Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 lipca 2005, 18:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Area 51

Poradnik do gry „Area 51” zawiera informacje podstawowe, mające na celu przygotować graca do rozgrywki, jak i szczegółowy opis przyjścia wszystkich 19 etapów, wraz z położeniem wszystkich przedmiotów dających się wprowadzić do bazy danych.

„Gra przenosi nas z akcją do tajnej bazy w tytułowej Strefie 51. Główny bohater, którym przychodzi nam sterować, jest żołnierzem elitarnej grupy. Wraz z towarzyszami zostaje zlecone mu wyjaśnienie wszelkich okoliczności wypadku, który miał miejsce pod ziemią, w tajnych laboratoriach. Niestety nasi towarzysze giną i to na nas spada cały ciężar sytuacji. Samotnie stawisz opór hordom zmutowanych ludzi.

Poradnik ten zawiera informacje podstawowe, mające na celu przygotować Cię do rozgrywki, jak i szczegółowy opis przyjścia wszystkich 19 etapów. W opisie zawarłem położenie wszystkich przedmiotów dających się wprowadzić do bazy danych, tak by gra z nim ukończona wykonana była na 100% (odblokowane wszystkie sekrety).

Tworząc tę solucję, grę przechodziłem na najwyższym poziomie trudności dostępnym zaraz po uruchomieniu gry, czyli medium. Powodzenia!” - „Crash”

Area 51 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Area 51 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.