Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 czerwca 2005

Poradnik: Nexus: The Jupiter Incident

Redakcja GRYOnline.pl, 7 czerwca 2005, 18:19

Poradnik do strategii sci-fi Nexus: The Jupiter Incident proponuje strategie przejścia każdej z 26 misji z kampanii single player, w oparciu o rozgrywkę na poziomie trudności experienced.

World of WarCraft zawitał do Chin

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 15:52

Wielokrotnie wspominaliśmy na łamach naszego serwisu o olbrzymim sukcesie komercyjnym gry World of WarCraft. Według ostatnich danych serwisu MMOGChart, produkt Blizzard Entertainment eksploatuje w chwili obecnej około 1.5 miliona graczy. Wkrótce liczba użytkowników wzrośnie i to znacznie, gdyż od wczoraj produkt ten dostępny jest w Chinach.

PeCetowa wersja Area 51 na półkach sklepowych

Elrond, 7 czerwca 2005, 15:36

Lepiej późno niż wcale, mówi stare przysłowie. Półtora miesiąca po premierze konsolowych wersji ukazuje się PeCetowe wcielenie gry Area 51. Informację taka podała firma Midway, niestety, jak na razie dotyczy ona rynku amerykańskiego.

Będzie następca Battlestrike: The Road to Berlin

Elrond, 7 czerwca 2005, 14:21

Battlestrike: The Road to Berlin (czyli po naszemu II Wojna Światowa: Rajd na Berlin) rodzimej firmy developerskiej, City Interactive, tak przypadła graczom do gustu, iż postanowiono kontynuować przedstawione w niej wydarzenia. Kontynuacja będzie nosić nazwę Battlestrike: The Siege (Oblężenie - czyżby więc ponownie Berlin?) i powinna ukazać się na półkach sklepowych w sierpniu tego roku.

Medal of Honor: Wojna w Europie w sklepach

Elrond, 7 czerwca 2005, 13:52

Firma Electronic Arts poinformowała, iż długo oczekiwany shooter osadzony w klimatach II Wojny Światowej, Medal of Honor: Wojna w Europie, pojawił się już na amerykańskich półkach sklepowych. W tym miejscu muszę zmartwić posiadaczy PeCetów, którzy przez dziwne zrządzenie losu nic o tej grze nie słyszeli - Wojna w Europie przeznaczona jest wyłącznie na konsole.

The Ryzom Ring - pierwszy dodatek do Saga of Ryzom

Elrond, 7 czerwca 2005, 12:27

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was, iż developer Saga of Ryzom, firma Nevrax, zdecydował się podziękować za współpracę dotychczasowemu "zarządcy" gry, Themis Group, i przejść pod skrzydła Jolt Online Gaming. Jednocześnie zapewniono, iż produkt jest w doskonałej kondycji i zamierza się nadal rozwijać. Wynikiem tego jest zapowiedziany pierwszy dodatek do gry, The Ryzom Ring.

Microsoft będzie dopłacać do Xbox 360?

Elrond, 7 czerwca 2005, 11:35

Zapoznanie się z tą wiadomością polecam głównie wszystkim osobom twierdzącym, iż producenci konsol, w tym wypadku Microsoft, nie sprzedają swoich towarów poniżej kosztów produkcji, czyli kolokwialnie mówiąc, nie dokładają do interesu. Jak można dowiedzieć się z artykułu zamieszczonego w serwisie GlobeAndMail.com, do każdej jednostki Xbox 360 w początkowym okresie Microsoft dołoży około 75 USD.

Posiadacze konsoli Revolution nie zagrają gratis w Chrono Trigger i Final Fantasy VI?

eLKaeR, 7 czerwca 2005, 10:44

Najprawdopodobniej przyszli posiadacze stacjonarnej konsoli Revolution będą mogli gratis pobierać z Sieci klasyczne już gry, wydane pierwotnie w wersji dla Nintendo Entertainment System, Super Nintendo Entertainment System i Nintendo 64. Pisaliśmy o tym wczoraj, a dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Szanownym Czytelnikom nieco tytułów, które mają być ponoć dostępne w ramach owej darmowej oferty.

Chipy nowej generacji dla PC od nVidii

Elrond, 7 czerwca 2005, 10:28

Kilka dni temu informowaliśmy Was, iż jeden z "wielkich" rynku chipów graficznych, firma nVidia, zamierza całkiem niedługo zaprezentować przedstawiciela procesorów graficznych nowej generacji. Dzisiaj wiadomość ta została podana oficjalnie do wiadomości publicznej, aczkolwiek jej szczegóły mogą nieco zdziwić graczy.

Otwarte beta-testy Irth Online rozpoczęte

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 10:25

W lipcu bieżącego roku firma Magic Hat Software wprowadzi na rynek grę MMORPG o nazwie Irth Online. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dopiero wczoraj – 6 czerwca – producent zdecydował się na rozpoczęcie otwartych beta-testów programu z udziałem graczy.

Premiera Paraworld dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 09:51

Na oficjalnej stronie gry Paraworld pojawiła się informacja z której wynika, że debiut rynkowy tej strategii produkowanej przez firmę Sunflowers Interactive, zostanie opóźniony w czasie.

Co z Far Cry Instincts dla PS2? Wkrótce premiera pecetowego add-ona dla Far Cry.

eLKaeR, 7 czerwca 2005, 09:44

Wprawdzie wydawcą Far Cry Instincts jest firma Ubisoft Entertainment, ale w swoich planach, zamieszczonych w Internecie, nie uwzględnia zapowiedzianej wcześniej wersji PS2, a jedynie edycję dla systemu Xbox (premiera we wrześniu 2005). Niemniej jednak pecetowi entuzjaści marki Far Cry jeszcze w bieżącym roku otrzymają oficjalny dodatek do słynnej gry FPS ze stajni Crytek Studios.

Top 10 gier na PC w UK (07/06/05)

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 09:31

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest dwudziestą drugą w tym roku i obejmuje okres od 29 maja do 4 czerwca.

PeCetowy Grand Theft Auto: San Andreas już na rynku!
PeCetowy Grand Theft Auto: San Andreas już na rynku!

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2005, 08:57

Zakrojona na szeroką skalę operacja związana ze sprzedażą Grand Theft Auto: San Andreas została rozpoczęta. Oczywiście mowa tu tylko i wyłącznie o wersji na PC i konsolę Xbox. Posiadacze urządzeń o nazwie PlayStation 2 mogą bowiem cieszyć się tym programem od ponad siedmiu miesięcy.