Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2005

Opóźnienie rozpoczęcia walki policjantów z gangsterami

eLKaeR, 3 lipca 2005, 17:17

Trójwymiarowa gra akcji pt. 25 to Life nie zdążyła jeszcze zadebiutować na elektroniczno-rozrywkowym rynku, ale już posiada (vide news z 21 czerwca 2005) swojego osobistego wroga – amerykańskiego senatora Charlesa Schumera, reprezentującego Partię Demokratyczną w Nowym Jorku. Wojowniczy polityk poczeka jednakże na bezpośrednią konfrontację z produktem, ponieważ termin premiery uległ zmianie.

Tajemnicza nowa gra od twórców Ground Control

eLKaeR, 3 lipca 2005, 12:55

Rodzima firma CD Projekt dystrybuuje teraz drugą część cyklu Ground Control w ramach linii o nazwie Platynowa Kolekcja, a zatem sugerowana cena detaliczna wynosi 59,90 PLN. Ale czym zajmują się tymczasem twórcy wspomnianej serii gier strategicznych, zrzeszeni w szwedzkiej korporacji Massive Entertainment? Otóż przygotowują kolejny projekt elektroniczno-rozrywkowy.

Przygodowa gra o dziewczynie i wilku coraz bliżej
Przygodowa gra o dziewczynie i wilku coraz bliżej

eLKaeR, 3 lipca 2005, 11:11

Na terenie Akademii Dragonvale, czyli prestiżowej uczelni magicznej, toczyć się będzie akcja przygotowywanej obecnie przygodówki o tytule Keepsake. Użytkownicy pokierują poczynaniami dziewczyny imieniem Lydia, eksplorującej wirtualny świat w towarzystwie Zaka – potężnego smoka, przemienionego w wilka. Twórcy z Wicked Studios rzecz jasna nie zapominają informować graczy o postępach.

Twardy dysk do PS3 opcjonalny

Elrond, 3 lipca 2005, 10:57

Jak informuje najnowszy numer magazynu Famitsu, nowa konsola Sony, PlayStation 3 nie będzie domyślnie wyposażona w dysk twardy. Prawdopodobnie posunięcie takie ma na celu obniżenie ceny PS3. Na "pokładzie" znajdzie się 2.5 calowy slot, do którego gracze będą mogli dołączać zakupione w przyszłości napędy.

Destinies - nowa gra na firmamencie przygodówek
Destinies - nowa gra na firmamencie przygodówek

Elrond, 3 lipca 2005, 10:37

The Destinies Team poinformował o powołaniu do życia oficjalnej strony swojego najnowszego produkty, gry przygodowej zatytułowanej Destinies. Jednocześnie dowiedzieliśmy się nieco więcej o szczegółach rozgrywki, fabule oraz funkcjonalnościach, które oferować będzie nowy gracz wśród przygodówek.

Wielka akcja FBI przeciwko piratom

Elrond, 3 lipca 2005, 09:15

Rząd USA poinformował, iż agenci federalnego biura śledczego, czyli FBI, przeprowadzili szeroko zakrojoną akcję wymierzoną w pirackie organizacje zajmujące się rozprowadzaniem w Internecie nielegalnych kopii filmów, gier oraz programów, których łączną wartość oceniona na 50 milionów USD.