Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 czerwca 2005

Poradnik: Psychonauts

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2005, 21:44

Poradnik do gry przygodowej Psychonauts zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z lokalizacjami wszystkich sejfów, bagaży, przedmiotów Scavenger Hunt, kart PSI, porady dotyczące rozgrywki i wiele innych interesujących rzeczy.

NBA '06 na PSP oficjalnie zapowiedziana

Elrond, 30 czerwca 2005, 16:05

Firma Sony poinformowała, iż jesienią tego roku na półkach sklepowych powinna ukazać się kolejna odsłona serii NBA z numerkiem '06 przeznaczona na konsolę PSP. Dzięki temu tytułowi będziemy mogli zmierzyć się z komputerowym lub żywym przeciwnikiem (Ad Hoc Mode i Infrastructure Mode), rozgrywając pełen sezon włącznie z transferami, agentami czy kontuzjami.

Sędzia Dredd powraca na DVD

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2005, 14:56

Brytyjskie studio Rebellion – właściciel praw do marki Judge Dredd – podpisał porozumienie z firmą Smoking Gun Entertainment na mocy którego już wkrótce na rynek trafi seria „interaktywnych DVD” z futurystycznym stróżem prawa w roli głównej.

Xbox 360 i PS3 - jednostki główne słabsze od oczekiwanych?

Elrond, 30 czerwca 2005, 14:54

Na stronie serwisu AnandTech pojawił się dość ciekawy artykuł traktujący o wydajności jednostek głównych konsol nowej generacji, PS3 oraz Xbox 360. Artykuł został oparty na wypowiedziach developerów gier, którzy mieli okazję pisania pierwszych partii kodu dla obu konsol. Konkluzja tych wypowiedzi jest jednoznaczna - procesory nowych konsol nie są tak wydajne jak to "malują" ich twórcy.

Lord of the Rings: Tactics od EA?

ComCo, 30 czerwca 2005, 14:43

Dwa dni temu przytoczyliśmy Wam rewelacje dotyczące ewentualnego powstawania drugiej części popularnego RTS-a, pt. Battle for Middle-Earth. Najpewniej minie jeszcze trochę czasu zanim pojawi się oficjalna weryfikacja tych wiadomości, a tymczasem w Sieci pojawiły doniesienia o możliwym developingu kolejnej gry osadzonej w realiach trylogii Tolkiena - Lord of the Rings: Tactics.

Half-Life 2: Aftermath - kilka nowych informacji

Elrond, 30 czerwca 2005, 12:43

Fani Half-Life 2 z pewnością już nie mogą doczekać się zapowiedzianego jakiś czas temu dodatku do niej o podtytule Aftermath. Firma Valve podtrzymując graczy w ciągłym napięciu dawkuje informacje o Aftermath wypuszczając dosłownie ich śladowe ilości. Nad graczami postanowili się zlitować redaktorzy serwisu GameSpot biorąc w krzyżowy ogień pytań Robina Walkera, projektanta i programistę w Valve.

Ile Sony będzie dopłacać do PlayStation 3?

ComCo, 30 czerwca 2005, 11:08

Wygląda na to, że nie tylko Microsoft będzie dopłacał do konsoli Xbox 360. Podobna sytuacja najpewniej spotka również korporację Sony, która planuje podbić rynek trzecim wcieleniem konsoli PlayStation. O ile jednak „gigant z Redmond” do każdej swojej maszynki dołoży w początkowym okresie około 75 USD (~250 PLN), o tyle Sony przyjdzie dorzucać niecałe... 100 USD (~335 PLN).

Nowy dodatek do EVE Online będzie dostępny na początku lipca

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2005, 10:34

Już wkrótce, bo na początku lipca, użytkownicy gry EVE Online otrzymają kolejny, całkowicie darmowy dodatek do swojej ulubionej produkcji z gatunku MMO. Cold War Edition, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, jak zwykle przyniesie fanom kilka zasadniczych nowości.

Armie Chrystusa i Szatana stoczą bitwę na ulicach Nowego Jorku

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2005, 09:20

Być może część z Was zaznajomiła się już z cyklem powieści polityczno-religijnych, znanego u nas pod nazwą Czasy Ostateczne. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji tego zrobić, czas najwyższy wziąć się do lektury, tym bardziej, że bijąca rekordy sprzedaży seria polityczno-religinych thrillerów opowiadająca o przyjściu Antychrysta na Ziemię, stanie się tematem nowej gry strategicznej.

Drugi adventure pack do EverQuest II
Drugi adventure pack do EverQuest II

ComCo, 30 czerwca 2005, 09:18

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, The Splitpaw Saga - drugi tzw. adventure pack, którego zadaniem jest rozszerzenie zawartości popularnego na całym świecie MMORPG-a, pt. EverQuest II - jest już dostępny do pobrania w cenie ustalonej na poziomie 7,99 USD (około 27 PLN).

NHL Eastside Hockey Manager 2005 - przetestuj zanim kupisz
NHL Eastside Hockey Manager 2005 - przetestuj zanim kupisz

ComCo, 30 czerwca 2005, 08:43

Wszyscy samozwańczy menadżerowie hokeja na lodzie nie muszą wcale szukać na sklepowych półkach najnowszego dzieła studia Sports Interactive, NHL Eastside Hockey Manager 2005. Otóż całą grę można pobrać z Sieci, wypróbować ją za darmo w ograniczonej wersji, a następnie (ewentualnie) zdecydować się na jej kupno i odblokowanie wszystkich aspektów rozgrywki.

Gry na Commodore 64, Amigę i ZX Spectrum powracają na rynek

Krystian Smoszna, 30 czerwca 2005, 08:34

Młodszym graczom zapewne trudno uwierzyć, że jeszcze kilkanaście lat temu PeCet jako maszyna do grania sprawdzał się słabo, a ówczesnym rynkiem software’owym rządziły produkcje na komputery ośmio i szesnastobitowe. Wydawałoby się, że jakakolwiek próba zarobienia pieniędzy w dzisiejszych czasach na tych antycznych maszynach jest skazana na niepowodzenie. Firmy Alten8 i Cronosoft sądzą co innego.