Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2005

Wojny napoleońskie w pigułce – część 7

ComCo, 1 czerwca 2005, 13:05

Przed dokładnie dwoma tygodniami na półki sklepowe w naszym kraju trafiła strategia czasu rzeczywistego, pt. Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kończymy dzisiaj nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

ATI weźmie nas w krzyżowy ogień - zapowiedziano CrossFire

Elrond, 1 czerwca 2005, 12:46

Gdy nVidia wprowadzała na rynek technologię SLI, pozwalająca na łączenie kart graficznych, jej największy konkurent, ATI, czekał ze spokojem na reakcje graczy. Teraz, bogatsza w doświadczenia, atakuje ze swoim najnowszym produktem, CrossFire, który różniąc się od SLI w kilku kluczowych kwestiach, może stać się dominującym rozwiązaniem na rynku.

Promocja z okazji Dnia Dziecka!

Redakcja GRYOnline.pl, 1 czerwca 2005, 12:42

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was specjalną promocję w naszym sklepiku. LEGO Star Wars - gra, która w zgodnej ocenie całej redakcji jest znakomitym prezentem dla dziecka/rodzeństwa w dniu dzisiejszym jest do kupienia w rewelacyjnie niskiej cenie!

Konkurs LEGO Star Wars - gra za friko!
Konkurs LEGO Star Wars - gra za friko!

Solnica, 1 czerwca 2005, 12:18

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra LEGO Star Wars. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby kurier z przesyłką zapukał właśnie do waszych drzwi.

Premiera Ground Zero: Genesis of a New World opóźniona do jesieni
Premiera Ground Zero: Genesis of a New World opóźniona do jesieni

ComCo, 1 czerwca 2005, 11:51

Przedstawiciele niemieckiego studia developerskiego Comport Interactive poinformowali o opóźnieniu premiery gry Ground Zero: Genesis of a New World. Zamiast drugiego kwartału tego roku, opisywana strategia czasu rzeczywistego (RTS), ukaże się dopiero na jesieni (data dotyczy debiutu gry w Niemczach, aktualnie trwają poszukiwania ogólnoświatowego wydawcy).

Złapano sto milionów Pokemonów! To jeszcze nie wszystkie!

eLKaeR, 1 czerwca 2005, 10:10

Historia słynnych „Kieszonkowych Potworów” wystartowała w 1996 roku od chwili premiery Pokemon Red i Pokemon Blue. Te dwie gry dla konsoli Game Boy rozpoczęły rynkowy szał nie tylko w segmencie elektroniczno-rozrywkowym, ponieważ powstały filmy animowane, komiksy etc. Koncern Nintendo zarabia dzięki tej marce olbrzymie pieniądze, a popyt wcale nie maleje.

T-72 Balkans of Fire z multiplayerowym dodatkiem
T-72 Balkans of Fire z multiplayerowym dodatkiem

ComCo, 1 czerwca 2005, 09:44

Wczoraj informowaliśmy o zakończeniu prac nad grą T-72 Balkans of Fire, natomiast w niecałe dwadzieścia cztery godziny później firmy: Crazy House oraz Battlefront.com pokusiły się o ujawnienie pierwszych informacji dotyczących pełnoprawnego dodatku do tejże produkcji.

Ponad 54 godziny z grą Star Wars - rekord świata pobity

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2005, 09:37

Kilkanaście dni temu informowaliśmy Was o planach Brandona Eriksona, który zamierzał pobić kilka rekordów związanych z grą na automatach coin-op. Dzisiaj możemy podsumować wyczyny Amerykanina i sprawdzić, co dokładnie osiągnął ów jegomość w trakcie maratonu z programem Star Wars.

Max Payne z mocami Voodoo, czyli Voodoo Knights w przygotowaniu

ComCo, 1 czerwca 2005, 09:19

W podsumowaniu targów E3 2005, przygotowanym przez redaktorów serwisu GameSpy.com, znalazła się informacja o nowym, ciekawie zapowiadającym się projekcie czeskiego zespołu Mindware Studios - grze Voodoo Knights, która najkrócej została opisana słowami „wyobraźcie sobie Max Payne'a z mocami Voodoo”...

Czy Alan Wake trafi do nas drogą elektroniczną?

eLKaeR, 1 czerwca 2005, 09:09

Ludzie z fińskiej firmy Remedy Entertainment twierdzą, że nad wirtualnym psychologicznym thrillerem akcji o nazwie Alan Wake pracują już od ponad roku. Wprawdzie ojcowie serii Max Payne nie zamierzają na razie zdradzić terminu rynkowej premiery swojego kolejnego dzieła, ale wypowiedzieli się na temat sposobu jego dystrybucji.

Nominacje do nagród Game Critics Awards: Best of E3 2005

ComCo, 1 czerwca 2005, 08:54

Zgodnie z coroczną tradycją, po targach elektronicznej rozrywki E3, redaktorzy ponad trzydziestu najbardziej znanych, zachodnich magazynów/serwisów internetowych przyznają nagrody Game Critics Awards: Best of E3. Dzisiaj ujawniono pełną listę tytułów nominowanych w tym konkursie. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy zaś we wtorek, 7 czerwca.

Znamy datę premiery gry Lula 3D

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2005, 08:34

Niemiecki koncern CDV ogłosił oficjalną datę premiery gry Lula 3D, nad którą od bardzo długiego czasu pracuje studio NuClear Vision. Według opublikowanej wczoraj informacji, program trafi na rynek w środę, 22 czerwca.

Pierwsze spojrzenie na sequel Ludzi Honoru
Pierwsze spojrzenie na sequel Ludzi Honoru

Kull, 1 czerwca 2005, 08:17

Strategia Soldiers: Ludzie Honoru to jedna z najlepszych gier minionego roku. Symboliczną wzmiankę o jej kolejnej części (OutFront II) zamieściliśmy w relacji z targów E3, dziś natomiast ujawniono pierwsze oficjalne screeny i podano wstępne informacje dotyczące całego projektu.

Trzecia odsłona Grand Theft Auto ma problemy w Japonii

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2005, 07:41

Już niedługo – dokładnie siódmego czerwca – PeCetowcy otrzymają długo oczekiwaną, najnowszą odsłonę serii Grand Theft Auto, zatytułowaną San Andreas. Tego samego dnia, w japońskiej prefekturze Kanagawa, w życie wejdzie zakaz sprzedaży trzeciej części wspomnianego wyżej cyklu...

Top 10 gier na PC w UK (01/06/05)

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2005, 06:59

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest dwudziestą pierwszą w tym roku i obejmuje okres od 22 do 28 maja.