Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2005

Niepublikowane wcześniej filmy z Sam & Max Freelance Police
Niepublikowane wcześniej filmy z Sam & Max Freelance Police

eLKaeR, 23 lipca 2005, 14:14

Projekt o nazwie Sam & Max Freelance Police (planowana kontynuacja przygodówki pt. Sam & Max Hit the Road) jest de facto martwy od ponad roku (vide news z 4 marca 2004). Rozczarowani gracze mogą jednak odwiedzić pewną stronę internetową, zawierającą cokolwiek interesujące materiały multimedialne, związane z rzeczonym przedsięwzięciem.

Microsoft w czwartym kwartale finansowego roku 2005

ComCo, 23 lipca 2005, 13:49

„Gigant z Redmond” przedstawił swoje wyniki finansowe za trzy ostatnie miesiące (od kwietnia do czerwca), a więc za czwarty kwartał 2005 roku finansowego. Obrót firmy Microsoft wzrósł o 9% w porównaniu do analogicznego okresu w poprzednich dwunastu miesiącach rozliczeniowych, osiągając pułap 10,16 miliarda USD. Zysk operacyjny był jednak trochę niższy, niż w Q4 2004.

Prawdziwe odpowiedniki wirtualnych dziewczyn z 187 Ride or Die
Prawdziwe odpowiedniki wirtualnych dziewczyn z 187 Ride or Die

ComCo, 23 lipca 2005, 11:36

Na wrzesień zaplanowano premierę konsolowych wersji 187 Ride or Die. Oprócz strzelanin i wyścigów, osoby zasiadające przed telewizorami będą mogli w niej ujrzeć także piękne kobiety. W ostatnim czasie odbyła się nawet sesja zdjęciowa z udziałem prawdziwych modelek. Wykonane wówczas zdjęcia posłużą producentom do stworzenia wirtualnych wizerunków niewiast. Poniżej znajdziecie te właśnie obr

Szykuje się kolejna odsłona słynnej dwuwymiarowej bijatyki
Szykuje się kolejna odsłona słynnej dwuwymiarowej bijatyki

eLKaeR, 23 lipca 2005, 11:11

Dwuwymiarowe bijatyki jeszcze dzielnie trzymają się na elektroniczno-rozrywkowym rynku nie tylko za sprawą gier marki Capcom (np. Capcom Fighting Evolution), ale także dzięki pracy ludzi z Sammy Studios. Właśnie pod skrzydłami tej ostatniej firmy znajduje się cykl Guilty Gear, rozwijany od 1998 roku. Niebawem zadebiutuje kolejna odsłona tej serii, popularnej w świecie pecetowym i konsolowym.

Spartan nadejdzie 27 września
Spartan nadejdzie 27 września

ComCo, 23 lipca 2005, 10:22

Tuż po uruchomieniu oficjalnej strony internetowej Spartan: Total Warrior, amerykański oddział korporacji Sega ujawnił dokładną datę premiery omawianej gry akcji. Całość powinna trafić na półki zachodnich sklepów już 27 września (wersje na PS2, Xbox i GCN). Z kolei do naszego kraju ów tytuł zawita niewiele później, bo w październiku bieżącego roku (mowa jedynie o wydaniu dedykowanemu PS2).

Prince of Persia w wersji taktycznej
Prince of Persia w wersji taktycznej

eLKaeR, 23 lipca 2005, 07:07

Wśród właścicieli kieszonkowych konsol Game Boy Advance dość dużą popularnością cieszą się gry taktyczne pokroju Tactics Ogre: The Knight of Lodis i Final Fantasy Tactics Advance. Z kolei specjalnie dla mobilnej platformy Nintendo DS szykowany jest produkt tego typu (premiera do końca bieżącego roku), należący do znanej serii Prince of Persia.