanej (93% w Recenzji GRY-OnLine) gry akcji z konsoli Sony PlayStation 2, pt. God of War.

Demo Fahrenheit już jest!
Demo Fahrenheit już jest!

Krooliq, 27 lipca 2005, 11:47

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Fahrenheit (aka Indigo Prophecy). Aktualnie, o dwa (!) miesiące wcześniej, niż zapowiadano, jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji. Można je pobrać z naszego działu Pliki, a jego rozmiar wynosi 297 MB.

The Lord of the Rings: Tactics – szczegóły i pierwsze screenshoty
The Lord of the Rings: Tactics – szczegóły i pierwsze screenshoty

ComCo, 27 lipca 2005, 11:29

Kiedy ostatnio pisaliśmy o The Lord of the Rings: Tactics na kieszonkową konsolkę PSP, korporacja Electronic Arts oficjalnie potwierdziła tworzenie powyższego tytułu. Od tamtej wiadomości minęło już trochę czasu, a tymczasem w Sieci umieszczono więcej informacji tekstowo-graficznych na temat przygotowywanej produkcji.

Resident Evil 5 – zwiastun którego nie było

Kamen, 27 lipca 2005, 11:23

Tytuł niniejszej wiadomości może się wydawać cokolwiek dziwny, ponieważ w ubiegły piątek informowaliśmy Was o fakcie ukazania się trailera z Resident Evil 5, który wypłynął na fale Internetu wprost z Japonii. Jednak w tej sprawie zainterweniowała firma Capcom (producent tytułu), która twierdzi, że oficjalny trailer nigdy nie ujrzał światła dziennego.

Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory
Pierwsze informacje nt. Vietnam Combat – Enemy Territory

Kamen, 27 lipca 2005, 10:58

Jeszcze w tym roku powinniśmy zagrać w produkcję niemieckiego studia developerskiego Exozet Entertainment, czyli grę pt. Vietnam Combat – Enemy Territory, reprezentującą gatunek strategii turowych. Wydaniem owej produkcji zajmie się Pepper Games, dystrybutor mało znanego Elite Starfighter.

DRIV3R również na GBA
DRIV3R również na GBA

Krooliq, 27 lipca 2005, 10:44

Korporacja Atari poinformowała właśnie, że zajmie się wydaniem gry DRIV3R, czyli trzeciej odsłony popularnego cyklu Driver, także w wersji na przenośną konsolę GBA. Aktualnie tytuł ten jest w fazie produkcji, a jego premiera jest zapowiedziana na 30 września tego roku.

Johnny Knoxville pojawi się w grze video
Johnny Knoxville pojawi się w grze video

Krystian Smoszna, 27 lipca 2005, 10:15

Serwis GameCloud poinformował wczoraj, że oddział koncernu MTV odpowiedzialny za produkcję gier video (MTV Games), przygotowuje program oparty w całości o serial Jackass, który niegdyś cieszył się olbrzymią popularnością wśród widzów na całym świecie.

W demo Serious Sam 2 zagramy jeszcze przed premierą pełnej wersji programu
W demo Serious Sam 2 zagramy jeszcze przed premierą pełnej wersji programu

Krystian Smoszna, 27 lipca 2005, 09:23

Przedstawiciel koncernu 2K Games opublikował wiadomość na forum serwisu Seriously!, w której podzielił się z fanami gry Serious Sam 2 pierwszymi informacjami, dotyczącymi publikacji oficjalnego dema tej nadciągającej wielkimi krokami produkcji.

Pierwszy trailer z filmu Doom!
Pierwszy trailer z filmu Doom!

Krystian Smoszna, 27 lipca 2005, 08:55

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami redaktorzy serwisu FilmForce – wchodzącego w skład wielkiej rodziny IGN - umieścili na swoich łamach ekskluzywny trailer do filmu Doom. Równocześnie ze zwiastunem, w Internecie pojawiła się oficjalna strona wspomnianego obrazu.

Final Fantasy XI: The Vana'diel Collection – premiera 16 sierpnia

Kamen, 27 lipca 2005, 08:49

Entuzjastów sagi Final Fantasy, a konkretniej jej jedenastej części będącej reprezentantem gatunku MMOcRPG, zapewne zainteresuje fakt, że Square Enix już 16 sierpnia bieżącego roku wprowadzi na rynek specjalne wydanie pecetowej wersji Final Fantasy XI.

Seksowna niewiasta w Need for Speed: Most Wanted
Seksowna niewiasta w Need for Speed: Most Wanted

ComCo, 27 lipca 2005, 08:10

Starsi stażem gracze z pewnością pamiętają, że przy promocji Need for Speed: Underground 2 korporacja Electronic Arts zatrudniła piękną niewiastę, Brooke Burke. Podobny „manewr” nastąpił również przy okazji kolejnej odsłony tej wyścigowej serii, noszącej podtytuł Most Wanted - w grze pojawi się bowiem modelka i aktorka Josie Maran.