Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2005

Wsteczne odliczanie do sequela SiN?

eLKaeR, 18 czerwca 2005, 17:44

Nasze spekulacje sprzed niespełna dwóch miesięcy, dotyczące sequela pamiętnej gry typu FPS pt. SiN, raczej nie były bezpodstawne. Tak przynajmniej wnioskujemy po ostatnich posunięciach korporacji Ritual Entertainment, o których chcielibyśmy teraz poinformować Szanownych Czytelników.

Wkrótce premiera pierwszej części gry Delaware St. John, a kolejny epizod w drodze

eLKaeR, 18 czerwca 2005, 16:16

Niezwykły dar rozwiązywania nawet najtrudniejszych zagadek kryminalnych oraz umiejętność przywoływania w myślach wydarzeń z przeszłości i przyszłości – oto charakterystyczne cechy głównego bohatera nowej przygodówki, noszącej nazwę Delaware St. John Volume 1: The Curse of Midnight Manor. Do momentu premiery owej pozycji pozostało już niewiele czasu.

Asterix i Obelix odwiedzą Las Vegum
Asterix i Obelix odwiedzą Las Vegum

eLKaeR, 18 czerwca 2005, 14:55

Postać Asterixa ma już ponad czterdzieści lat i chociaż kojarzy się głównie z komiksami i filmami animowanymi, to została również wykorzystana w rozmaitych grach wirtualnych. Jedną z tych ostatnich jest zręcznościówka o nazwie Asterix & Obelix XXL, która wkrótce doczeka się kontynuacji o podtytule Mission Las Vegum.

80 Days - nowe informacje
80 Days - nowe informacje

Elrond, 18 czerwca 2005, 13:26

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczącej tworzonej przez Frogwares gry 80 Days, luźno opartej na powieści Juliusza Verne'a, W 80 dni dookoła świata. Cel rozgrywki jest podobny do wyzwania jakiemu musiał sprostać bohater książkowy - w ciągu tytułowych 80 dni musimy okrążyć świat, i przede wszystkim, udowodnić, iż to zrobiliśmy.

Superman, Batman, Wonder Woman bohaterami gier MMO?

Elrond, 18 czerwca 2005, 12:44

Przedstawiciele firm Sony Online Entertainment oraz Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowali o podpisaniu ekskluzywnego, długoterminowego porozumienia, dzięki któremu Sony otrzymało zgodę na stworzenie gry w oparciu o marki DC Comics, przeznaczonej dla PeCetów i konsol następnej generacji.

Monster Madness od Artificial Studios
Monster Madness od Artificial Studios

Elrond, 18 czerwca 2005, 11:56

Przedstawiciele Artificial Studios oraz Immersion Software & Graphics połączyli siły przy pracach związanych z grą Monster Madness. Będzie ona prezentować gatunek action adventure i ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku na PC oraz Xbox 360. Przynajmniej teoretycznie, ponieważ nie znaleziono jeszcze dla niej wydawcy.