Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 czerwca 2005

Poradnik: Empire Earth II

Redakcja GRYOnline.pl, 21 czerwca 2005, 19:02

Poradnik do Empire Earth II zawiera informacje, których nie znajdziecie w grze ani w instrukcji – opis przejścia wszystkich misji, włącznie z punktami zwrotnymi, okraszony obrazkami ilustrującymi sytuację taktyczną oraz mapami.

EMPiK – Top Lista nr 24

Elrond, 21 czerwca 2005, 15:48

Już po raz 24 spotykamy się z EMPiKową listą najczęściej kupowanych czyli najlepiej sprzedających się propozycji dla PeCetowych graczy oraz posiadaczy PS2. Dzisiejsze notowanie obejmuje okres 13-19 czerwca a przygotowane zostało na podstawie “zeznań” 59 salonów wspomnianej sieci.

Falcon 4.0: Allied Force i dwurdzeniowe procesory

Elrond, 21 czerwca 2005, 14:53

"Nieśmiertelny" symulator lotniczy, Falcon 4.0, który już 28 czerwca pojawi się z podtytułem Allied Force, zaskoczy swoich fanów jeszcze jedną funkcjonalnością. Otóż twórcy gry zapowiedzieli, iż będzie ona wspierać dwurdzeniowe procesory. Drugi rdzeń ma w zamierzeniach znacznie ulepszyć jakość i wydajność rozgrywki.

Senator Charles Schumer kontra 25 to Life

Elrond, 21 czerwca 2005, 13:51

Nowojorski senator wywodzący się z partii demokratycznej, Charles Schumer, zdecydowanie sprzeciwił się wydaniu w USA gry 25 to Life sygnowanej logo Eidosu. Powodem tego sprzeciwu jest, według senatora, możliwość strzelania do policjantów w grze oraz używania osób cywilnych jako żywych tarcz.

Halo 3 - plotki, ploteczki

Elrond, 21 czerwca 2005, 13:11

Wiadomo, iż w przypadku braku oficjalnych wiadomości na temat wyczekiwanej przez graczy pozycji, prędzej czy później pojawią się "rewelacyjne" plotki na jej temat. W przypadku trzeciej części znakomitej serii Halo pogłoski takie pojawiły się bardzo wcześnie, i zapewne będą wyrastać jak grzyby po deszczu albo do premiery gry albo do oświadczenia, iż taka produkcja nie powstaje. Dzisiaj zaprezentujemy Wam kolejną porcję rewelacji o Halo 3.

Szalona Żaba (Crazy Frog) doczeka się gry
Szalona Żaba (Crazy Frog) doczeka się gry

ComCo, 21 czerwca 2005, 11:46

(Wkurzająca wiele osób) Szalona Żaba - główny bohater bardzo często pojawiających się w telewizji (głównie stacje muzyczne) reklam dzwonków czy grafik do telefonów komórkowych - doczeka się własnej gry video. Według pierwszych informacji w tej sprawie, całość będzie swego rodzaju grą wyścigową.

Gods: Lands of Infinity na przedostatniej prostej
Gods: Lands of Infinity na przedostatniej prostej

ComCo, 21 czerwca 2005, 11:18

Zespół developerski Cypron Studios zakończył fazę beta-testów rozbudowanej i w pełni trójwymiarowej (akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, czyli „z oczu” prowadzonego herosa) gry role-playing, pt. Gods: Lands of Infinity. Szefowie tego studia prowadzą teraz rozmowy z kilkoma firmami, które są zainteresowane wydaniem programu na rynku.

Ujawnienie kontynuacji SiN za dwa tygodnie? Raczej tak!

eLKaeR, 21 czerwca 2005, 11:11

Wyjaśnia się sprawa tajemniczego wstecznego odliczania, prowadzonego w Sieci przez Ritual Entertainment. Otóż ze strony http://www.legionpharma.com/, do której możemy trafić z http://www.sin2.com/, http://www.ritual.com/sin2/ i http://www.ritual.com/splash/, wyciągnięto garść ciekawych informacji.

Crown of Glory – status „gold”
Crown of Glory – status „gold”

ComCo, 21 czerwca 2005, 11:02

Przedstawiciele korporacji wydawniczej Matrix Games poinformowali o zakończeniu prac nad grą Crown of Glory: Europe in the Age of Napoleon - strategią turową, za której przygotowanie odpowiada studio developerskie Western Civilization Software. Pozwoli ona graczom na stoczenie największych bitew z przełomu XVIII i XIX wieku.

