Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 czerwca 2005, 20:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Jade Empire

Poradnik do znakomitej gry role-playing na platformę Xbox - Jade Empire, w którym znajdziecie chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie, a także opis bohaterów oraz rozmaitych technik dalekowschodnich sztuk walki.

„Witajcie w świecie Jade Empire, gdzie panuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn, a srebro sypie się z każdego rozbitego garnka. Mam przyjemność zaprezentować Wam poradnik do tej znakomitej gry role-playing. W jego części pierwszej znajdziecie opis bohaterów oraz rozmaite rodzaje technik. Druga część to chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie. Poradnik odnosi się zarówno do drogi Otwartej Dłoni, jak i Zamkniętej Pięści – zadania są opisane pod kątem obydwu ścieżek. W ostatniej części poradnika znajdziecie rozdziały dotyczące reguł romansowania i zakończeń. W poradniku zwykle nie zdradzam szczegółów fabuły ograniczając się tylko do krótkich informacji związanych z danym zadaniem. To chyba wszystko, a więc jak mawiał słynny, chiński filozof - „przekonajmy się czyje kung-fu jest lepsze”. Zapraszam.” - „Shinobix”

Jade Empire - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Jade Empire w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.