Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2005

Poradnik: Project: Snowblind

Redakcja GRYOnline.pl, 15 czerwca 2005, 20:55

Poradnik do gry Project: Snowblind zawiera opis przejścia wszystkich lokacji uwzględniający wykonanie misji głównych i pobocznych, zastosowanie konkretnych rodzajów broni czy taktyki oraz umiejscowienia przydatnych przedmiotów.

Star Wars Galaxies poszerzona

Elrond, 15 czerwca 2005, 16:12

Jak wiadomo w grach MMO stagnacja jest zabójcza dla produktu, stąd też pojawiają się co pewien czas różnego rodzaju rozszerzenia wprowadzające do świata gry nowe elementy. Działając zgodnie z tą zasadą, firmy LucasArts i Sony nie ustają w wysiłkach, których celem jest zapewnienie graczom Star Wars Galaxies rozrywki stojącej na jak najwyższym poziomie.

Adrenalin - połączenie wyścigów z ekonomiczym zarządzaniem

Elrond, 15 czerwca 2005, 14:29

Adrenalin, to dość nietypowa gra, w której naszym zadaniem oprócz zostania najlepszym i najszybszym kierowcą, jest wykazanie się swoimi menadżerskimi talentami. I żeby nie było, że kobiety spisują się kiepsko za kierownicą, wszyscy kierowcy są właśnie płci żeńskiej.

Vin Diesel w roli Hitmana
Vin Diesel w roli Hitmana

Łosiu, 15 czerwca 2005, 14:13

Pierwsze plotki dotyczące filmowej adaptacji serii gier Hitman pojawiły się w sieci w 2003 roku, kiedy to informowaliśmy o domniemanych rozmowach Eidosu z Hollywoodzkimi wytwórniani. Dziś możemy już oficjalne podać, iż film opowiadający o tytułowym zabójcy pojawi się na srebrnym ekranie. W postać Agenta 47 wcieli się sam Vin Diesel!

Kutaragi o ... wstecznej kompatybilności PS3 i nie tylko

Elrond, 15 czerwca 2005, 13:54

Jeśli wszyscy gracze czekający na pojawienie się konsoli PS3 z lekką zazdrością słuchali konkurencyjnych zapowiedzi o wstecznej kompatybilności Xbox 360, mogą teraz ze spokojem odetchnąć. Jak zapowiedział pan Kutaragi, "ojciec" PS3, konsola ta będzie kompatybilna z grami przeznaczonymi zarówno dla PS2 jak i PS. Rozwiązanie to zostanie osiągnięte dzięki połączeniu sprzętowej i programowej emulacji.

Electronic Arts nadal ma chrapkę na Ubisoft?

Elrond, 15 czerwca 2005, 12:49

O tym, że kierownictwo Electronic Arts ma wielką ochotę na wchłonięcie jednego z największych europejskich wydawców gier, Ubisoftu, pisaliśmy już niejednokrotnie (ostatnio pod koniec maja). Temat ten będzie zapewne materiałem jeszcze kilku wiadomości, ponieważ w Internecie co pewien czas pojawiają się kolejne plotki związane z próbą wykupienia Ubisoftu przez EA.

Internauci pytają, a developerzy gry Alan Wake odpowiadają

eLKaeR, 15 czerwca 2005, 11:11

Siedem świeżych zrzutów ekranowych, prezentujących wygląd efektownej oprawy graficznej gry Alan Wake (premiera prawdopodobnie przyszłym roku), pokazaliśmy Szanownym Czytelnikom w ubiegłą sobotę. Redaktorzy internetowego serwisu o nazwie AlanWAKE.Net postanowili przeprowadzić tymczasem wywiad z dwoma pracownikami firmy Remedy Entertainment właśnie na temat owego psychologicznego thrillera akcji.

