Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2005

Saboteurs uzupełni Soldiers: Heroes of World War II
Saboteurs uzupełni Soldiers: Heroes of World War II

ComCo, 17 lipca 2005, 13:20

Na czwarty kwartał bieżącego roku zaplanowano rynkowy debiut drugiej odsłony strategii czasu rzeczywistego, pt. Soldiers: Heroes of World War II. Zanim jednak ów tytuł trafi na sklepowe półki, posiadacze oryginału doczekają się najpewniej pełnoprawnego rozszerzenia, nad którym aktualnie pracuje studio developerskie Best Way.

Battlefield 2 z patchem v1.02
Battlefield 2 z patchem v1.02

ComCo, 17 lipca 2005, 12:33

Wygląda na to, że koncern Electronic Arts ostatecznie rozwiązał problemy, na jakie natrafili posiadacze Battlefield 2 po zainstalowaniu pierwszego patcha oznaczonego numerem v1.01. W Sieci pojawiła się bowiem kolejna „łatka” systemowa, dedykowana wspomnianej wojennej grze akcji/FPS.

TOCA Race Driver 3 doczeka się dwóch wersji demo
TOCA Race Driver 3 doczeka się dwóch wersji demo

ComCo, 17 lipca 2005, 12:08

Przedwczoraj pisaliśmy o opóźnieniu premiery piątej już odsłony serii realistycznych symulacji wszelakiej maści samochodów sportowych, tj. TOCA Race Driver 3. Gra ukaże się dopiero w lutym przyszłego roku, jednak trochę wcześniej wszyscy fani testowania swych umiejętności za wirtualną kierownicą dostaną dwie szanse na sprawdzenie, jak będzie prezentował się ukończony tytuł.

Gry pomagają dzieciom chorym na raka w zwalczaniu bólu

Elrond, 17 lipca 2005, 11:53

Mamy kolejny argument w konfrontacji z osobami, które twierdzą, iż gry to jedynie zło wcielone. Na początku lipca pisaliśmy o badaniach nad polepszaniem spostrzegawczości u graczy. Okazuje się jednak, iż medium to ma większy terapeutyczny potencjał.

Potrenuj szybkość i celność przed premierą Bet on Soldier

Elrond, 17 lipca 2005, 11:17

Do rynkowej premiery Bet on Soldier: Blood Sport mamy jeszcze nieco czasu, ale firma Digital Jesters postanowiła ten czas nieco nam umilić. W tym celu zaprasza wszystkich chętnych do potrenowania szybkości strzelania i celności na stronę http://www.minibetonsoldier.com/, gdzie zmierzymy się z wrogimi żołnierzami i mechami.

Escape of Bipeds zza naszej południowej granicy
Escape of Bipeds zza naszej południowej granicy

Elrond, 17 lipca 2005, 10:38

Za naszą południową granicą, a konkretnie na Słowacji, w siedzibie studia Niemand KHC, trwają gorączkowe prace nad pierwszoosobowych shooterem zatytułowanym Escape of Bipeds. W dalszej części wiadomości postaram się przybliżyć Wam nieco ideę rozgrywki i najważniejsze funkcjonalności gry, teraz wspomnę tylko, iż napędzana jest ona silnikiem Reality rodem z Epic Games i ukaże się pod koniec roku.