Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 czerwca 2005, 16:37

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: 7 Sins

Poradnik do symulacyjnej gry erotycznej „7 Sins” zawiera ogólne sposoby rozwiązywania problemów, oraz dokładny opis przejścia poszczególnych misji z uwzględnieniem tematów rozmów preferowanych przez główne postacie.

„Na pozór jest to po prostu gra erotyczna. Jednak mimo wszystko zawiera pewną głębię. Fabuła kręci się wokół siedmiu grzechów głównych: pychy, chciwości, nieczystości, zazdrości, gniewu, nieumiarkowania w jedzeniu i piciu oraz lenistwa. Bohater, skrajny cynik, poznaje i wykorzystuje ludzkie słabości do osiągnięcia własnych celów. [...]

Ten poradnik zawiera ogólne sposoby rozwiązywania problemów, oraz dokładny opis przejścia poszczególnych misji z uwzględnieniem tematów rozmów preferowanych przez główne postacie. Ten ostatni czynnik w większości zadań ma największy wpływ na osiągnięcie sukcesu. Misji jest siedem - tyle, co grzechów głównych, a motywem przewodnim zawsze jest jeden z nich.” - „Mal”

7 Sins - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry 7 Sins w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.