Malowanie graffiti również dla posiadaczy konsoli Xbox oraz PeCetowców

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 11:00

Kiedy w maju 2004 roku po raz pierwszy zapowiedziano grę Marc Ecko’s Getting Up: Contents Under Pressure, stało się oczywiste, że trafi ona zarówno na PeCety, jak i konsole. Wydawca programu – koncern Atari – zmienił jednak zdanie kilka miesięcy temu ogłaszając, iż ten niezwykle ciekawie zapowiadający się produkt, będzie dostępny tylko i wyłącznie na urządzenia firmy Sony o nazwie PlayStation 2.

RoboCop powraca w klasycznej strzelaninie
RoboCop powraca w klasycznej strzelaninie

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 10:41

Prawie rok temu informowaliśmy Was o produkcie grupy Park Productions, którym był remake znanej z automatów coin-op gry RoboCop. Program zebrał bardzo dobre opinie w środowisku fanów klasycznych pozycji, gdyż był nie tylko wykonany z dużą dbałością o szczegóły, ale przede wszystkim oferował znakomitą grywalność. Jak się okazuje, trwają zaawansowane prace nad kontynuacją gry.

Kolejne tropy w sprawie nowej gry Warrena Spectora

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 10:28

Ponad trzy miesiące temu dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, czym zajął się Warren Spector po rozpadzie firmy Ion Storm. Słynny producent założył nowe studio o nazwie Junction Point, które natychmiast rozpoczęło prace nad bliżej nieokreślonym produktem w klimacie „fantasy”. Co prawda nadal nie ma żadnych oficjalnych zapowiedzi debiutanckiej gry, ale w sieci pojawiły się nowe tropy.

Tipsy i tricki do demo Battlefield 2 nie po myśli EA

Elrond, 15 czerwca 2005, 10:10

Wszyscy fani serii gier Battlefield z pewnością pamiętają informację dotyczącą pewnych ułatwień i modyfikacji dema Battlefield 2, którą niedawno zamieściliśmy na łamach naszego serwisu. Okazuje się jednak, iż to co dla graczy było prawdziwym błogosławieństwem stało się solą w oku dla EA. Elektronicy zareagowali dość szybko - banują serwery ze zmodyfikowanym demem.

Piraci po raz kolejny złamali zabezpieczenia w konsoli PSP

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 09:52

Kilka dni temu poświęciliśmy trochę miejsca wysiłkom koncernu Sony, mającym na celu uniemożliwić uruchamianie programów za pomocą karty pamięci dołączanej do konsoli PSP. Japoński potentat wykorzystał do tego celu konieczność instalacji nowego „firmware” (w wersji 1.5), który skutecznie chroni przed piractwem. A właściwie chronił, bo o zabezpieczeniu możemy mówić już w czasie przeszłym.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.2
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.2

Stranger, 15 czerwca 2005, 09:49

Przypominamy, że już 23 czerwca oficjalna premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Jagged Alliance i Disciples trafią do posiadaczy Nintendo DS

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 09:18

Znane i lubiane serie gier o nazwie Jagged Alliance oraz Disciples przestały być domeną PeCetowców. Zgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy koncernem Strategy First a studiem Pocket PC, w oba tytuły będą mogli pograć również posiadacze przenośnej konsoli Nintendo DS.

Prace nad Ballerium znów zawieszone

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 09:07

Nie ma szczęścia firma Majorem, która po raz kolejny ogłosiła wstrzymanie prac nad projektem o nazwie Ballerium. Nie pomogły próby ratowania gry przez koncern Interplay, który w ostatecznym rozrachunku nie potrafił zapewnić producentom należytego wsparcia. Autorzy programu postanowili więc znów przeczekać fatalny okres i poszukują nowego wydawcy.

Uwe Boll nakręci film na podstawie gry Postal?

Krystian Smoszna, 15 czerwca 2005, 07:58

Po totalnej klapie jaką okazał się film Alone in the Dark: Evil Awakens, Uwe Boll wyraźnie usunął się w cień. Okazało się, że nie na długo. Po raz kolejny bowiem świat obiegły mrożące krew w żyłach informacje o ambitnych planach niemieckiego reżysera, który zabezpieczył sobie prawa do ekranizacji kontrowersyjnego produktu o nazwie Postal.