Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 czerwca 2005

Nadjeżdża Trainz Railroad Simulator 2006

Elrond, 3 czerwca 2005, 11:47

Firma Auran poinformowała, iż pod koniec bieżącego roku światło dzienne powinien ujrzeć Trainz Railroad Simulator 2006, znany dotychczas pod nazwą Engineers Edition. Nowa wersja znakomitego symulatora kolei ma zdaniem twórców ustanowić nowe standardy tego gatunku oraz wprowadzić do rozgrywki jeszcze większy realizm.

Dodatek dźwiękowy do FIFA Mega Patch PL 2005

Redakcja GRYOnline.pl, 3 czerwca 2005, 11:40

Miło nam poinformować, iż serwis Centrum Fify wypuścił kolejną część firmowego dodatku MPPL do gry FIFA Football 2005. Jest to dodatek dźwiękowy (tzw. Sound Add'on). Dzięki niemu realizm gry wzrośnie jeszcze bardziej, a Wy będziecie mogli się poczuć jak na prawdziwym meczu, gdyż zawiera on ponad 50 śpiewek kibiców dla większości klubów IDEA Ekstraklasy (m.in. Wisła Kraków, Lech Poznań, Legia Warszawa, Groclin, Polonia, Pogoń).

Znamy datę wydania Neverend

Elrond, 3 czerwca 2005, 11:17

Przedstawiciele firmy DUSK2DAWN, nowego gracza na rynku wydawniczym, poinformowali, iż gra Neverend powstająca w słowackim Mayhem Studios, zawita na dyski PeCetów w trzecim kwartale tego roku. Jeśli zasmakowaliście w klimatach rodem z Final Fantasy, to Neverend również przypadnie Wam do gustu - twórcy sami przyznają, iż to właśnie produkt z Kraju Kwitnącej Wiśni był dla nich inspiracją.

Take 2 Interactive przedstawia wyniki finansowe za drugi kwartał roku fiskalnego

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2005, 10:07

Wczoraj koncern Take 2 Interactive po raz kolejny podzielił się z opinią publiczną swoimi wynikami finansowymi. Tym razem podsumowano drugi kwartał roku fiskalnego 2005, który zakończył się 31 maja.

Blizzard eliminuje kolejną grupę oszustów na serwerach Battle.net

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2005, 09:36

Nie można odmówić przedstawicielom firmy Blizzard Entertainment determinacji w walce z oszustami, którzy korzystając z nielegalnego oprogramowania, próbują wpłynąć na wyniki rozgrywek na serwerach Battle.net.

Nevski Titbit – nowy FPS zza wschodniej granicy
Nevski Titbit – nowy FPS zza wschodniej granicy

Kull, 3 czerwca 2005, 09:31

Praktycznie nieznany u nas zespół programistów rosyjskich o nazwie Vzlab, udostępnił pierwsze screeny, trailer i informacje na temat swojego nowego projektu, trójwymiarowej gry FPS pt. Nevski Titbit.

Nieco o gabarytach Xbox 360 i urządzeniach peryferyjnych
Nieco o gabarytach Xbox 360 i urządzeniach peryferyjnych

eLKaeR, 3 czerwca 2005, 09:09

Wygląd i dane techniczne konsoli Xbox 360 mogliście poznać, czytając nasz news z 13 maja 2005. Do debiutu nowego elektroniczno-rozrywkowego systemu korporacji Microsoft pozostało jeszcze około pół roku (brytyjski sklep Play.com ustalił przedpremierową cenę na 399,99 GBP - circa 2446 PLN), a producent umila zainteresowanym oczekiwanie, publikując dodatkowe informacje na temat niniejszej platformy.

Szykujcie się żołnierze na wersję demo Battlefield 2!

eLKaeR, 3 czerwca 2005, 08:44

Niektórzy Internauci zapewniali, powołując się jednocześnie nawet na znajomości w korporacji Electronic Arts, iż nie ma szans na pojawienie się demonstracyjnej edycji gry Battlefield 2. Jednakże nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po wczorajszej informacji, dotyczącej ukończenia prac nad rzeczonym produktem, a już otrzymaliśmy świeże i bardzo wiarygodne doniesienia na temat wersji pokazowej.

50 milionów dolarów odszkodowania za kłamstwo w książce Masters of Doom
50 milionów dolarów odszkodowania za kłamstwo w książce Masters of Doom

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2005, 08:10

Zapewne większość fanów gier sygnowanych logo id Software zdążyło zapoznać się już z publikacją Davida Kushnera o nazwie Masters of Doom, w której autor w najdrobniejszych szczegółach przedstawia losy Johna Carmacka i Johna Romero w branży elektronicznej rozrywki. Wspomniana książka do tej pory uchodziła za dzieło niezwykle kompetentne. Już wkrótce może się to zmienić...

Nowa edycja pierwszej Trackmanii i darmowy dodatek do drugiej w produkcji
Nowa edycja pierwszej Trackmanii i darmowy dodatek do drugiej w produkcji

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2005, 08:10

Francuska firma Nadeo przygotowuje dwie niespodzianki dla wielbicieli gier z serii Trackmania. Jeszcze w tym roku na rynek trafi zmodyfikowana wersja pierwszej odsłony cyklu, natomiast w Internecie zadebiutuje rozszerzenie części drugiej.