Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 czerwca 2005

Poradnik: Singles 2: Triple Trouble

Redakcja GRYOnline.pl, 28 czerwca 2005, 16:39

Poradnik do gry Singles 2: Triple Trouble oprócz porad przydatnych w każdym trybie rozgrywki, zawiera dokładny opis przejścia przez misję fabularną. Dzięki temu bez problemów będziecie widzieć w jaki sposób zacieśniać związki międzyludzkie.

Sequel The Battle for Middle-Earth w produkcji?

Elrond, 28 czerwca 2005, 15:18

Na forum serwisu Middle-Earth Vault pojawił się krótki, ale jakże treściwy post. Otóż osobnik podpisujący się jako Nick, otrzymał maila, w którym znalazł zeskanowaną stronę holenderskiego magazynu growego, Power Unlimited, sugerującą powstawanie The Battle for Middle-Earth 2!

Konkurs z okazji milionowego pojedynku 1vs1 w grze „Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie”
Konkurs z okazji milionowego pojedynku 1vs1 w grze „Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie”

ComCo, 28 czerwca 2005, 13:41

Zachodni serwis GameSpy Arena postanowił zorganizować ciekawy konkurs z okazji zbliżającej się wielkimi krokami, milionowej potyczki player vs. player (PvP) w trybie multiplayer gry The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth, która zostanie rozegrana za pośrednictwem tejże witryny.

EA i licencja NHL - wyłączność czy nie?

Elrond, 28 czerwca 2005, 12:57

Fani hokeja na lodzie, którzy jednocześnie swoją "miłość" do tego sportu przenoszą na ekran komputera zagrywając się w najpopularniejszą chyba, elektroniczną jego odmianę sygnowaną przez Electronic Arts, mogli poczuć się nieco skonsternowani zaglądając na stronę najnowszej odsłony serii, NHL 06. Otóż ze screena umieszczonego na niej wynikało niezbicie, iż EA otrzymało od władz NHL wyłączność.

Max Payne: The Movie!
Max Payne: The Movie!

ComCo, 28 czerwca 2005, 12:01

20th Century Fox podejmie kolejną próbę przeniesienia elektroniczno-rozrywkowej produkcji na srebrny ekran. W planach wspomnianej wytwórni znalazł się bowiem pełnometrażowy film kinowy nawiązujący do popularnej serii dynamicznych gier akcji/TPP, pt. Max Payne.

Koniec nielegalnego pobierania przez sieci P2P?

Elrond, 28 czerwca 2005, 11:39

Grokster oraz StreamCast Networks mogą być pozwane do sądu za naruszanie praw autorskich przez użytkowników ich sieci P2P - takie orzeczenie wydał w poniedziałek Sąd Najwyższy USA. Ta decyzja, która zapadła w sprawie Grokster przeciw MGM, jest bardzo korzystna dla przemysłu filmowego i fonograficznego. W podobnych sprawach, prowadzonych przez sądy niższych instancji, wygrywali operatrzy P2P.

„Żołnierze Kosmosu” (Starship Troopers) celują w październik
„Żołnierze Kosmosu” (Starship Troopers) celują w październik

ComCo, 28 czerwca 2005, 11:04

Wygląda na to, że prace developerskie nad taktyczną strzelanką o nazwie Starship Troopers powoli dobiegają do szczęśliwego końca. Program od kilku ładnych lat przygotowuje zespół Strangelite Studio, całość zaś można najkrócej opisać jako komputerową adaptację filmu „Żołnierze Kosmosu”. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery nadchodzącej pozycji.

Film prezentujący wyczyny kaskaderskie w Grand Theft Auto: San Andreas
Film prezentujący wyczyny kaskaderskie w Grand Theft Auto: San Andreas

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 10:29

Na łamach zachodniego serwisu Gamer’s Hell pojawił się prawie półgodzinny film z gry Grand Theft Auto: San Andreas, w którym prezentowane są różne sztuczki kaskaderskie z udziałem pojazdów (głównie motocykli). Warto zobaczyć ten obraz, gdyż niektóre wyczyny są naprawdę efektowne.

