Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2005, 08:34

Znamy datę premiery gry Lula 3D

Niemiecki koncern CDV ogłosił oficjalną datę premiery gry Lula 3D, nad którą od bardzo długiego czasu pracuje studio NuClear Vision. Według opublikowanej wczoraj informacji, program trafi na rynek w środę, 22 czerwca.

Niemiecki koncern CDV ogłosił oficjalną datę premiery gry Lula 3D, nad którą od bardzo długiego czasu pracuje studio NuClear Vision. Według opublikowanej wczoraj informacji, program trafi na rynek w środę, 22 czerwca. Niestety, wszyscy fani gier o silnym zabarwieniu erotycznym, nie władającym biegle językiem naszych zachodnich sąsiadów, będą musieli obejść się smakiem. Lula 3D ukaże się w czerwcu, ale tylko w Niemczech. W chwili obecnej nieznane są jakiekolwiek plany wydania programu w innych krajach.

Lula 3D to erotyczna gra przygodowa, opowiadająca o perypetiach tytułowej Luli, seksownej producentki filmów z kategorii „tylko dla dorosłych”. Bohaterka ta wystąpiła już w roku 1998 w roli początkującej gwiazdki porno w grze strategiczno-ekonomicznej pt. Lula: The Sexy Empire.

W omawianym programie Lula staje przed poważnym problemem. Dosłownie tuż przed rozpoczęciem zdjęć do jej nowego filmu, trzy gwiazdy, które miały wystąpić w tej produkcji zostały porwane. System kamer bezpieczeństwa zainstalowany w ekskluzywnej willi Luli w Beverly Hills zarejestrował jedynie zamaskowanych, skradających się sprawców i nikt nie wie kto i dlaczego dokonał tego czynu. Jedynym śladem jest pudełko zapałek z klubu z San Francisco, które prawdopodobnie wypadło z kieszeni jednego z porywaczy. Lula bez chwili wahania wyrusza do San Francisco, a naszym zadaniem jest zadbać o bohaterkę w trakcie jej podróży przez Stany Zjednoczone oraz doprowadzić do odnalezienia i ukarania odpowiedzialnych za uprowadzenie.

Więcej informacji na temat Lula 3D znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.