Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2005

Znamy dokładną datę premiery Dungeon Siege II
Znamy dokładną datę premiery Dungeon Siege II

eLKaeR, 10 lipca 2005, 15:15

Jednym z najważniejszych produktów, na które czekają jeszcze w bieżącym roku miłośnicy gier cRPG z elementami efektownej akcji, jest druga część Dungeon Siege. W połowie ubiegłego miesiąca zaprezentowaliśmy Wam zapowiedź tego sequela, napisaną na podstawie tzw. wersji beta. Natomiast dziś chcielibyśmy podać Szanownym Czytelnikom informacje, dotyczące precyzyjnej daty rynkowej premiery „dwójki”.

ESRB przeprowadzi śledztwo w sprawie scen tylko dla dorosłych zawartych w San Andreas
ESRB przeprowadzi śledztwo w sprawie scen tylko dla dorosłych zawartych w San Andreas

Krystian Smoszna, 10 lipca 2005, 14:26

W czwartek informowaliśmy Was o oskarżeniach amerykańskiego psychologa, zarzucającego organizacji ESRB błędne przypisanie kategorii wiekowej grze Grand Theft Auto: San Andreas - według niego powinna być sprzedawana osobom powyżej osiemnastego roku życia. Jak się okazuje, sprawa ma swój ciąg dalszy – wokół ESRB wybuchła potężna afera.

UFO: Aftershock również na telefony komórkowe

Krystian Smoszna, 10 lipca 2005, 14:07

Najnowsza odsłona popularnej serii UFO, zatytułowana Aftershock, trafi również na komórki – poinformował koncern Cenega. Za powstanie alternatywnej wersji gry odpowiadać będzie firma Redboss, która na co dzień przygotowuje oprogramowanie właśnie z myślą o przenośnych aparatach telefonicznych.

Gdzie są obiecane mapy dla Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory?

eLKaeR, 10 lipca 2005, 08:08

Według zapowiedzi firmy Ubisoft Entertainment z połowy maja bieżącego roku dodatkowe poziomy dla pecetowej i konsolowej (tylko platforma Microsoft Xbox) wersji gry pt. Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory miały trafić do Sieci w krótkim czasie. Niestety developerzy nadal nie umieścili w Internecie wszystkich obiecanych map, ale podali w miarę konkretne terminy ich debiutów.

Koneserzy dostaną limitowaną edycję Myst V: End of Ages
Koneserzy dostaną limitowaną edycję Myst V: End of Ages

eLKaeR, 10 lipca 2005, 07:07

Bogata w detale trójwymiarowa oprawa wizualna, generowana w czasie rzeczywistym, stanie się jednym z firmowych znaków piątej części słynnego cyklu Myst o podtytule End of Ages. Gotowe dzieło developerów z Cyan Worlds pojawi się na sklepowych półkach we wrześniu bieżącego roku i będzie dostępne jednocześnie w dwóch wariantach.