Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2005

Poradnik: Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lipca 2005, 18:46

Poradnik do rozbudowanej gry strategicznej „Kozacy II: Wojny Napoleońskie” dokładnie i możliwe prosto przedstawia wszelkie tajniki rozgrywki. Cenne informacje powinni tu znaleźć gracze początkujący, zaawansowani, a także miłośnicy statystyk.

Sceny tylko dla dorosłych zawarte w San Andreas - podejście australijskie

Elrond, 13 lipca 2005, 15:22

Sprawa z istnieniem scen tylko dla dorosłych zawartych w GTA: San Andreas zatacza coraz szersze kręgi. Kilka dni temu oświadczenie o śledztwie związanym z nieodpowiednim zakwalifikowaniem kategorii wiekowej gry wydała organizacja ESRB, dzisiaj dowiadujemy się, iż własne dochodzenie w sprawie Hot Cofee przeprowadzą odpowiednie służby w Australii.

Wojenne opowieści reklamujące Panzer Elite Action

Elrond, 13 lipca 2005, 14:48

Firma Jowood Productions, będąca wydawcą gry Panzer Elite Action, postanowiła wpleść w kampanię marketingową wspomnianego tytułu dość nietypowe elementy. Premiera gry zostanie poprzedzona serią mini dokumentów, w których przedstawione będą fakty wzięte z życia dowódcy czołgu Sherman, który brał udział w walkach na frontach europejskich podczas II Wojny Światowej.

Zlot fanów gry RedDragon już za kilka dni!

Łukasz Malik, 13 lipca 2005, 14:32

Gracze już wielokrotnie udowadniali, że oprócz wirtualnych zmagań potrafią się spotkać ze swoimi oponentami w całkiem pokojowej atmosferze i to bynajmniej nie w wirtualnym świecie. Zwykle ma to miejsce to przy okazji różnorakich targów, turniejów czy zlotów. Ten weekend należy do miłośników sieciowej gry RedDragon.

Demo Indigo Prophecy (alias Fahrenheit) się zbliża
Demo Indigo Prophecy (alias Fahrenheit) się zbliża

eLKaeR, 13 lipca 2005, 14:14

Dokładnie 9 września bieżącego roku ma trafić do sklepów przygodowa gra akcji, przygotowywana przez programistów z firmy Quantic Dream i nosząca nazwę Indigo Prophecy (alias Fahrenheit). Autorzy szykują się również do wypuszczenia pokazowej wersji tego elektroniczno-rozrywkowego dzieła, o czym powiadomili nas za pośrednictwem swojej witryny sieciowej.

Japonia: w meczu DS vs. PS2 - 1:0

Elrond, 13 lipca 2005, 13:39

Japoński wydawca magazynu Famitsu, Enterbrain, przeprowadził badania, z których wynika, iż przez ostatnie trzy miesiące na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się konsol w tym kraju utrzymuje się Dual Screen! W czerwcu 130,000 sprzedanych egzemplarzy DS zdystansowało ulubiony do tej pory hardware japońskich graczy, PS2 (100,000 sprzedanych jednostek).

Odtwarzaj pliki video i muzykę w formacie mp4 na GBA i NDS
Odtwarzaj pliki video i muzykę w formacie mp4 na GBA i NDS

Kamen, 13 lipca 2005, 13:09

Nintendo, zaniepokojone multimedialnymi możliwościami konkurencyjnego PSP firmy Sony, postanowiło opublikować patch dla popularnego urządzenia Play-Yan. Pozwoli on posiadaczom GBA i NDS odtwarzać muzykę zakodowaną w formacie MP4.

Japonia - zainteresowanie Xboxem 360 praktycznie zerowe

Elrond, 13 lipca 2005, 12:18

Chyba nie będzie zbyt dużo przesady w stwierdzeniu, iż japoński rynek elektronicznej rozgrywki zawsze był dla Microsoftu czymś w rodzaju pięty achillesowej. Gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni po prostu ignorowali Xboxa, skupiając się na produktach krajowych firm - Sony czy Nintendo. Do starcia w wojnie konsol nowej generacji gigant z Redmont przygotował się znacznie staranniej.

Star Trek Online – uruchomiono oficjalną stronę

Kamen, 13 lipca 2005, 10:14

Studio Perpetual Entertainment odpowiedzialne zarówno za developing, jak i globalną dystrybucję Star Trek Online, uruchomiło oficjalną witrynę internetową, w pełni dedykowaną tej produkcji. Jak dotąd na stronie umieszczono zaledwie krótki opis fabuły, dzienniki twórców (zawierające jedynie powitalne notki) oraz dział FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania).

Nowe zdjęcia z planu filmu Silent Hill
Nowe zdjęcia z planu filmu Silent Hill

Krystian Smoszna, 13 lipca 2005, 09:52

Do tej pory dwukrotnie serwowaliśmy Wam zdjęcia z planu filmu Silent Hill. Dziś robimy to po raz kolejny. Powód? W Internecie pojawiała się złożona z osiemnastu fotografii galeria, która pokazuje przygotowane specjalnie dla potrzeb obrazu miasteczko.

Marlon Brando
Marlon Brando "nie wystąpi" w The Godfather

Krystian Smoszna, 13 lipca 2005, 09:09

Jedną z największych atrakcji komputerowej adaptacji The Godfather miały być partie wokalne Marlona Brando, które ten wybitny aktor zdążył rzekomo zarejestrować jeszcze przed swoją śmiercią. Fanów filmowego pierwowzoru sprowadził jednak na ziemię dziennik New York Times, który wykluczył możliwość użycia jakichkolwiek nagrań z udziałem artysty.

Europejski oddział Hip Interactive opublikuje zapowiedziane gry zgodnie z planem

Krystian Smoszna, 13 lipca 2005, 08:42

Hip Interactive żyje i ma się dobrze, ale rzecz dotyczy tylko i wyłącznie europejskiego oddziału koncernu – taką oto wiadomość opublikowano wczoraj na wieść o bankructwie amerykańskiego oddziału firmy.

Kiedy debiut gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl? - sprostowanie

Kamen, 13 lipca 2005, 08:11

Wczoraj miałem nieprzyjemność poinformować Was o przełożeniu premiery STALKER-a na przyszły rok. Jednak zachodnie serwisy (w tym m.in. Worthplaying.com) oznajmiły, że do planu wydawniczego korporacji THQ wkradł się błąd, który już został poprawiony.

Atari oferuje nowego Flashbacka w koalicji z Activision
Atari oferuje nowego Flashbacka w koalicji z Activision

Krystian Smoszna, 13 lipca 2005, 08:07

W sierpniu bieżącego roku minie trzydzieści lat od momentu, w którym koncern Atari rozpoczął sprzedaż pierwszej w historii elektronicznej rozrywki konsoli, którą można było podłączyć do telewizora. Urządzenie oferowało zaledwie jedną grę – Pong – ale i tak odniosło ogromny sukces komercyjny. Aby uhonorować tamto wydarzenie, już wkrótce Atari opublikuje nowy wynalazek tego typu.