Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "World Cyber Games Press Release" 1 lipca 2005, 08:06

Dziś rusza World Cyber Games 2005

Dzisiaj, 1 lipca 2005 rozpoczynają się eliminacje największego na świecie turnieju gier komputerowych World Cyber Games 2005 (WCG) organizowanego przez firmę Samsung.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dzisiaj, 1 lipca 2005 rozpoczynają się eliminacje największego na świecie turnieju gier komputerowych World Cyber Games 2005 (WCG) organizowanego przez firmę Samsung. Do walki o wyjazd do Singapuru stanęło już 2000 Polaków, którzy zarejestrowali się w turnieju. Cyberzawodnicy zmierzą się ze sobą w trzech grach (Starcraft, Counter Strike i Warcraft). By umożliwić udział w turnieju także osobom przebywającym teraz na wakacjach w sierpniu zostanie rozegrana kolejna tura eliminacji. Zapisy trwają na www.wcg.pl . Łączna pula nagród w polskim finale to ponad 100.000 złotych. Samsung Electronics Polska funduje wyjazd na światowe finały do Singapuru w listopadzie tego roku aż siedmiu najlepszym zawodnikom. Tam czołówka graczy z 70 krajów będzie walczyła nie tylko o sławę, ale również o pieniądze. Ubiegłoroczna pula nagród podczas finału sięgnęła 400.000 dolarów! Trzymajmy kciuki.