Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 czerwca 2005

GOL Adventure 2005 rozpoczęte!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 16 czerwca 2005, 13:42

Jak co roku mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub do udziału w tegorocznej edycji GOL Adventure. GOL Adventure 2005 to cykl imprez dzięki którym nasi czytelnicy mają możliwość poznać smak prawdziwej przygody!

Depths of Darkhollow rozszerzy oryginalnego EverQuesta
Depths of Darkhollow rozszerzy oryginalnego EverQuesta

ComCo, 16 czerwca 2005, 13:14

Firma Sony Online Entertainment ogłosiła dzisiaj powstanie kolejnego dodatku do popularnej w dalszym ciągu (pomimo wydania pełnoprawnego sequela) gry MMOcRPG, pt. EverQuest. Rozszerzenie będzie nosiło podtytuł Depths of Darkhollow i, oprócz szeregu nowych questów czy zaklęć, wprowadzi do rozgrywki możliwość przemiany prowadzonego bohatera w... potwora.

Vin Diesel potwierdził powstanie filmu na podstawie cyklu Hitman
Vin Diesel potwierdził powstanie filmu na podstawie cyklu Hitman

ComCo, 16 czerwca 2005, 12:06

Wczorajsze doniesienia odnośnie przygotowywania filmu na podstawie popularnej serii gier Hitman, znalazły swoje oficjalne potwierdzenie. Powstawanie obrazu z Agentem 47 w roli głównej na łamach serwisu Hollywood Reporter potwierdził znany aktor Vin Diesel, który wcieli się w tytułową postać nadchodzącej produkcji kinowej.

Black & White 2 w fazie alfa
Black & White 2 w fazie alfa

Speed, 16 czerwca 2005, 11:42

Kiedy w maju 2002 roku po raz pierwszy pisaliśmy o szczegółach Black & White 2, kontynuatorze przebojowej strategii zespołu Lionhead Studios, nikt chyba nie przewidywał, że proces developingu może trwać tak długo. Na szczęście producenci są dobrej myśli – dzisiaj poinformowano, że gra wkroczyła w fazę alfa.

Metal Gear Solid 4 wyłącznie na Sony Playstation 3

Speed, 16 czerwca 2005, 10:55

Hideo Kojima, ojciec kultowej sagi Metal Gear Solid, na łamach japońskiego magazynu branżowego Famitsu rozwiał wszelkie wątpliwości, jakoby czwarta odsłona MGS mogła trafić na inne konsole, niż Sony Playstation 3.

Zapowiedziano The Island: The Earthling
Zapowiedziano The Island: The Earthling

Speed, 16 czerwca 2005, 10:03

Okazuje się, że Hard to Be a God – ciekawie zapowiadający się cRPG firmy Akella, nie będzie jedyną grą opartą o twórczość znanych pisarzy SF i fantasy, braci Borysa i Arkadija Strugackich. Dzisiaj wspomniane konsorcjum wraz z mało znanym rosyjskim studiem programistycznym STEP Creative Group zapowiedziało The Island: The Earthling.

Bohaterowie z Kingdom Under Fire pojawią się w Europie we wrześniu

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 09:28

Znamy już wstępną datę europejskiej premiery gry Kingdom Under Fire: Heroes, kolejnej po The Crusaders odsłonie serii, która przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy konsoli Xbox. Według najnowszych informacji udzielonych przez studio Phantagram, program trafi na rynek w Wielkiej Brytanii pod koniec września bieżącego roku.

Preyground zmienia tytuł na Shadowgrounds
Preyground zmienia tytuł na Shadowgrounds

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 09:03

W marcu bieżącego roku po raz pierwszy wspomnieliśmy o debiutanckim projekcie fińskiego studia Frozenbyte – Preyground. Jak poinformowali wczoraj przedstawiciele firmy, ta strzelanina z widokiem z góry zmieniła właśnie tytuł na Shadowgrounds – tylko po to, aby nie tworzyć niepotrzebnego zamieszania i uniknąć skojarzeń z powstającym od nowa produktem 3D Realms o nazwie Prey.

Top 10 gier w US (16/06/05)

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 07:48

Przedstawiamy dwudzieste pierwsze notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 29 maja do 4 czerwca.

ECHO: Secrets of the Lost Caverns w "złocie"

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 07:32

Koncern The Adventure Company poinformował wczoraj, że jego najnowszy produkt – ECHO: Secrets of the Lost Caverns – osiągnął złoty status, a co za tym idzie trafił do tłoczni. Program ukaże się na rynku już za kilka dni (dokładnie 21 czerwca), ale na razie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Inon Zur stworzy muzykę do nowego produktu firmy NCSoft

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 07:22

Znamy już nazwisko kompozytora, który stworzy oprawę muzyczną nowej produkcji firmy NCSoft o nazwie Exteel (wspominaliśmy o niej po raz pierwszy przed kilkunastoma dniami). Wybrańcem okazał się pochodzący z Izraela Inon Zur, który ma już na swoim koncie współpracę przy wielu popularnych grach video.

Batman powraca na rynek elektronicznej rozrywki
Batman powraca na rynek elektronicznej rozrywki

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 07:07

Czy film Batman Begins z Christianem Balem w roli głównej ma szanse podreperować nadszarpniętą reputację cyklu? Przekonamy się o tym już wkrótce, kiedy w Internecie pojawią się pierwsze recenzje filmu. Nas jednak bardziej interesuje gra pod tym samym tytułem, która zadebiutowała wczoraj – równo z premierą obrazu Christophera Nolana, o czym poinformował koncern Electronic Arts.

Swordfish Studios pod skrzydłami koncernu Vivendi Universal Games
Swordfish Studios pod skrzydłami koncernu Vivendi Universal Games

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 06:58

Brytyjskie studio Swordfish Studios, które jest z pewnością dobrze znane zarówno fanom World Championship Rugby, jak i Cold Winter, utraciło status niezależnego developera. Utalentowanych twórców produktów rozrywkowych postanowił kupić koncern Vivendi Universal, który ostatnio wyraźnie „zbroi się”, o czym najlepiej świadczy marcowe włączenie do „rodziny” Radical Entertaiment.