Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 lipca 2005

Poradnik: Chrome: SpecForce

Redakcja GRYOnline.pl, 1 lipca 2005, 19:06

Poradnik do gry SpecForce, stanowiącej fabularne rozwinięcie tytułu Chrome. Znajdziecie w nim parę przydatnych wskazówek, opisy broni oraz zdolności naszego pancerza. Tym, którzy nie mogą sobie poradzić w samej rozgrywce, pomoże ilustrowana solucja.

Ponad 2 miliony domorosłych Idoli

Elrond, 1 lipca 2005, 15:34

Firma Sony poinformowała, nie bez dumy, iż sprzedaż gier z serii SingStar przekroczyła 2 miliony egzemplarzy. Przedstawiciele firmy są również zaskoczeni bardzo dobrym przyjęciem serii w przemyśle muzycznym - w chwili obecnej baza licencjonowanych piosenek w SingStar liczy ponad 250 tytułów.

SEGA wydawcą Barbarian Invasion. Co z polską wersją dodatku?

Łosiu, 1 lipca 2005, 15:13

Całkiem niedawno informowaliśmy o przejęciu zespołu developerskiego Creative Assembly przez firmę SEGA. Studio to, znane do tej pory przede wszystkim ze znakomitej serii Total War, w roku ubiegłym wydało wraz z koncernem Activision trzecią część tego cyklu poświęconą Imperium Rzymskiemu. Obecnie pracuje nad dodatkiem do Rome: Total War o podtytule Barbarian Invasion. Dziś ogłoszono, że wyda go SEGA i tu pojawia się pewna wątpliwość związana z kompatybilnością wersji...

Zimna Zima doczeka się sequela?

Elrond, 1 lipca 2005, 15:12

Niezwykle interaktywne środowisko oraz zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników to nie jedyne atuty, którymi może poszczycić się niedawno stworzona przez Swordfish Studios, pierwszoosobowa gra akcji Cold Winter. Wszystko wskazuje na to, iż doczeka się ona kontynuacji - przynajmniej tak sądzą redaktorzy serwisu ComputerAndVideoGames.

X-Wars - nowa gra strategiczna w Twojej przeglądarce stron WWW

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 15:11

Wszystkich fanów strategii rozgrywanych za pomocą przeglądarki stron internetowych z pewnością zainteresuje program o nazwie X-Wars. Polska edycja gry oficjalnie zadebiutowała kilka dni temu i już teraz można sprawdzić ją w działaniu.

Xenosaga po raz trzeci

eLKaeR, 1 lipca 2005, 12:55

Podtytuły dwóch wydanych dotąd gier z serii Xenosaga (Der Wille zur Macht i Jenseits von Gut und Böse) pochodzą od nazw dzieł literackich, których autorem jest nieżyjący od ponad stu lat niemiecki filozof Friedrich Nietzsche. Pewnikiem kolejny epizod wspomnianego cyklu także nawiąże do twórczości ojca idei nadczłowieka (homo superior). Skąd wiemy, iż „trójka” powstaje? O dziwo nie od developerów.

Software z Xboxa również na innych platformach?

Elrond, 1 lipca 2005, 12:41

Na łamach serwisu CNN pojawił się dość ciekawy artykuł, w którego można wyczytać, iż Microsoft może licencjonować oprogramowanie Xboxa na inne platformy. Słowa te pochodzą ze ust samego Billa Gatesa, więc można się spodziewać, iż nie są to jedynie czcze wypowiedzi.

Weird Worlds: Return to Infinite Space od Shrapnel Games

Elrond, 1 lipca 2005, 11:48

Czy zdarzyło się Wam czasami spoglądać ku nieskończonej przestrzeni kosmosu? A może podczas takich "oględzin" zapragnęliście poznać bliżej planety, galaktyki czy kwazary? Nic prostszego - taka wycieczka możliwa będzie dzięki powstającej w studiu Digital Eel grze Weird Worlds: Return to Infinite Space, której wydania podjęła się firma Shrapnel Games.

