Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2005

Poradnik: Jade Empire

Redakcja GRYOnline.pl, 23 czerwca 2005, 20:38

Poradnik do znakomitej gry role-playing na platformę Xbox - Jade Empire, w którym znajdziecie chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie, a także opis bohaterów oraz rozmaitych technik dalekowschodnich sztuk walki.

Shrapnel Games publikuje nową wersję drugiej odsłony cyklu Steel Panthers
Shrapnel Games publikuje nową wersję drugiej odsłony cyklu Steel Panthers

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 17:02

Fani klasycznych gier strategicznych z serii Steel Panthers z pewnością ucieszą się z inicjatywy firmy Shrapnel Games, która opublikowała wczoraj zupełnie za darmo odświeżoną wersję drugiej odsłony cyklu, zatytułowaną Steel Panthers Main Battle Tank.

Telltale przedstawia ... Telltale Now

Elrond, 23 czerwca 2005, 16:02

Firma Telltale Games, które pracownicy w pocie czoła tworzą grę przygodową Bone, opartą na kanwie komiksu o tym samym tytule, zapowiedzieli swoją nową platformę przeznaczoną do sieciowej dystrybucji gier, Telltale Now. Wraz z platformą pojawią się narzędzia oraz systemy zaprojektowane specjalnie do współpracy z nią.

Ogłoszono nominacje do nagród G-Phoria

Elrond, 23 czerwca 2005, 14:52

Kanał telewizyjny G4, dedykowany tylko i wyłącznie grom komputerowym, ogłosił nominacje do trzeciej edycji nagród G-Phoria. Impreza, podczas której zwycięzcy odbiorą wyróżnienia odbędzie się 27 lipca tego roku, a jej sponsorami zostały firmy Jeep i Mountain Dew. Nominowanych wybierało grono ekspertów, natomiast to gracze zadecydują, kto wygra tegoroczną edycję G-Phoria.

Unreal Engine 3 Demo Footage
Unreal Engine 3 Demo Footage

, 23 czerwca 2005, 13:48

Serwis GameSpy zaprezentował wczoraj najnowszy filmik oparty o Unreal Engine 3. Całość pokazywano na platformie sprzętowej wyposażonej w nowszy chip NVidii, GeForce 7800. Co tu dużo mówić: niedługo nie odróżnimy własnego podwórka od tego co widzimy na ekranie.

2000 darmowych gier w dziale Zagraj z Nami!
2000 darmowych gier w dziale Zagraj z Nami!

Redakcja GRYOnline.pl, 23 czerwca 2005, 13:03

Miło nam poinformować, że liczba skatalogowanych darmowych mini gierek osiągnęła już pułap 2000. Zagraj z Nami cieszy się ogromną popularnością naszych czytelników, oczywiście nie spoczywamy na laurach i encyklopedia gierek będzie sukcesywnie powiększana.

Pac-Man przerobiony na gitarę = Pac-Gitara!
Pac-Man przerobiony na gitarę = Pac-Gitara!

ComCo, 23 czerwca 2005, 12:35

Dwudziesta piąta rocznica obecności sympatycznego Pac-Mana na elektroniczno-rozrywkowym rynku świętowana jest głównie przez wydanie gry Pac-Man World 3. Tymczasem, maniakalni wielbiciele żółtego stworka mogą zamówić (za „jedyne” 5600 USD, czyli około 18,600 PLN) bardzo nietypowy instrument - Pac-Gitarę!

UFO: Aftershock najpewniej ukaże się we wrześniu
UFO: Aftershock najpewniej ukaże się we wrześniu

ComCo, 23 czerwca 2005, 11:45

Monolith Productions to nie jedyne studio, które ma problemy z ustaleniem daty debiutu aktualnie przygotowywanej produkcji. Podobnie jest z zespołem Altar Interactive, jakiego pracownicy zbliżają się do końca developingu taktycznej strategii, pt. UFO: Aftershock.

