Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2005, 16:04

autor: Krooliq

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios

Team6 Game Studios, czyli zespół developerski specjalizujący się w produkcji gier wyścigowych, odpowiedzialny za stworzenie takich tytułów, jak: Taxi3: eXtreme Rush czy Manhattan Chase, aktualnie pracuje nad kolejnym projektem, jakim jest Scooter War3z.

Team6 Game Studios , czyli zespół developerski specjalizujący się w produkcji gier wyścigowych, odpowiedzialny za stworzenie takich tytułów, jak: Taxi3: eXtreme Rush czy Manhattan Chase, aktualnie pracuje nad kolejnym projektem, jakim jest Scooter War3z.

W przeciwieństwie do poprzednich gier tego producenta w Scooter War3z gracze nie zasiądą za kierownicami samochodów. Zamiast tego niebezpieczne pościgi i kaskaderskie ewolucje będą odbywać się, jak sam tytuł wskazuje, na skuterach.

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios - ilustracja #1

 

Akcja gry toczyć się będzie na ulicach kilku dzielnic pewnego miasta. Jeszcze nie wiadomo jakiego, ale znając wcześniejsze produkcje Team6 Game Studios, można spodziewać się, że będzie to któraś z dużych metropolii.

Więcej szczegółów na temat tego tytułu na razie nie ujawniono. Wiadomo tylko, że demo Scooter War3z ukaże się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Poniżej zamieszczamy pierwsze screenshoty.

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios - ilustracja #2

 

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios - ilustracja #3

 

Kolejne wyścigi od Team6 Game Studios - ilustracja #4