Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 lipca 2005

Poradnik: Shrek 2: Team Action

Redakcja GRYOnline.pl, 6 lipca 2005, 15:18

Poradnik do gry zręcznościowej „Shrek 2: Team Action” składa się z opisu postaci, którymi możemy kierować, oraz z bogatej w ilustracje solucji. Pomaga ona nie tylko w ukończeniu gry, ale również w znalezieniu wszystkich rozrzuconych przez twórców fasolek.

MegaPatch PL 2005 w wersji Deluxe do ostatniej odsłony FIFA Soccer!
MegaPatch PL 2005 w wersji Deluxe do ostatniej odsłony FIFA Soccer!

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 14:10

Serwis Centrum Fify nie ustaje w wysiłkach, aby obdarowywać fanów entuzjastów piłki nożnej ciekawymi dodatkami do produktów firmy Electronic Arts. Tym razem na łamach wspomnianej wyżej strony pojawił się dodatek MPPL 2005 DELUX do FIFA Soccer 2005.

25 powodów, dla których warto kupić Xboxa

Elrond, 6 lipca 2005, 13:15

W chwili obecnej uwaga konsolowej braci zwrócona jest głównie w stronę "maszynek" nowej generacji, które szykują nam giganci tego rynku - Microsoft, Sony i Nintendo. Ale przecież nie można zapominać, iż obecne konsole, mimo iż za chwilę będą stare, są nadal jare! I dlatego, posiłkując się bardzo rozbudowanym podejściem do tego tematu przez redaktorów serwisu GameSpy, postaramy się podać 25 powodów, dla których można zakupić Xboxa.

Battlefield 2 rozszerzony już niedługo?

Elrond, 6 lipca 2005, 11:48

Echa premiery znakomitego FPSa rodem ze stajni Digital Illusions, Battlefield 2, dopiero powoli przebrzmiewają, a już w sieci pojawiają się informacje o planowanym dodatku do tej gry. Niemałe zamieszanie w światku growym wzbudziła wiadomość jaką zamieścił na swoich łamach południowoafrykański, "sieciowy sprzedawca" Take 2 (nie mający powiązań z firmą z branży).

Kto się postawi Poważnemu Samowi?

Elrond, 6 lipca 2005, 10:53

Jak wiadomo, mimo swojego tytułu, Serious Sam, miał nie do końca poważny stosunek do życia. Jego kolejne wcielenie, Serious Sam 2, które ukaże się jesienią tego roku, również zamierza zaserwować nam nieco humorystyczne podejście do rozgrywki, oczywiście mimo całkiem poważnego i dopracowanego wykonania całości.

Nowe karty na chipsecie nVidia tylko pod PCI Express

Jared, 6 lipca 2005, 10:47

Nie jest nowością to, że jeżeli chodzi o karty graficzne, standard PCI Express to przyszłość. Gardło przesyłu w kartach korzystających z portu PCI Express 16x (4GB/s) jest prawie dwa razy większe, niż w tych korzystających z portu AGP 8x (2,1GB/s). Dzięki temu wydajność kart graficznych pod PCI Express jest znacznie większa.

Multiplayer Map Pack do Halo 2 dostępny w USA

Elrond, 6 lipca 2005, 10:18

Oddział Microsoftu zajmujący się grami komputerowymi poinformował, iż amerykańskie półki sklepowe uginają się już pod ciężarem Halo 2 Multiplayer Map Pack. Dzięki temu dodatkowi fani Halo 2 otrzymają 9 nowych map, przeznaczonych do rozgrywek wieloosobowych, co przełoży się na przedłużenie "ekstatycznych" doznań związanych z rozgrywką o dobre kilka(dziesiąt) godzin.

Siedmiu zabójców zagraża od wczoraj rynkowi elektronicznej rozrywki
Siedmiu zabójców zagraża od wczoraj rynkowi elektronicznej rozrywki

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 10:02

Chociaż data 5 lipca ma niebagatelne znaczenie dla świata mody (w 1946 zaprezentowano w Paryżu pierwsze bikini), to posiadaczom konsol będzie się przede wszystkim kojarzyć jako dzień, w którym na rynek trafiła gra Killer 7. O fakcie debiutu rynkowego wspomnianego wyżej programu poinformował wczoraj koncern Capcom.

Błękitna Laguna jako RPG? Lost in Blue od Konami

Elrond, 6 lipca 2005, 09:48

Firma Konami poinformowała, iż DSowa rzesza fanów gier RPG może spodziewać się już jesienią tego roku pozycji zatytułowanej Lost in Blue. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, gra oferować będzie innowacyjne połączenie przygody, tajemnicy i survivalu.

Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo
Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 09:39

Być może pamiętacie jeszcze Meridian 59, wydaną w 1996 roku grę z gatunku MMORPG, która uznawana jest za jedną z pierwszych, komercyjnych produkcji tego typu. Mimo, że po kilku latach egzystencji program umarł śmiercią naturalną, ludzie zrzeszeni pod szyldem Near Death Studios postanowili w listopadzie ubiegłego roku dokonać niemożliwego i wskrzesili projekt z lepszą oprawą wizualną.

Na 50 Cent: Bulletproof czekamy jeszcze około pięć miesięcy
Na 50 Cent: Bulletproof czekamy jeszcze około pięć miesięcy

eLKaeR, 6 lipca 2005, 09:32

Popularny Eminem wystąpi gościnnie jako McVicar w grze, firmowanej przez innego znanego rapera, noszącej tytuł 50 Cent: Bulletproof. „Półdolar” zaprosił także słynnego Dr. Dre, który pojawi się w cyfrowym świecie w roli Grizza. Sam 50 Cent będzie naturalnie głównym bohaterem zabawy, a dziś chcielibyśmy przedstawić Wam szereg ciekawostek na temat jego przyszłych wirtualnych przygód.

ECHO: Secrets of the Lost Cavern w sklepach

Krystian Smoszna, 6 lipca 2005, 08:56

Koncern The Adventure Company opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym ogłosił, iż gra ECHO: Secrets of the Lost Cavern trafiła do północnoamerykańskich sklepów.