Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 czerwca 2005

Kolejne wiadomości o Day of Defeat: Source

Elrond, 19 czerwca 2005, 18:16

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o obecnym stanie Source'owej konwersji moda do Half-Life, Day of Defeat. Zgodnie z zapowiedziami, firma Valve udostępniła graczom kolejne wiadomości o tej pozycji.

Pamiętna seria bijatyk powróci dzięki konsoli Xbox 360?

eLKaeR, 19 czerwca 2005, 15:44

Dwuwymiarowych wirtualnych gier walki pojawia się już znacznie mniej niż kiedyś, gdyż elektroniczno-rozrywkowa rzeczywistość promuje trójwymiarowe bijatyki pokroju Soul Calibur III, Tekken 5 i Dead or Alive 4. Być może wkrótce do tego grona dołączy nowa odsłona pewnej słynnej serii, której ostatni epizod zadebiutował dziewięć lat temu.

Poszalejemy Ładami w Lada Racing Club
Poszalejemy Ładami w Lada Racing Club

Elrond, 19 czerwca 2005, 14:54

Starsi czytelnicy naszego serwisu (no i może niektórzy młodsi:) zapewne pamiętają cud motoryzacji naszych słowiańskich braci zza wschodniej granicy, o nazwie Łada. Już niedługo wszyscy będziemy mogli zasiąść za kierownicą tego wozu, a to za sprawą firmy Nowyj Disk i gry Lada Racing Club.

Antykiller - z kina na komputer
Antykiller - z kina na komputer

Elrond, 19 czerwca 2005, 14:14

The Antikiller to dzieło programistów z firmy Qbik Interactive, którego fabuła została oparta na wydarzeniach przedstawionych w filmie pod tym samym tytułem. Wydania gry podjęło się studio Nowyj Disk, jednak nie wiadomo kiedy tytuł ten ukaże się na rynku.

Co ukrywa Square Enix w kontekście Final Fantasy XII?

eLKaeR, 19 czerwca 2005, 14:14

Świeże informacje prosto z siedziby korporacji Square Enix stanowią zawsze wyjątkowo istotne dane dla graczy, którzy interesują się pozycjami z gatunku cRPG rodem z Dalekiego Wschodu. Wspomniany japoński koncern szykuje teraz szereg nowych projektów, ale nie wszystkie są jednak jawne. Wiele wyjaśni specjalna impreza, mająca odbyć się w dniach 30-31 lipca bieżącego roku w ojczyźnie samurajów.

Przygoda w Tajemniczym Dworze
Przygoda w Tajemniczym Dworze

eLKaeR, 19 czerwca 2005, 12:55

Internauci, lubujący się w przygodówkach, znają zapewne adres http://www.mysterymanor.net/, pod którym znajduje się anglojęzyczna strona, traktująca o wielu różnych produktach elektroniczno-rozrywkowych z tego gatunku. Warto zauważyć, iż rzeczona witryna ma teraz nawet własną grę z interfejsem typu point & click, noszącą tytuł Hauntings of Mystery Manor.