Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 czerwca 2005

Poradnik: 7 Sins

Redakcja GRYOnline.pl, 10 czerwca 2005, 16:37

Poradnik do symulacyjnej gry erotycznej „7 Sins” zawiera ogólne sposoby rozwiązywania problemów, oraz dokładny opis przejścia poszczególnych misji z uwzględnieniem tematów rozmów preferowanych przez główne postacie.

Wyścigi w świecie Nocnej Straży - Night Watch Racing

Elrond, 10 czerwca 2005, 16:01

Okazuje się, iż gra tworzona przez Nival Interactive, Night Watch, nie będzie jedynym, elektronicznym wcieleniem filmowego dzieła pod tym samym tytułem (opartego zresztą na powieści rosyjskiego pisarza Sergieja Łukianienko). Firma Psycho Craft Studio przymierza się bowiem do stworzenia wyścigów samochodowych, które we wrześniu tego roku wyda na terenie Rosji Nowyj Disk.

Od Moskwy do Berlina z Moscow to Berlin

Elrond, 10 czerwca 2005, 15:39

Moscow to Berlin to najnowsza produkcja studia Monte Cristo, dzięki której wielbiciele strategii będą mieli okazję na wzięcie udziału w najbardziej krwawych walkach Frontu Wschodniego. W grze czekają na nas 3 kampanie oraz 20 misji dla jednego gracza.

Ruszyła przedsprzedaż EverQuest II: The Splitpaw Saga

Elrond, 10 czerwca 2005, 14:47

Firma Sony poinformowała, iż rozpoczęła właśnie przedsprzedaż The Splitpaw Saga, drugiego tzw. Adventure Packa, rozszerzającego zawartość sieciowego RPGa, EverQuest 2. Wszyscy, którzy zdecydują się na wcześniejsze zamówienie dodatku, otrzymają dostęp do specjalnej, przykładowej strefy oraz mogą liczyć na dodatkowe na profity przed oficjalnym rozpoczęciem nowych przygód, 28 czerwca.

World Forces: War on Terror w produkcji

ComCo, 10 czerwca 2005, 12:50

Pracownicy studia Digital Reality - twórcy D-Day, czy Afrika Korps vs. Desert Rats - pracują nad kolejnym RTS-em, tym razem już jednak niezwiązanym z burzliwymi realiami II Wojny Światowej. World Forces: War on Terror, bo taką nazwę nosi przygotowywana pozycja, będzie strategią czasu rzeczywistego z elementami taktyki, która przeniesie graczy w niedaleką przyszłość.

Przygodowy
Przygodowy "Raj" według ojca serii Syberia

eLKaeR, 10 czerwca 2005, 12:12

Lost Paradise nie jest już tytułem nowej przygodówki Benoita Sokala – ojca cyklu Syberia. Bowiem grę firmy White Birds Productions, mającą zadebiutować komercyjnie w lutym 2006 roku, znamy teraz jako Paradise. Miejscem akcji będzie kontynent afrykański, a konkretnie fikcyjny kraj o nazwie Maurania. Właśnie do tego państwa uda się pierwszoplanowa bohaterka, czyli młoda kobieta imieniem Ann Smith.

Demo Battlefield 2 – nowe informacje
Demo Battlefield 2 – nowe informacje

ComCo, 10 czerwca 2005, 11:58

21 czerwca (w Polsce trzy dni później) nastąpi ogólnoświatowa premiera długo oczekiwanej, militarnej strzelanki FPS, pt. Battlefield 2. Przed pojawieniem się gry na sklepowych półkach, na fale Internetu wypłynie jeszcze jej grywalna wersja demonstracyjna, o czym informowaliśmy Was kilka dni temu. Pora na więcej szczegółów w tej sprawie.

Hasbro odzyskuje od Infogrames/Atari część straconych przed laty licencji

Krystian Smoszna, 10 czerwca 2005, 11:08

Aż 65 milionów dolarów zapłacił firmie Infogrames/Atari koncern Hasbro za prawa do wydawania gier, opartych o popularne licencje: My Little Pony, Connect Four, Candyland, Playskool, Tonka i Transformers. To jednak nie wszystkie marki, jakie Hasbro uzyskał w ramach porozumienia.

PS3 na ... Linuxie?

Elrond, 10 czerwca 2005, 10:55

Od momentu prezentacji PS3 na tegorocznych targach E3, Ken Kutaragi, prezes Sony, nie nazywa swojego nowego "dziecka" konsolą do gier. Woli za to używać określenia "superkomputer służący do rozrywki". W wywiadzie udzielonym redaktorom serwisu Impress PC Watch, Kutaragi uchylił rąbka tajemnicy na temat przyszłości konsoli, czy też raczej komputera, PS3.

Turniej Bet on Soldier

Elrond, 10 czerwca 2005, 09:59

Jeśli przez jakiś zbieg okoliczności znajdziecie się w dniach 24-26 czerwca w hrabstwie Berkshire a konkretnie w Newbury Racecourse, będziecie mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w BYOC LAN party (Bring Your Own Computer czyli przynieś swój komputer:), i24. Dodatkowo możecie stać się jednymi z pierwszych graczy, w których ręce wpadnie Bet On Soldier.

Znamy datę wydania TAXI 3 Extreme Rush

Elrond, 10 czerwca 2005, 09:38

Jak poinformowała firma Team6, developer TAXI 3 Extreme Rush, produkcja ta ukaże się na półkach sklepowych 2 września tego roku. Premiera ta nie dotyczy terytoriów Rosji, Hiszpanii, Portugalii, krajów Beneluxu (w Holandii można grę już zakupić) i niestety Polski. Jak donosi serwis GamersHell, w naszym pięknym kraju wydaniem gry zajmie się firma IQpublishing.

Zostań mieszkańcem antycznej Grecji w Black & White 2
Zostań mieszkańcem antycznej Grecji w Black & White 2

ComCo, 10 czerwca 2005, 09:29

Wczoraj informowaliśmy o szansie zostania zombie w City of the Dead, dzisiaj zaś nasi czytelnicy mają okazję stać się jednym z mieszkańców antycznej Grecji w drugiej części Black & White. Zespół developerski Lionhead Studios rozpoczął właśnie konkurs mający na celu zapewnienie zwycięzcy „nieśmiertelności”, poprzez umieszczenie jego aktualnego wizerunku w grze.

Gizmondo z modelkami i procesami sądowymi
Gizmondo z modelkami i procesami sądowymi

Krystian Smoszna, 10 czerwca 2005, 09:27

Europejski oddział Gizmondo, producent konsoli przenośnej o tej samej nazwie, która zdaniem twórców jest w stanie konkurować z urządzeniami Sony i Nintendo, opublikował wczoraj za pośrednictwem firmy Tiger Telematics raport finansowy, z którego można się dowiedzieć kilka interesujących rzeczy.

Koniec prac nad Soaked! do RollerCoaster Tycoon 3
Koniec prac nad Soaked! do RollerCoaster Tycoon 3

ComCo, 10 czerwca 2005, 08:41

Pierwsze informacje o przygotowywaniu dodatku do trzeciej części cyklu gier strategiczno-ekonomicznych o nazwie RollerCoaster Tycoon, który nosi podtytuł Soaked!, sięgają stycznia bieżącego roku. Wczoraj, przedstawiciele studia Frontier Developments poinformowali o zakończeniu prac nad tym rozszerzeniem (status „gold” i wysłanie gry do tłoczni).