Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lipca 2005

Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game
Nieocenzurowana golizna rodem z The Guy Game

Łosiu, 8 lipca 2005, 14:49

Pod koniec ubiegłego roku, pisaliśmy o tym, iż nastoletnia dziewczyna będąca jedną z „rozebranych” bohaterek gry „tylko dla dorosłych” The Guy Game, oskarżyła zespół Top Heavy Studios, tj. twórców tego „wiekopomnego dzieła” o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku. Był to początek problemów tego tytułu z prawem, który skończył się teraz wycofaniem go ze sprzedaży. Ale jak pokazują to producenci – TO JESZCZE NIE KONIEC!!!

Microsoft będzie tworzyć gry dla ... konkurencji?!

Elrond, 8 lipca 2005, 13:25

Na łamach serwisu GameSpot pojawił się dość ciekawy artykuł, traktujący o związkach Microsoftu z Nintendo. W zeszłym tygodniu pojawiły się bowiem plotki, iż programiści Microsoftu będą tworzyć gry przeznaczone na konsolę DS! Biorąc pod uwagę fakt, iż to właśnie urządzenia przenośne stanowią o sile Nintendo, gigant z Redmont sam dostarczyłby broń swojemu rywalowi w "wojnach konsolowych".

Kolejne zdjęcia z filmu Doom
Kolejne zdjęcia z filmu Doom

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 13:01

W sieci pojawiła się kolejna dawka zdjęć z filmu Doom, obrazu reżyserowanego przez Polaka, Andrzeja Bartkowiaka. Chociaż nadal jest zbyt wcześnie, aby zaprezentować ujęcia z udziałem potworów, fotografie powinny zainteresować fanów, gdyż po raz pierwszy widać na jednej z nich Rosamund Pike, wcielającą się w filmie w rolę Samanthy.

Dziki Zachód z Lawmakerem

Elrond, 8 lipca 2005, 12:29

Gorączka złota, Indianie, pojedynki rewolwerowców - jednym słowem przygody przez duże "P", o których z wypiekami na twarzy będąc pacholęciem czytałem w wątpliwej jakości merytorycznej dziełach Karola Maya bądź też "patriotycznych" powieściach Longina Jana Okonia czy Alfreda Szklarskiego. I właśnie Dziki Zachód wieku XIX postarają się nam przybliżyć programiści i projektanci Darkroom Studios.

Pierwsze screeny z And Then There Were None
Pierwsze screeny z And Then There Were None

Jared, 8 lipca 2005, 11:49

Szukasz czegoś co mrozi krew z żyłach, ale bez hord zombie czy innych stworów do zabicia? Czegoś, co dzięki świetnie skonstruowanej fabule powoduje ciarki na plecach? And Then There Were None, jest dla Ciebie.

Journey to the Center of the Moon - nowe screeny i nowa nazwa

Elrond, 8 lipca 2005, 10:53

Jeśli buszując po Internecie w poszukiwaniu ciekawych pozycji przygodowych natraficie na grę Voyage: Inspired by Jules Verne, wiedzcie, iż jest to po prostu Journey to the Center of the Moon, zapowiedziana jakiś czas temu przez Adventure Company. Wraz ze zmianą nazwy pojawiła się paczka nowych screenów, z których kilka prezentujemy w dalszej części wiadomości.

Patch do Battlefield 2 - chcieli dobrze wyszło tak sobie

Elrond, 8 lipca 2005, 10:04

Wczoraj informowaliśmy Was o pojawieniu się w sieci patcha oznaczonego numerem 1.01, który stara się załatać to, co programiści Battlefield 2 przegapili lub zostało niezbyt uważnie przetestowane. Jednak nie ma niestety róży bez kolców - to co okazało się "plastrem na rany" graczy, stało się "solą w oku" serwerów!

World Series of Poker od Activision

Elrond, 8 lipca 2005, 09:48

Firma Activision szykuje dla fanów pokera prawdziwą gratkę. Otóż jeszcze latem tego roku posiadacze Ps2, PSP, Xbox, GameCube oraz PC otrzymają w swoje ręce grę World Series of Poker opartą na World Series of Poker Tournament. Jeśli ktoś z Was przypadkiem przebywa w Los Angeles ma szansę na bliższe przyjrzenie się nowemu produktowi Activision podczas odbywającego się tam Lifestyle Show.