Risk Your Life: Path of the Emperor dostępny w sprzedaży detalicznej
Risk Your Life: Path of the Emperor dostępny w sprzedaży detalicznej

ComCo, 21 czerwca 2005, 10:40

Po ponad trzech miesiącach od udostępnienia w Sieci plików instalacyjnych anglojęzycznej wersji MMOcRPG, pt. Risk Your Life: Path of the Emperor, na półki zachodnich sklepów trafiło wreszcie „pudełkowe” wydanie tej gry.

Plotki na temat nowego filmu o przygodach Batmana
Plotki na temat nowego filmu o przygodach Batmana

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 10:23

Film Batman Begins zbiera znakomite recenzje (ocena 8.5/10 według czytelników serwisu IMDb), gra wręcz przeciwnie (oceny na poziomie 65% według serwisu GameRankings trudno uznać za wysokie). Coraz częściej mówi się o produkcji kolejnego obrazu o przygodach Mrocznego Rycerza, a co za tym idzie – programu komputerowego.

Kilka słów o Pro Evolution Soccer 5, wzbogaconych o pierwsze screenshoty
Kilka słów o Pro Evolution Soccer 5, wzbogaconych o pierwsze screenshoty

eLKaeR, 21 czerwca 2005, 09:55

Zachodnia premiera Pro Evolution Soccer 5 (alias Winning Eleven 9), czyli kolejnej części popularnej wirtualnej symulacji futbolowej, nastąpi ponoć 28 października 2005 (wcześniej, bo 4 sierpnia 2005, wystartuje sprzedaż w Japonii). W stosunku do poprzedniej odsłony cyklu nie ulegną zmianie platformy (PC, PS2 i Xbox), dlatego też sferę rozwiązań technologicznych ominą rewolucyjne modyfikacje.

Top 10 gier na PC w UK (21/06/05)

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 09:20

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest dwudziestą czwartą w tym roku i obejmuje okres od 12 do 18 czerwca.

Podtytuł najnowszej odsłony Tom Clancy's Ghost Recon ujawniony?
Podtytuł najnowszej odsłony Tom Clancy's Ghost Recon ujawniony?

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 09:06

Czy przedstawiciele internetowego sklepu GameStop znają już oficjalny podtytuł najnowszej odsłony serii Tom Clancy’s Ghost Recon? Takie wrażenie można odnieść przeglądając ofertę przedsprzedaży programu, który prezentowany jest tam jako Ghost Recon: Advance War Fighter.

Battlefield 2 na rynku - Digital Illusions zapowiada kolejną strzelaninę

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 08:45

Koniec oczekiwania! Dziś – 21 czerwca 2005 roku – kolejna odsłona popularnej serii Battlefield oficjalnie zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych. Ale to nie koniec dobrych wiadomości związanych z producentem gry, firmą Digital Illusions, która od niedawna należy do wielkiej rodziny Electronic Arts.

Soundtrack do Jade Empire już na rynku
Soundtrack do Jade Empire już na rynku

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 08:18

Wytwórnia Sumthing Else Music Works do bogatej oferty soundtracków z gier video dołożyła wczoraj kolejną płytę – oficjalną ścieżkę dźwiękową z programu o nazwie Jade Empire.

Supreme Commander - ideowy następca Total Annihilation oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 07:56

Kilka dni temu wspominaliśmy o pracach nad grą Supreme Commander, którą fani programu o nazwie Total Annihilation mogą potraktować jako „ideowego następcę” pierwowzoru. Wczoraj firma Gas Powered Games oficjalnie zapowiedziała ów produkt.

Będzie nowy patch do Sid Meier's Pirates!
Będzie nowy patch do Sid Meier's Pirates!

Krystian Smoszna, 21 czerwca 2005, 07:43

Firma Firaxis Games, producent nowej wersji Sid Meier’s Pirates!, poinformowała o pracach nad kolejnym patchem do wyżej wymienionej gry. Oznaczona numerem 1.0.2 łata znów wyeliminuje rażące błędy, które zostały zauważone przez fanów programu.

Kolejny krok Boiling Point: Road to Hell ku doskonałości

eLKaeR, 21 czerwca 2005, 07:07

Zaledwie dziesięć dni minęło od momentu pojawienia się w Internecie świeżego oficjalnego patcha (wersja 1.1; 72,5 MB) dla Boiling Point: Road to Hell, a programiści z korporacji Deep Shadows już planują rychłe wypuszczenie kolejnej poprawki systemowej, dedykowanej tej trójwymiarowej grze akcji.