Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 czerwca 2005

Będzie drugi dodatek do The Settlers: Heritage of Kings
Będzie drugi dodatek do The Settlers: Heritage of Kings

eLKaeR, 17 czerwca 2005, 15:44

Posiadacze gry strategicznej pt. The Settlers: Heritage of Kings nie są skazani wyłącznie na zabawę z podstawową wersją tej pozycji, ponieważ developerzy z niemieckiej firmy Blue Byte wypuścili także oficjalne rozszerzenie, noszące podtytuł Nebula Realm. Programiści zza naszej zachodniej granicy nie zamierzają jednak na tym poprzestać, bowiem już szykują kolejny dodatek do „Osadników”.

Nadchodzi "ideowy następca" Total Annihilation

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 15:33

W nadchodzącym numerze popularnego magazynu PC Gamer pojawi się artykuł na temat gry Supreme Commander, którą twórcy z firmy Gas Powered Games nazywają „ideowym następcą” Total Annihilation – niezwykle popularnego RTS-a, który pojawił się na rynku w 1997 roku.

Konferencja World Cyber Games 2005
Konferencja World Cyber Games 2005

Redakcja GRYOnline.pl, 17 czerwca 2005, 15:06

Wczoraj, 16 czerwca, w warszawskim centrum handlowym Blue City odbyła się konferencja poświęcona rozpoczęciu szóstej już edycji World Cyber Games 2005. WCG to największa na świecie impreza przeznaczona dla graczy komputerowych. Jej organizator – Samsung – już w samym logo WCG zawarł esencję przyświecającej mu idei stworzenia olimpiady sportów elektronicznych.

Hello Kitty w Europie

Łosiu, 17 czerwca 2005, 14:22

Hello Kitty to znana na całym świecie maskotka, stworzona w Japonii we wczesnych latach siedemdziesiątych, a którą obecnie możemy zobaczyć na setkach przedmiotów, począwszy od ubrań a na sprzęcie elektronicznym skończywszy. Piszę o tym, gdyż już niedługo w Europie pojawi się gra przygodowo-zręcznościowa z Kitty w roli głównej.

UbiSoft zamierza potroić zyski w ciągu czterech najbliższych lat

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 14:02

Koncern UbiSoft podsumował wyniki finansowe za ostatni rok, który według kalendarza fiskalnego firmy skończył się 31 marca 2005 roku. Jak zwykle była to doskonała okazja, aby podzielić się planami na przyszłość, dodajmy, że bardzo śmiałymi.

Konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!
Konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!

Solnica, 17 czerwca 2005, 14:01

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

The Matrix Online pod jednym dachem z EverQuest i Star Wars Galaxies

eLKaeR, 17 czerwca 2005, 13:44

Logo Sony Online Entertainment, a więc znak graficzny jednego z oddziałów wielkiej dalekowschodniej korporacji, znamy głównie z produktów marki EverQuest i Star Wars Galaxies. Zatem owa firma specjalizuje się w grach typu MMOcRPG i ciągle dąży do zwiększania swojej roli na rynku elektroniczno-rozrywkowym. Właśnie dlatego przejęła teraz kontrolę nad dość groźną konkurencyjną pozycją.

Twórcy serii Close Combat i CIA

Łosiu, 17 czerwca 2005, 13:20

Studio Destineer, które około miesiąca temu przejęło zespół Atomic Games, znany z serii Close Combat, ogłosiło dziś, iż zawarło umowę z grupą In-Q-Tel (założoną przez amerykańską Centralną Agencję Wywiadowczą – CIA) dotyczącą produkcji nowej gry, bądź programu szkoleniowego.

Niemcy w Chinach, czyli kręcenie filmu na podstawie serii Dead or Alive

eLKaeR, 17 czerwca 2005, 10:55

Zaangażowanie Niemców w przygotowywanie filmu na podstawie gry kojarzy się elektroniczno-rozrywkowym fanom z niekoniecznie godnymi uwagi reżyserskimi wyczynami Uwe Bolla, który zekranizował np. głośną serię Alone in the Dark. Teraz germański kapitał, związany z firmą Constantin Film, wykorzystuje się w trakcie kręcenia kinowej wersji cyklu Dead or Alive.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.3
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.3

Stranger, 17 czerwca 2005, 10:43

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Mario 128 na Nintendo Revolution

Speed, 17 czerwca 2005, 10:43

O Mario 128, kolejnej wariacji przygód słynnego hydraulika, po raz pierwszy usłyszeliśmy około pięć lat temu, podczas trwania imprezy Space World. Shigeru Miyamoto, jeden z najwyżej postawionych ludzi w korporacji Nintendo, zapowiadał lakonicznie pojawienie się tego tytułu na nową – w tamtym okresie – platformę, Nintendo GameCube. Minęło sporo czasu od tego wydarzenia – co dzieje się z Mario 128?

Top 20 gier na PC w USA - maj 2005

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 08:34

Oprócz cotygodniowych raportów ze sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych, kompania NPD serwuje również zestawienia miesięczne. Od dłuższego czasu prezentujemy Wam te rankingi – dziś nadeszła pora, aby zobaczyć co cieszyło się największym powodzeniem za Oceanem w maju.

Premiera Heroes of the Pacific na pewno we wrześniu

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 08:04

Nie będzie już więcej opóźnień premiery gry Heroes of the Pacific, symulatora myśliwców z czasów II wojny światowej. Koncern Codemasters oficjalnie zapewnił, że program trafi na rynek we wrześniu tego roku, czym potwierdził wcześniejsze zapowiedzi z kwietnia.

Mini-gra Destroy All Humans!
Mini-gra Destroy All Humans!

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 07:38

Koncern THQ, wydawca Destroy All Humans! udostępnił wczoraj mini-grę promującą wspomniany wyżej tytuł, która dostępna jest za darmo a do jej uruchomienia wystarczy zwykła przeglądarka stron internetowych.