Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 czerwca 2005, 21:44

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Psychonauts

Poradnik do gry przygodowej Psychonauts zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z lokalizacjami wszystkich sejfów, bagaży, przedmiotów Scavenger Hunt, kart PSI, porady dotyczące rozgrywki i wiele innych interesujących rzeczy.

„Ostatnią dobrą przygodówką w TPP, w jaką grałem, była „Beyond Good & Evil”. Do czasu, gdy włączyłem „Psychonauts”. Genialna w swej prostocie i niesamowicie wciągająca – tak można najkrócej streścić tą grę (moim zdaniem, oczywiście). Niniejszy poradnik zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z lokalizacjami wszystkich sejfów, bagaży, przedmiotów Scavenger Hunt, kart PSI i wiele innych interesujących rzeczy. Zawarłem dużo screenów, aby łatwiej było rozeznać się w tekście. Zabrakło tylko jednego: lokalizacji wszystkich fikcji (jest ich w grze około 1000 i występują w takim natężeniu, że niemal niemożliwe jest spisanie wszystkich wraz z wartościami i miejscami występowania). Mam nadzieję, że dobrze będzie się Wam z korzystało z poradnika i że będziecie się przy tej grze bawili równie dobrze, jak i ja.” - „Draxer”

Psychonauts - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Psychonauts w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.