Ofensywa zza Bugu – premiera T-72: Balkans On Fire!
Ofensywa zza Bugu – premiera T-72: Balkans On Fire!

Kull, 8 lipca 2005, 09:39

Battlefront.com (wydawca) i IDDK/Crazy House (producent) przygotowali na dziś premierę gry T-72: Balkans On Fire! Stworzony przez rosyjski zespół programistów program to symulacja dowodzenia czołgiem, na terenie Jugosławii w latach 1991-95. Gracz, wciela się w dowódcę jednej z najlepszych maszyn pancernych, jakie zjechały z taśm produkcyjnych naszych wschodnich sąsiadów: T-72B, T-55A i T-34-85.

Kontroler w kształcie piły łańcuchowej również dla posiadaczy PlayStation 2
Kontroler w kształcie piły łańcuchowej również dla posiadaczy PlayStation 2

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 09:23

Mimo, że Resident Evil 4 trafi na konsolę PlayStation 2 ze sporym opóźnieniem w stosunku do pierwowzoru przeznaczonego dla GameCube, nie oznacza to, iż firma Capcom nie myśli poważnie o licznych użytkownikach konsoli koncernu Sony. Wczoraj informowaliśmy o bonusach w stosunku do oryginalnej wersji gry, dziś przedstawimy Wam nietypowy gadżet, jaki dostępny będzie dla fanów programu.

Atari szykuje kolejny dodatek do RollerCoaster Tycoon 3

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 08:47

Budowanie nowoczesnego parku rozrywki będzie miało swój ciąg dalszy. Zaledwie w kilka tygodni po premierze pierwszego dodatku do RollerCoaster Tycoon 3 o nazwie Soaked!, firma Atari poinformowała o produkcji kolejnego rozszerzenia, które zostało zatytułowane Wild!

UbiSoft planuje konkurs na najlepszą mapę do Splinter Cell: Chaos Theory

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 08:18

Wielbiciele gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory, którzy przy okazji parają się produkcją map, będą mieć pracowite wakacje. Zgodnie z informacjami płynącymi z obozu UbiSoft, już wkrótce wystartuje konkurs na przygotowanie najlepszej areny do zmagań w wymienionym wyżej tytule.

„Liga Sprawiedliwości” w grze video
„Liga Sprawiedliwości” w grze video

ComCo, 8 lipca 2005, 08:05

Justice League of America będzie kolejną, po chociażby Teen Titans, grupą superbohaterów, która doczeka się gry video na swój temat. Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała, iż nadchodzący tytuł będzie grą akcji z licznymi elementami RPG i pojawi się w sklepach na jesieni 2006 roku, w wersjach dedykowanym dwóm platformom: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

SiN Episodes oficjalnie zapowiedziana
SiN Episodes oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 08:01

W ostatnich tygodniach bardzo intensywnie eksploatowaliśmy temat sequela gry SiN – pierwszoosobowej strzelaniny, która zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki 12 listopada 1998 roku. Wsteczne odliczanie zostało zakończone, w sieci pojawiła się oficjalna strona gry, co ostatecznie potwierdza plany firmy Ritual Entertainment związane z kontynuacją przeboju.

Codename: Panzers - Phase Two w „złotym” statusie; demo już dzisiaj

ComCo, 8 lipca 2005, 07:45

Przedstawiciele zespołu developerskiego Stormregion ukończyli prace (status „gold” i wysłanie całości do tłoczni) nad drugą odsłoną strategii czasu rzeczywistego z akcją osadzona podczas II Wojny Światowej, tj. Codename: Panzers - Phase Two. Co więcej, autorzy planują udostępnić dzisiaj w Sieci grywalne demo nadchodzącej produkcji.

PeCetowa wersja BloodRayne 2 w złocie
PeCetowa wersja BloodRayne 2 w złocie

Krystian Smoszna, 8 lipca 2005, 07:31

Kolejne przygody ponętnej i śmiertelnie niebezpiecznej panny Rayne są znane posiadaczom konsol Xbox i PlayStation 2 od października ubiegłego roku. Teraz będą je mogli poznać również PeCetowcy, bowiem koncern Majesco poinformował, że wersja BloodRayne 2 przeznaczona na komputery osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni.