Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2005

Poradnik: Boiling Point: Road to Hell

Redakcja GRYOnline.pl, 18 lipca 2005, 20:23

Poradnik do gry „Boiling Point: Road to Hell” zawiera opis przejścia zadań głównego wątku, kilkunastu zadań pobocznych oraz informacje jak znaleźć sześć części kamienia o nazwie Xenus.

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios
Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios

Krooliq, 18 lipca 2005, 16:04

Team6 Game Studios, czyli zespół developerski specjalizujący się w produkcji gier wyścigowych, odpowiedzialny za stworzenie takich tytułów, jak: Taxi3: eXtreme Rush czy Manhattan Chase, aktualnie pracuje nad kolejnym projektem, jakim jest Scooter War3z.

Dwa nowe Tycoony od firmy ValuSoft
Dwa nowe Tycoony od firmy ValuSoft

ComCo, 18 lipca 2005, 15:30

O olbrzymiej ilości (i popularności) produkcji strategiczno-ekonomicznych z wyrazem „tycoon” w nazwie mógł świadczyć fakt, że Encyklopedia GRY-OnLine listowała dzisiaj rano aż 65 takich tytułów. Dzisiaj, do tego „tycoonowego” zestawu dołączyły dwie kolejne pozycje, sygnowane logiem korporacji wydawniczej ValuSoft, tj. Prison Tycoon oraz Tabloid Tycoon.

SpyToy dla EyeToy

Elrond, 18 lipca 2005, 13:58

Firma Sony zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy na temat funkcjonalności SpyToy - oprogramowania rozszerzającego możliwości kamery EyeToy. I tak dzięki SpyToy Wasza kamera będzie mogła rozpoznać do 10 różnych twarzy, nagrać wiadomość audiowizualną na kartę pamięci oraz edytować tak spreparowane dane.

Shattered Light od Ensign Games

Elrond, 18 lipca 2005, 12:32

Na oficjalnej stronie firmy Ensign Games (odpowiedzialnej m.in. za Star General, kilka części serii Might and Magic czy Fantasy Lord), pojawiła się informacja o nowej grze RPG. Będzie ona nosić nazwę Shattered Light i oferować zarówno rozgrywkę dla jednego gracza jak i tryby zabawy dla wielu osób. Niestety, nie wiadomo o niej zbyt wiele więcej.

Opóźnienie przybycia Agenta 47 i Lary Croft?

eLKaeR, 18 lipca 2005, 11:44

Nieco poirytować graczy mogła ostatnia decyzja korporacji Electronic Arts o zmianie daty premiery The Godfather, czyli jednego z najbardziej oczekiwanych obecnie produktów z dziedziny elektronicznej rozrywki. Najprawdopodobniej także dwie inne pozycje ze świecznika trafią na sklepowe półki później, niż pierwotnie zakładano.

Dreamfall nie tylko dla PeCetów?
Dreamfall nie tylko dla PeCetów?

eLKaeR, 18 lipca 2005, 11:11

Stanowiąca de facto kontynuację pamiętnej przygodówki pt. The Longest Journey (w Polsce tytuł brzmi Najdłuższa Podróż) gra o nazwie Dreamfall ma pojawić się w sprzedaży jesienią bieżącego roku. Developerzy z firmy Funcom przygotowują niniejszy produkt przede wszystkim z myślą o posiadaczach PeCetów, chociaż być może twórcy będą musieli wykazać się podzielnością uwagi.

Posiadacze konsol firmy Nintendo nie zagrają w The Godfather

Kamen, 18 lipca 2005, 10:26

Jakiś czas temu na włoskojęzycznej oficjalnej witrynie internetowej korporacji Electronic Arts, a konkretniej na specjalnej podstronie, dedykowanej produkcji The Godfather, w liście platform, na jakie ma zostać wydana owa gra, pojawiły się konsole firmy Nintendo. Jednak producenci w żaden sposób nie poinformowali nikogo o tworzeniu swojego tytułu na Nintendo DS, GC i GBA.

Dwayne Johnson i Karl Urban opowiadają o filmie Doom
Dwayne Johnson i Karl Urban opowiadają o filmie Doom

Krystian Smoszna, 18 lipca 2005, 09:48

W miniony weekend San Diego stało się stolicą amerykańskiego komiksu. To właśnie tam odbyła się cykliczna impreza o nazwie Comic-Con, gdzie fani przygód super-bohaterów mogli nie tylko zobaczyć najnowsze propozycje potentatów branży, ale również spotkać znane osobistości. Jednymi z gości byli panowie Dwayne Johnson i Karl Urban, którzy podczas specjalnego panelu opowiadali o filmie Doom.

Porcja nowych screenshotów z Gothic III
Porcja nowych screenshotów z Gothic III

ComCo, 18 lipca 2005, 09:45

Gothic III, trzecia odsłona jednej z najlepszych gier cRPG, nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. Przed tygodniem pisaliśmy o zakończeniu produkcji ścieżki dźwiękowej do tej produkcji, dzisiaj możemy zaprezentować Wam trzy nowe screenshoty, jakie ostatnio „wypuścili” na fale Internetu pracownicy studia Piranha Bytes - producenta gry.

GT Legends trafi na sklepowe półki już w październiku
GT Legends trafi na sklepowe półki już w październiku

ComCo, 18 lipca 2005, 09:05

Dobra informacja dla wszystkich miłośników samochodów i wyścigów z przełomu lat 60' - 70'. Prace nad GT Legends, kolejną produkcją studia SimBin, które na rynku gier komputerowych zaistniało dzięki symulacji GTR: FIA GT Racing Game, wkroczyły już w etap finalnych testów, dzięki czemu gra ukaże się na rynku kilka tygodni wcześniej, niż zapowiadano, tj. na początku października.

Komiksowi weterani pracują przy Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects
Komiksowi weterani pracują przy Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

ComCo, 18 lipca 2005, 08:42

Firma Marvel nie tylko użyczyła licencji na używanie wizerunków swoich flagowych, komiksowych superbohaterów w nadchodzącej bijatyce o nazwie Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects, ale także bardzo mocno angażuje się w proces tworzenia gry. Ostatnio, do zespołu developerskiego pracującego nad tą konsolową produkcją dołączyło dwóch znanych, komiksowych weteranów.