F.E.A.R. pojawi się na rynku wcześniej, niż zapowiadano?
F.E.A.R. pojawi się na rynku wcześniej, niż zapowiadano?

ComCo, 23 czerwca 2005, 11:20

Wygląda na to, że studio Monolith Productions nie może zdecydować się na ostateczną datę premiery strzelanki FPS, pt. F.E.A.R. Na początku marca debiut opisywanej produkcji opóźniono na jesień bieżącego roku, kilka dni później pojawiła się wzmianka o czerwcu 2005, a ostatni news w tej sprawie ponownie wskazywał na premierę podczas tegorocznej jesieni. A jak jest teraz?

Na edytowanie Battlefield 2 jeszcze poczekamy

eLKaeR, 23 czerwca 2005, 11:11

Polska wersja językowa długo oczekiwanej taktycznej gry akcji pt. Battlefield 2 zadebiutuje na sklepowych półkach już jutro, czyli trzy dni po premierze zagranicznej. Na tym polu wszystko dzieje się więc według ustalonego uprzednio planu, czego nie można powiedzieć w kontekście zapowiedzianego wcześniej pakietu edytorskiego dla „dwójki”.

Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum – pierwsze szczegóły ujawnione
Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum – pierwsze szczegóły ujawnione

Krooliq, 23 czerwca 2005, 11:06

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o powstawaniu kolejnej odsłony gry zręcznościowej Asterix & Obelix XXL, o podtytule Mission Las Vegum. Wówczas nie znaliśmy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących tej produkcji. Dziś firma Atari uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że tytuł ten ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation 2, a jego europejska premiera jest zaplanowana na drugą połowę października tego roku.

Operation Flashpoint 2 prawdopodobnie się nie ukaże - przynajmniej pod takim tytułem

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 10:59

Chyba każdy fan Operation Flashpoint zaczyna się już powoli gubić w poczynaniach firmy Bohemia Interactive. Odłożenie w czasie prac nad drugą odsłoną gry, realizacja zupełnie nowego projektu – do tej pory wyglądało to wszystko bardzo dziwnie. Piszę „do tej pory”, gdyż wczoraj przedstawiciele studia wystosowali do mediów list otwarty, w którym wyjaśniają dalsze losy marki Operation Flashpoint.

W The Incredible Hulk usłyszymy głosy znanych aktorów
W The Incredible Hulk usłyszymy głosy znanych aktorów

ComCo, 23 czerwca 2005, 10:55

Korporacja Vivendi Universal Games ujawniła nazwiska aktorów, którzy nagrają partie wokalne specjalnie dla potrzeb The Incredible Hulk: Ultimate Destruction - konsolowej gry akcji opartej na podstawie popularnego komiksu firmy Marvel, której premiera planowana jest sierpień tego roku.

3D Realms udostępnia jedną ze swoich starych strzelanin za darmo
3D Realms udostępnia jedną ze swoich starych strzelanin za darmo

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 10:08

Firma 3D Realms postanowiła przybliżyć nowym graczom jeden ze swoich produktów z zamierzchłej przeszłości. Wydana w 1996 roku (jeszcze pod szyldem Apogee Software) gra Stargunner dorobiła się statusu freeware, a to oznacza, że można ją kopiować do woli, zupełnie za darmo.

Druga odsłona True Crime przeniesie nas do Nowego Jorku
Druga odsłona True Crime przeniesie nas do Nowego Jorku

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 08:23

Wiemy już gdzie rozegra się akcja drugiej odsłony programu o nazwie True Crime. Kolejną po Los Angeles metropolią, w której wcielimy się w rolę zwalczającego przestępczość stróża prawa będzie Nowy Jork.

W poniedziałek zmarł twórca układu scalonego
W poniedziałek zmarł twórca układu scalonego

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 08:23

W poniedziałek 20 czerwca bieżącego roku, w wieku 81 lat zmarł na raka Jack Kilby – człowiek, który wynalazł układ scalony i sprawił m.in., że gry komputerowe są częścią naszego życia.