Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 23 czerwca 2005, 13:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

2000 darmowych gier w dziale Zagraj z Nami!

Miło nam poinformować, że liczba skatalogowanych darmowych mini gierek osiągnęła już pułap 2000. Zagraj z Nami cieszy się ogromną popularnością naszych czytelników, oczywiście nie spoczywamy na laurach i encyklopedia gierek będzie sukcesywnie powiększana.

Miło nam poinformować, że liczba skatalogowanych darmowych mini gierek osiągnęła już pułap 2000. Dział Zagraj z Nami cieszy się ogromną popularnością naszych czytelników, oczywiście nie spoczywamy na laurach i encyklopedia gierek będzie sukcesywnie powiększana.

Mały jubileusz jest doskonałą okazją do krótkiego zestawienia najpopularniejszych gier. Niekwestionowanym liderem jest Vitrual Bartender 2, interaktywny film w którym dwie seksowne panie wykonują najśmielsze życzenia gracza. W Virtual Bartendera 2 zagrało prawie 85 000 graczy! Niezgorszym wynikiem (65 000) może pochwalić się pierwsza odsłona VB.

Obok pięknych kobiet, dużym zainteresowaniem cieszą się piękne samochody, a w zasadzie jeden terenowy BMW, który możemy pokierować w grze BMW X3. Górską trasę odwiedziło już 78 000 graczy.

Młodsi gracze szczególnie upodobali sobie przygody małego wafelka, w świetnie wykonanej platformówce Waffle Boy's Mountain Adventure, w którą zagrało prawie 20 000 graczy.

2000 darmowych gier w dziale Zagraj z Nami! - ilustracja #2

Nieco mniejszym zainteresowaniem cieszą się gry logicznie, chociaż łączący elementy gier przygodowych i logicznych Hapland 2 może pochwalić się wynikiem 12 000 graczy.

Oczywiście to nie wszystkie warte uwagi gry, wśród 2000 pozycji na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pozostaje więc nic innego, jak zaproszenie do częstego odwiedzania Zagraj z Nami. Miłej zabawy!