Przetestuj Neocron 2 za darmo przez 10 dni
Przetestuj Neocron 2 za darmo przez 10 dni

ComCo, 28 czerwca 2005, 10:11

W celu zachęcenia wszystkich miłośników rozgrywek online do wkroczenia w cyberpunkowy świat produkcji zaliczanej do gatunku MMORPG, pt. Neocron 2: Beyond Dome of York, firma Reakktor Media wprowadziła możliwość darmowego przetestowania tej produkcji.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.7
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.7

Stranger, 28 czerwca 2005, 10:11

Pojutrze oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej, ostatniej już części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też ostatniej odsłony naszego specjalnego konkursu!

"Kciuk PlayStationowca" - oficjalne medyczne opracowanie

Elrond, 28 czerwca 2005, 09:39

Trzynastoletnie dziewczę o wdzięcznym imieniu (i chyba nazwisku) Safura Abdool Karim, zostanie najmłodszym autorem, którego praca pojawi się w najważniejszym, południowo afrykańskim magazynie medycznym. Wspomniana praca traktuje o badaniach prowadzonych nad schorzeniem, które Safura określa jako PlayStation Thumb (Kciuk PlayStationowca w wolnym tłumaczeniu).

L.A. Rush z soundtrackiem od MTV
L.A. Rush z soundtrackiem od MTV

ComCo, 28 czerwca 2005, 09:19

Znana, rozrywkowa stacja telewizyjna MTV pomoże w przygotowaniu ścieżek dźwiękowych do trzech nadchodzących tytułów elektroniczno-rozrywkowych sygnowanych logiem firmy Midway. Pierwszą produkcją, która została objęta tym porozumieniem jest L.A. Rush - zręcznościowa gra wyścigowa na konsole: PlayStation 2 oraz Xbox, z premierą zaplanowaną na październik tego roku.

Pacific Storm ma już swoje miejsce w Sieci
Pacific Storm ma już swoje miejsce w Sieci

ComCo, 28 czerwca 2005, 08:48

http://www.pacificstorm.net/ - pod tym adresem znajduje się niedawno uruchomiona witryna internetowa poświęcona strategii czasu rzeczywistego, pt. Pacific Storm. Zainteresowani znajdą na niej informacje o grze, galerię screenshotów, a także kilka artykułów opisujących maszyny bojowe, jakie były wykorzystywane podczas zaciętych walk w rejonie Pacyfiku (II Wojna Światowa).

Quake trafi na telefony komórkowe
Quake trafi na telefony komórkowe

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 08:10

Firma id Software konsekwentnie przenosi swoje największe tytuły na telefony komórkowe. Po grze DoomRPG, o której informowaliśmy przeszło miesiąc temu, również Quake doczeka się takiej konwersji. Wczoraj wystosowano w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

BloodRayne w kinach później niż myślano
BloodRayne w kinach później niż myślano

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 07:40

Wyjaśniła się kwestia tajemniczego odliczania na oficjalnej stronie filmu BloodRayne. Okazało się, że nie chodzi tu o premierę nadchodzącego wielkimi krokami obrazu, ale po prostu o nową wersję witryny, która zgodnie z tym, co jest tam napisane, pojawi się już za 27 dni. Kiedy więc film trafi do kin? Na razie nie wiadomo.

Więcej szczegółów na temat trybu multiplayer w Xbox-owej wersji Sid Meier's Pirates!
Więcej szczegółów na temat trybu multiplayer w Xbox-owej wersji Sid Meier's Pirates!

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 07:16

Wielbiciele gry Sid Meier’s Pirates! zapewne wiedzą już, że najnowsza wersja programu przeznaczona dla użytkowników Xbox-ów, będzie różnić się od PeCetowej edycji paroma szczegółami. Jednym z nich jest rozbudowany tryb potyczek morskich dla wielu graczy, który pozwoli bawić się nawet czterem osobom naraz. Producent Piratów! podzielił się konkretnymi informacjami na temat tego wariantu rozgrywki.

Top 10 gier na PC w UK (28/06/05)

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2005, 06:52

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest dwudziestą piątą w tym roku i obejmuje okres od 19 do 25 czerwca.