Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2005

Nowa gra sportowa od Electronic Arts, oparta na licencji AFL

Elrond, 12 czerwca 2005, 18:28

Od czasu gdy w styczniu przedstawiciele EA poinformowali o podpisaniu z Arena Football League czteroletnią umowę na wyłączność dotyczącą tworzenia gier w oparciu o tę licencję, minęło już trochę czasu a o produkcjach ze znakiem AFL sygnowanych przez Elektroników nic nie było słychać. Aż do teraz.

Guild Wars - poszerzenie i bany

Elrond, 12 czerwca 2005, 18:06

Na oficjalnej stronie Guild Wars można znaleźć informację dotyczącą najnowszych uaktualnień tej gry oraz o posunięciach, które w przyszłości mają ułatwić wyszukiwanie graczy używających cheatów czy botów, oraz w inny, nielegalny sposób pomagających sobie w rozgrywce. Cheaterzy są prawdziwą zmorą wszelkiego rodzaju MMO, w związku z czym autorzy Guild Wars zbanowali już ponad 100 kont takich graczy.

Zapowiedziano Incarnation
Zapowiedziano Incarnation

Elrond, 12 czerwca 2005, 17:44

Firma Monte Cristo wydaje się być ostanio bardzo aktywna. Po grze 7 Sins, którą już można się "bawić" od jakiegoś czasu, firma "umoczy" palce w wydaniu World Forces: War on Terror oraz wyprodukuje Moscow to Berlin. Okazuje się, iż nie są to jedyne produkcje zapowiedziane na najbliższą przyszłość. Jak można wyczytać w Internecie, Monte Cristo pracuje właśnie nad Incarnation.

Suikoden V = Rapsodia

eLKaeR, 12 czerwca 2005, 16:55

Dalekowschodnich serii gier cRPG dostępnych jest dla użytkowników konsoli PlayStation 2 całkiem sporo – począwszy od sagi Final Fantasy, poprzez cykl Grandia, a skończywszy na marce Dragon Quest. Mocnym rynkowym statusem szczyci się również rodzina Suikoden, która już wkrótce wzbogaci się o kolejny produkt (vide news z 22 lutego 2005).

Ciągle za mało zestawów developerskich PS3

eLKaeR, 12 czerwca 2005, 12:12

Reguły konsolowej części elektroniczno-rozrywkowego rynku narzucają producentowi konkretnej platformy konieczność przekazania zewnętrznym developerom specjalnych pakietów narzędzi, aby mogli oni opracowywać software. W przypadku tytułów startowych dla określonego systemu trzeba wspomniane programistyczne zestawy dostarczyć z należytym wyprzedzeniem. Tak też czyni Sony w kontekście PS3.

Seks w wirtualnym trójmieście, czyli erotyczne aspekty GTA: San Andreas
Seks w wirtualnym trójmieście, czyli erotyczne aspekty GTA: San Andreas

eLKaeR, 12 czerwca 2005, 11:11

Nikogo nie powinno dziwić, że trójwymiarowa gra akcji pt. Grand Theft Auto: San Andreas posiada najwyższe, spośród możliwych, oznaczenie bariery wiekowej, ponieważ zawiera przemoc fizyczną i niecenzuralne słownictwo. Developerzy z korporacji Rockstar Games oszczędzili nam tylko motywów z pogranicza erotyki i pornografii, ale planowali wprowadzenie w swoim dziele takich elementów.