Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 czerwca 2005

EMPiK – Top Lista nr 25

Kull, 27 czerwca 2005, 20:28

Jak co tydzień, EMPiKOwa lista TOP 10, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Dzisiejsze notowanie, oznaczone numerem 25 obejmuje okres od 20 do 26 czerwca 2005. Jakieś nowości? Pytanie! Battlefield 2 – nowa gra, nowy król.

Spotkanie redakcyjne GRY-OnLine
Spotkanie redakcyjne GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 27 czerwca 2005, 14:49

Praca w serwisie informacyjnym zajmującym się grami komputerowymi z pewnością najcięższym kawałkiem chleba nie jest – niemniej jednak od siedzenia przed monitorami odpocząć czasem trzeba. W sobotę 25 czerwca zorganizowaliśmy redakcyjną imprezę, na którą zaprosiliśmy naszych współpracowników, a na którą przybyli nawet co bardziej zaradni forumowicze.

Premiera F.E.A.R. znów przesunięta na jesień

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 13:10

Śledząc perturbacje związane z ustaleniem nawet przybliżonego terminu premiery gry F.E.A.R., można dojść do wniosku, że firma VU sama nie bardzo wie, na który wariant się zdecydować. W ubiegły czwartek powoływaliśmy się na oficjalną stronę koncernu, na której widniała informacja, że program trafi na rynek w lecie. Dziś mamy poniedziałek i datę premiery z powrotem ustawioną na jesień bieżącego roku

Unreal Tournament 2007 w akcji
Unreal Tournament 2007 w akcji

eJay, 27 czerwca 2005, 11:35

Serwis GameSpot zaprezentował pierwszy film z nowej części cyklu Unreal Tournament. Jak sama liczba w tytule wskazuje, do premiery pozostało nam sporo czasu, jednak już teraz można obejrzeć grę w akcji. Co ciekawe, nie jest to żaden film reklamowy, czy animacja, tylko pełną gębą pokaz gameplay'a nowej odsłony serii.

Milion Madagaskarów w obiegu
Milion Madagaskarów w obiegu

ComCo, 27 czerwca 2005, 11:35

Pierwszego dnia lipca na ekranach polskich kin pojawi się najnowszy, animowany film wytwórni DreamWorks Studios, tj. Madagascar. Tymczasem, firma Activision poinformowała, iż do sklepów na całym świecie wysłano już ponad milion egzemplarzy gry bazującej na wspomnianym powyżej obrazie.

Brytyjska modelka Thekla Roth wystąpi w 187 Ride or Die
Brytyjska modelka Thekla Roth wystąpi w 187 Ride or Die

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 09:28

Piękne kobiety i szybkie samochody to połączenie doskonałe. Wiedział o tym bohater gry OutRun, który ścigając się, walczył o względy urodziwej panny, wiecie o tym i Wy, wklejając zdjęcia przedstawiające wyżej wymienione obiekty w konkursie dotyczącym programu Juiced. Wiedzą o tym również przedstawiciele koncernu UbiSoft, którzy do promocji gry 187 Ride or Die zaangażowali modelkę.

Pac-Rekordy
Pac-Rekordy

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 08:41

Serwis Twin Galaxies, zajmujący się zbieraniem i dokumentowaniem najlepszych wyników punktowych w grach video, powraca do tematu słynnego programu o nazwie Pac-Man, który w tym roku obchodzi dwudziestopięciolecie swojego istnienia.

PlayStation 3 wykorzystało jedynie 75% mocy podczas prezentacji gier na E3

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 08:13

Prototyp konsoli PlayStation 3, który pokazano podczas zakończonych niedawno targów E3, pracował przy użyciu 75% swoich możliwości – zdradził Phil Harrison z koncernu Sony, czym potwierdził rewelacje japońskiego serwisu ITmedia, który jako pierwszy opublikował taką informację.

A miało być tak pięknie, czyli rzecz o Superfrog 3D
A miało być tak pięknie, czyli rzecz o Superfrog 3D

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2005, 07:50

Od dłuższego czasu studio Realspawn Productions pracowało nad amatorskim i całkowicie darmowym projektem o nazwie Superfrog 3D. Jak nietrudno się domyślić, gra miała nawiązywać do kultowej dla wielu z Was platformówki firmy Team 17, która opowiada o perypetiach zielonej i sympatycznej żaby.