Survival horror od ojców Blood wystartuje później
Survival horror od ojców Blood wystartuje później

eLKaeR, 1 lipca 2005, 11:11

Bezlitośni mordercy i inni obłąkani potępieńcy staną na drodze gracza w Condemned: Criminal Origins, czyli kolejnym dziele pracowników firmy Monolith Productions – twórców Blood, F.E.A.R. i The Matrix Online. Ten produkt z gatunku survival horror trafi na sklepowe półki nieco później, niż zakładano pierwotnie, ponieważ korporacja SEGA dokonała właśnie zmiany w planie wydawniczym.

Nowe informacje o UFO: Aftershock

Elrond, 1 lipca 2005, 10:52

Piekiełko Graczy czyli serwis GamersHell zamieścił bardzo obszerne FAQ dotyczące niecierpliwie oczekiwanej przez fanów gry UFO: Aftershock. W dalszej części wiadomości postaraliśmy się o podanie najważniejszych informacji o kolejnej odsłonie jednej z najciekawszych serii strategiczno taktycznych.

Nową polską grę może teraz poznać każdy Internauta
Nową polską grę może teraz poznać każdy Internauta

eLKaeR, 1 lipca 2005, 10:10

Połączenie elementów gatunku cRPG z dynamiczną akcją (vide kultowy cykl Diablo) stanowić ma gra o nazwie Deamoneth, przygotowywana przez polskie studio Aazero Interactive. Po raz pierwszy o tym przedsięwzięciu powiadomiliśmy Szanownych Czytelników blisko dwa miesiące temu, a dziś powracamy do tematu, ponieważ rodzimi developerzy podzielili się z nami garścią ciekawych informacji.

Zestaw modyfikacji do gry Grand Theft Auto: San Andreas na łamach serwisu Gamer's Hell

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 09:26

Redaktorzy popularnego magazynu Gamer’s Hell porozumieli się z przedstawicielami serwisu GTAGarage, co zaowocowało umieszczeniem na łamach tej pierwszej strony, pokaźnego, bo zawierającego około piętnastu modyfikacji, zestawu nakładek do gry Grand Theft Auto: San Andreas.

Top 10 gier w US (01/07/05)

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 08:56

Przedstawiamy dwudzieste trzecie notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 12 do 18 czerwca.

Nowa strona poświęcona grze Warhammer Online
Nowa strona poświęcona grze Warhammer Online

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 08:24

W Internecie pojawiła się nowa, odświeżona wersja oficjalnej strony poświęconej najnowszej grze firmy Mythic Entertainment (producentów m.in. Dark Age of Camelot oraz Imperator), zatytułowanej Warhammer Online.

Film Dungeon Siege - obsada wgniata w fotel
Film Dungeon Siege - obsada wgniata w fotel

Krystian Smoszna, 1 lipca 2005, 08:07

Niewiele ponad tydzień temu poinformowaliśmy Was, że w najnowszej produkcji Uwe Bolla o nazwie Dungeon Siege, odpowiedzialny za akcję stanie się Tony Ching, który wcześniej układał choreografię walk m.in. w Hero oraz House of Flying Daggers. Dziś wiemy już jakie inne nazwiska pojawią się w tym filmie, tym razem chodzi jednak o aktorów. Dodajmy już na wstępie, że obsada jest znakomita...

Koniec lata z Pilot Down: Behind Enemy Lines
Koniec lata z Pilot Down: Behind Enemy Lines

eLKaeR, 1 lipca 2005, 07:07

Zestrzeleni piloci kojarzą się widzom seriali telewizyjnych ze słynną dwójką angielskich lotników z ‘Allo ‘Allo! - klasyki wśród sitcomów (komedii sytuacyjnych). Na pewno bardziej zaradny od owego groteskowego duetu okaże się bohater gry Pilot Down: Behind Enemy Lines, który zostanie zmuszony do wydostania się z wrażego terenu. Przygodę rozpoczniemy jednak później, niż zakładali developerzy.