Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2005

Poradnik: Tytus, Romek i A’Tomek

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2005, 17:20

Kompletny poradnik do przygodówki „Tytus, Romek i A’Tomek” zawiera opis wszelkich przedmiotów, jakie można znaleźć podczas gry, przybliża metody walki z robotami i punkt po punkcie przedstawia sposób przejścia przez kolejne misje.

Czy zaryzykujecie swoje życie za milion dolarów?

Elrond, 4 lipca 2005, 13:33

Oczywiście mamy, a raczej firma Planetwide Games ma na myśli życie postaci w grze Risk Your Life: Path of the Emperor. 1 lipca tego roku rozpoczął się bowiem turniej (zapowiadany w momencie startu gry), w którym główną nagrodą jest okrągły milion dolarów (wypłacany przez 4 lata po 250,000 USD)!

Kolejny etap w hackowaniu PSP

Elrond, 4 lipca 2005, 12:16

Jak wiadomo hackerzy są największą zmorą twórców oprogramowania. Doskonale wie o tym również firma Sony, która od momentu debiutu PSP, walczy z osobami usiłującymi uruchomić na konsoli niekoniecznie legalne gry. Wygląda jednak na to, iż hackerzy triumfują ponownie.

Pierwsze screeny z Quake Mobile
Pierwsze screeny z Quake Mobile

Jared, 4 lipca 2005, 12:09

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o Quake Mobile, konwersji legendarnej gry Quake z 1996 roku na nowe telefony komórkowe, które będą w stanie wyświetlać trójwymiarową grafikę. Na stronie IGN można zobaczyć już pierwsze screenshoty z gry.

Codemasters zmierza w kierunku rozrywki sieciowej

Jared, 4 lipca 2005, 11:44

Brytyjski producent gier Codemasters ogłosił powstanie nowego oddziału w firmie. Codemasters Online Gaming, bo tak będzie się nazywała ta dywizja, skupi się głównie na grach typu MMO (massively multiplayer online) oraz gierkach webowych. Już wkrótce Codemasters ogłosi, jakie gry typu MMO zamierza wydać.

Pudło z blachy w służbie developerów gier dla PS3
Pudło z blachy w służbie developerów gier dla PS3

eLKaeR, 4 lipca 2005, 11:11

Zestaw developerski, służący do tworzenia gier dla systemu PlayStation 2, bardzo przypomina samą konsolę - konkretnie pierwotny model o większych gabarytach. Przeznaczenie całości wyjawia napis „TOOL”, widoczny na jednej ze ścianek obudowy. Dev-kit dla PlayStation 3 wygląda w obecnej formie (ulegnie ona ponoć jeszcze zmianie) nieco inaczej, niż właściwe urządzenie elektroniczno-rozrywkowe.

Niebieski DS trafił w gusta graczy?

Elrond, 4 lipca 2005, 10:30

Więksi dystrybutorzy sprzętu komputerowego w USA informują, iż sprzedaż jednostek Nintendo DS wzrosła o 86% w porównaniu z dotychczasową średnią tygodniową. Wzrost ten łączy się z wypuszczeniem na rynek wersji DS w kolorze Electric Blue, którą gracze mogą nabyć wraz z grą Super Mario 64 DS.

San Andreas w trybie multiplayer - amatorska modyfikacja już dostępna!

Krystian Smoszna, 4 lipca 2005, 10:16

Po przejściu w trzeci wymiar, seria Grand Theft Auto bezpowrotnie utraciła tryb rozgrywki dla wielu graczy. Na szczęście to, o czym nie myślą programiści Rockstar Games, zaspokajają fani cyklu. W Internecie pojawiła się właśnie pierwsza modyfikacja oferująca zabawę dla „okablowanych”, do odnoszącej duże sukcesy ostatniej odsłony gry – San Andreas.

Nowy członek rodziny RPG - Age of Decadence

Elrond, 4 lipca 2005, 09:43

Buszując w otchłaniach Internetu natrafiliśmy na nowego reprezentanta gier fabularnych. Nosi on nazwę roboczą Age of Decadence (Wiek Dekadencji) a cała akcja będzie przedstawiona w widoku izometrycznym. Rozgrywka natomiast toczyć się będzie turowo, w post-apokaliptycznym świecie ze śladowymi ilościami magii.

Znamy już datę premiery Creature Conflict: The Clan Wars

Krystian Smoszna, 4 lipca 2005, 08:41

Kilka dni temu informowaliśmy Was o opóźnieniach gier wydawanych przez koncern Cenega Publishing. Napisaliśmy wówczas, że zachodnia wersja produktu o nazwie Creature Conflict: The Clan Wars nie ma w chwili obecnej ustalonej daty premiery. Kilkadziesiąt godzin później naprawiono ten błąd.

Bohaterowie filmu Doom również w postaci figurek
Bohaterowie filmu Doom również w postaci figurek

Krystian Smoszna, 4 lipca 2005, 08:08

Firma First 4 Figures, wchodząca w skład koncernu Puzzle Productions, poinformowała wczoraj o podpisaniu porozumienia z wytwórnią Universal Pictures dotyczącego stworzenia serii figurek, nawiązujących do filmu Doom. Z tej okazji opublikowano również cztery, nieznane dotąd zdjęcia ze wspomnianego wyżej obrazu Andrzeja Bartkowiaka.

Graficzna efektowność Project Gotham Racing 3
Graficzna efektowność Project Gotham Racing 3

eLKaeR, 4 lipca 2005, 07:07

Akronim „PGR” niekoniecznie kojarzy się Polakom dobrze, bo przywodzi na myśl czasy, gdy żołnierze Wojska Polskiego przysięgali stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką. Jednak rzeczywistość elektroniczno-rozrywkowa nie zna pojęcia Państwowego Gospodarstwa Rolnego, lecz nazwę Project Gotham Racing. Mamy dla Was garść nowości, dotyczących trzeciej części tej serii.