Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2005

Hiszpańskie
Hiszpańskie "Wiedźmy" nadchodzą

eLKaeR, 30 lipca 2005, 15:15

Nie tylko nad przygodówką Fenimore Fillmore’s Revenge, o której pisaliśmy w jednym z dzisiejszych newsów, pracują ludzie z firmy Revistronic. Developerzy rodem z Półwyspu Iberyjskiego zajmują się bowiem również tworzeniem gry akcji, zatytułowanej Witches i ukazującej fantastyczny świat po pewnej ogromnej katastrofie.

Szykuje się siódma część słynnej serii gier cRPG rodem z Japonii

eLKaeR, 30 lipca 2005, 13:44

Rekomendowana przez nas gra Tales of Symphonia zalicza się do serii produktów z gatunku cRPG, rozwijanej dokładnie od dziesięciu lat (począwszy od Tales of Phantasia dla Super Nintendo Entertainment System) i popularnej szczególnie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Za około trzy miesiące japońska firma Namco wypuści Tales of Legendia dla PS2, a potem pełną parą ruszy przygotowywanie następnego epizodu.

Grand Theft Auto: San Andreas zakazane w Australii

ComCo, 30 lipca 2005, 12:58

Kupno, sprzedaż, wypożyczanie, czy nawet reklamowanie Grand Theft Auto: San Andreas w Australii jest nielegalne. Taką decyzję podjęła tamtejsza organizacja rządowa klasyfikująca filmy i literaturę OFLC (Office of Film and Literature Classification), odpowiednik amerykańskiego ESRB.

Wiemy więcej o przygodówce pt. Fenimore Fillmore's Revenge
Wiemy więcej o przygodówce pt. Fenimore Fillmore's Revenge

eLKaeR, 30 lipca 2005, 12:12

Na początku maja bieżącego roku powiadomiliśmy Was, że oprawa wizualna kolejnej przygodówki z cyklu, do którego należy Fenimore Fillmore: The Westerner, ma nieco odbiegać od dotychczasowej stricte kreskówkowej konwencji. Istotnie tak będzie, ponieważ hiszpańska firma Revistronic ujawniła właśnie garść świeżych informacji na temat nowej gry wraz z pierwszymi oficjalnymi zrzutami ekranowymi.

America's Army: Rise of a Soldier z oficjalną stroną www
America's Army: Rise of a Soldier z oficjalną stroną www

ComCo, 30 lipca 2005, 11:42

Na tegoroczną jesień korporacja UbiSoft zaplanowała rynkowy debiut America's Army: Rise of a Soldier, konsolowej wersji jednej z najbardziej realistycznych, taktycznych gier akcji na komputery klasy PC, która symuluje działania współczesnego żołnierza na polu walki. Tymczasem, w Sieci pojawiła się oficjalna witryna internetowa nadchodzącej produkcji.

Czas rozpocząć kolejne polowanie na robaki, czyli Worms 4: Mayhem w sprzedaży
Czas rozpocząć kolejne polowanie na robaki, czyli Worms 4: Mayhem w sprzedaży

ComCo, 30 lipca 2005, 11:25

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kolejna odsłona popularnej serii Worms o podtytule Mayhem trafiła wczoraj na sklepowe półki w Wielkiej Brytanii. Całość dostępna jest wersjach przeznaczonych na komputery klasy PC oraz konsole: PlayStation 2 oraz Xbox. Aby uczcić fakt premiery najnowszych „robaków”, korporacja Codemasters przygotowała dla fanów multiplayerowe demo swojej produkcji.