Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Nicolas Games Press Release" 16 czerwca 2005, 14:10

Zakończyły się tłumaczenia Dead to Rights 2

Firma Nicolas Games informuje o zakończeniu tłumaczeń tekstów do gry Dead to Rights 2.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Nicolas Games informuje o zakończeniu tłumaczeń tekstów do gry Dead to Rights 2.

Podczas dochodzenia w sprawie uprowadzenia szanowanego sędziego, Jack Slate odkrywa sieć korupcji i zdrady oplatającą Grant City. Teraz może ufać tylko jednemu człowiekowi – sobie. W tej trójwymiarowej grze akcji powraca postać najlepszego gliniarza Grant City, tym razem do jego dyspozycji jest więcej nieczystych chwytów, akcji w zwolnionym tempie, a także najskuteczniejsza broń do zwalczania przestępczości – jego najlepszy przyjaciel Shadow.

Cechy:

Shadow – pies Jacka, aktywnie wspomaga swego pana w walce z nieprzyjaciółmi.

Nowe chwyty rozbrajające – trzynaście nowych brutalnych chwytów umożliwiających eliminowanie przeciwników w walce bezpośredniej. W sumie do dyspozycji mamy 25 chwytów!

Akcje w zwolnionym tempie – Pełna swoboda ruchów umożliwia obracanie się w powietrzu we wszystkie strony i płynną zmianę celów, dzięki czemu Jack może likwidować przeciwników w niezwykle widowiskowy sposób.

Uzbrojenie – Olbrzymi arsenał Jacka zawiera takie cacka jak wyrzutnie rakiet, granaty, koktajle Mołotowa i wiele innych!

Walka bronią do walki wręcz – Dynamiczny system walki wręcz umożliwia Jackowi zbieranie i korzystanie z broni do walki wręcz, dostępne są między innymi kije basebollowe, metalowe rurki, tasaki i miecze.

Walka wręcz – Nowy system walki wręcz umożliwia zadawanie ciosów we wszystkich kierunkach i walkę z wieloma przeciwnikami. Dostępne są ciosy pięściami, kopnięcia, chwyty rozbrajające, dynamiczne bloki i desperackie ataki.

Już teraz zapraszamy do odwiedzania oficjalnej strony gry: http://deadtorights2.namco.com/

Gra ukaże się w sierpniu tego roku w polskiej wersji językowej.