Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2005, 11:17

autor: Elrond

Znamy datę wydania Neverend

Przedstawiciele firmy DUSK2DAWN, nowego gracza na rynku wydawniczym, poinformowali, iż gra Neverend powstająca w słowackim Mayhem Studios, zawita na dyski PeCetów w trzecim kwartale tego roku. Jeśli zasmakowaliście w klimatach rodem z Final Fantasy, to Neverend również przypadnie Wam do gustu - twórcy sami przyznają, iż to właśnie produkt z Kraju Kwitnącej Wiśni był dla nich inspiracją.

Przedstawiciele firmy DUSK2DAWN, nowego gracza na rynku wydawniczym, poinformowali, iż gra Neverend powstająca w słowackim Mayhem Studios, zawita na dyski PeCetów w trzecim kwartale tego roku. Jeśli zasmakowaliście w klimatach rodem z Final Fantasy, to Neverend również przypadnie Wam do gustu - twórcy sami przyznają, iż to właśnie produkt z Kraju Kwitnącej Wiśni był dla nich inspiracją do stworzenia własnego RPGa.

Grając w Neverend zanurzymy się w bogaty i bardzo szczegółowo przedstawiony świat. A przemierzać będziemy go pod postacią Agavaen, spadkobierczyni starożytnej rasy szlachetnych wojowników i magów. Musi ona odnaleźć swoje prawdziwe "ja" a następnie dopełnić przeznaczenia wybierając ścieżkę Zła lub Dobra. Zarówno przedstawiciele Mayhem Studios, jak i DUSK2DAWN, są zadowoleni z podpisanego porozumienia. Wydaje się, iż Neverend jest znakomitym wyborem jako debiut wydawniczy. Jednocześnie trzeba wspomnieć, iż firma D2D ma już w zanadrzu kilka innych tytułów, którymi spróbuje znaleźć swoje miejsce na dość ciasnym rynku.

Więcej informacji na temat Neverend znajdziecie w naszej Encyklopedii.