Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 czerwca 2005

Live for Speed S2 – premiera już w piątek!
Live for Speed S2 – premiera już w piątek!

Krooliq, 20 czerwca 2005, 15:09

Dziś wszyscy wirtualni kierowcy mają powód do radości, ponieważ właśnie została ujawniona data premiery kolejnej wersji jednej z najlepszych symulacji samochodowych - gry Live for Speed S2. Ukaże się ona już w ten piątek, czyli 24 czerwca.

Trio złodziei pod kontrolą gracza w Th3 Plan

eLKaeR, 20 czerwca 2005, 14:55

Doświadczeni pecetowi gracze pamiętają zapewne pozycję, zatytułowaną The Lost Vikings, którą korporacja Interplay wydała w 1993 roku. Produkt ten umożliwiał sterowanie trzema postaciami, co pozwalało na szybkie rozwiązywanie postawionych przez developerów zadań. Trio bohaterów będziemy również kontrolować jednocześnie w trakcie zabawy z grą o nazwie Th3 Plan.

Sony vs. europejscy importerzy - runda druga

Speed, 20 czerwca 2005, 14:49

Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, na słownych ostrzeżeniach sprawa importu PSP z USA i Japonii do Europy, się nie skończyła (vide wiadomość z 6 czerwca). Jako że dostawcy sprzętu wspomniany nakaz zignorowali, Sony postanowiło wytoczyć kilku brytyjskim firmom... proces sądowy!

Peter Molyneux prezentuje Black & White 2
Peter Molyneux prezentuje Black & White 2

Łukasz Malik, 20 czerwca 2005, 14:45

Kilka dni temu informowaliśmy Was o osiągnięciu statusu alpha przez oczekiwanego sequela Black & White. Dzisiaj na miłośników zabawy w boga czeka dużo większa niespodzianka, a to za sprawą telewizji NBC, która w programie Giga wyemitowała obszerny wywiad z Peterem Molyneux.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.4
Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.4

Stranger, 20 czerwca 2005, 13:54

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Jeszcze późniejsza premiera Dragonshard
Jeszcze późniejsza premiera Dragonshard

eLKaeR, 20 czerwca 2005, 12:44

Nie doczekaliśmy się na początku bieżącego roku uprzednio zapowiadanej premiery gry o tytule Dragonshard, mającej zaoferować strategiczną zabawę z elementami gatunku cRPG, osadzoną w kultowym uniwersum Dungeons & Dragons. Korporacja wydawnicza Atari przesunęła bowiem moment rynkowego debiutu owego produktu w przyszłość. Wiemy już o jakim terminie mowa.

Zakończył się konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!
Zakończył się konkurs Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory - gra za friko!

Solnica, 20 czerwca 2005, 12:37

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

GTA na Dzikim Zachodzie od twórców Tony Hawk's Pro Skater
GTA na Dzikim Zachodzie od twórców Tony Hawk's Pro Skater

eLKaeR, 20 czerwca 2005, 11:44

Podczas minionych targów E3 2005 w Los Angeles naszą uwagę przyciągnęły tajemnicze plakaty, reklamujące grę o tytule Gun. Przygotowujące ów produkt studio Neversoft Entertainment (vide cykl, firmowany nazwiskiem Tony’ego Hawka) nie było wprawdzie skore do ujawnienia dokładnych informacji na jego temat, ale teraz dość precyzyjne dane zaserwuje nam ponoć popularny magazyn Game Informer.

Początek końca firmy Atari?

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2005, 11:34

Opublikowane ostatnio wyniki finansowe firmy Atari wyraźnie wskazują, że z tą uznaną marką nie dzieje się nic dobrego. W ostatnim, czwartym kwartale roku finansowego koncern zanotował straty rzędu 9.1 miliona dolarów. Co prawda, suma ta prezentuje się o wiele lepiej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego (17 milionów dolarów), ale nadal nie wróżą one zbyt dobrze pozycji Atari na rynku gier.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories – kolejne informacje
Grand Theft Auto: Liberty City Stories – kolejne informacje

Kull, 20 czerwca 2005, 10:50

Niecały tydzień temu podaliśmy garść konkretnych informacji na temat nowego dzieła panów z Rockstar Games. Mowa oczywiście o GTA: Liberty City Stories, czyli nowym projekcie tworzonym jedynie na kieszonkowe konsole SONY, którego tematem przewodnim jest powrót do Liberty City, miasta znanego z trzeciej odsłony GTA. Dziś kolejne informacje, tym razem wprost z gorącej Hiszpanii.

Koniec z grami sygnowanymi logiem SCi

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2005, 10:33

Kiedy 20 maja poinformowaliśmy Was o ostatecznym przejęciu firmy Eidos przez brytyjski koncern SCi, roztoczyliśmy wizję upadku tej zasłużonej dla branży elektronicznej rozrywki marki. Okazuje się, że charakterystyczne logo Eidos nie zniknie z nowych produkcji, wręcz przeciwnie.

Szczegóły przedpremierowej sprzedaży F.E.A.R.
Szczegóły przedpremierowej sprzedaży F.E.A.R.

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2005, 09:55

Koncern Vivendi Universal ogłosił szczegóły przedsprzedaży wielce oczekiwanej gry o nazwie F.E.A.R., która według ostatnich zapowiedzi, trafi na rynek we wrześniu bieżącego roku. Jak zwykle w tego typu przypadkach, użytkownicy którzy skuszą się na zakup programu przed premierą, otrzymają ciekawe bonusy.

Śmierć dziecka wynikiem przedłużonej rozgrywki w World of WarCraft

Krystian Smoszna, 20 czerwca 2005, 09:16

Południowokoreańskie serwisy informacyjne od kilku dni głośno komentują przypadek młodego małżeństwa, które pochłaniając się rozrywce w World of WarCraft, zaniedbało swoje czteromiesięczne dziecko. Zaniedbało tak, że mała dziewczynka udusiła się podczas snu.