Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2005, 10:18

autor: Elrond

Multiplayer Map Pack do Halo 2 dostępny w USA

Oddział Microsoftu zajmujący się grami komputerowymi poinformował, iż amerykańskie półki sklepowe uginają się już pod ciężarem Halo 2 Multiplayer Map Pack. Dzięki temu dodatkowi fani Halo 2 otrzymają 9 nowych map, przeznaczonych do rozgrywek wieloosobowych, co przełoży się na przedłużenie "ekstatycznych" doznań związanych z rozgrywką o dobre kilka(dziesiąt) godzin.

Oddział Microsoftu zajmujący się grami komputerowymi poinformował, iż amerykańskie półki sklepowe uginają się już pod ciężarem Halo 2 Multiplayer Map Pack. Dzięki temu dodatkowi fani Halo 2 otrzymają 9 nowych map, przeznaczonych do rozgrywek wieloosobowych, co przełozy się na przedłużenie "ekstatycznych" doznań związanych z rozgrywką o dobre kilka(dziesiąt) godzin.

Map Pack zawiera także funkcjonalność automatycznego uaktualniania gry, co owocuje m.in. zaimplementowaniem opcji wykluczających z rozgrywki cheaterów oraz przyszłym zbalansowaniem arsenału dostępnych broni. Dostaniemy również wszelkie wcześniejsze patche dostępne do tej pory do pobrania poprzez Xbox Live. Dla prawdziwych fanów Halo 2 rarytasem będzie z pewnością animowany film przedstawiający niewidziane wcześniej wydarzenia poboczne z misji Old Mombasa oraz dokument ukazujący "od zaplecza" pracę programistów i projektantów Bungie pracujących przy grze.

Map Pack to "musisz-mieć" - oczywiście, jeśli interesujesz się Halo 2:)