Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lipca 2005

Grand Theft Auto: San Andreas – czy kolejny kraj zmieni kategorię wiekową gry?

Krooliq, 25 lipca 2005, 16:28

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o wielomilionowych stratach, jakie zanotuje koncern Take 2 Interactive oraz poszczególni sprzedawcy gry GTA: San Andreas po zmianie kategorii wiekowej tej produkcji w Stanach Zjednoczonych. Dziś kolejny kraj zainteresował się zmianą klasyfikacji wiekowej omawianego produktu, a jest nim Nowa Zelandia.

Konkurs Empire Earth II - gra za friko! zakończony
Konkurs Empire Earth II - gra za friko! zakończony

Solnica, 25 lipca 2005, 15:59

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Empire Earth II. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Kolejny remake Wing Commander: Privateer już w sieci!
Kolejny remake Wing Commander: Privateer już w sieci!

Krystian Smoszna, 25 lipca 2005, 14:31

Na początku marca bieżącego roku poinformowaliśmy Was o internetowym debiucie remake’u kosmicznego symulatora o nazwie Wing Commander: Privateer. Niewiele ponad cztery miesiące później możemy Wam przedstawić kolejny amatorski projekt tego typu, zatytułowany Gemini Gold.

Kolejny patch do Battlefield 2 w drodze

ComCo, 25 lipca 2005, 14:25

Duet wydawniczy Digital Illusions - Electronic Arts nie tylko pracuje nad dodatkiem do Battlefield 2, noszącym podtytuł Special Forces, ale także stara się by posiadacze tej, nastawionej głównie na zmagania multiplayer, strzelanki FPS nie mieli powodów do narzekań. Pod koniec sierpnia powinna pojawić się kolejna poprawka systemowa do wspomnianego tytułu.

Jak „Morskie wilki” (Seawolves) prezentują się w akcji?
Jak „Morskie wilki” (Seawolves) prezentują się w akcji?

ComCo, 25 lipca 2005, 12:03

Przed pięcioma dniami po raz pierwszy pisaliśmy o Seawolves, nieoficjalnym dodatku do trzeciej odsłony serii symulacji niemieckich łodzi podwodnych (U-bootów) z czasów II Wojny Światowej, pt. Silent Hunter. Za developing rozszerzenia odpowiadają pracownicy firmy X1 Software, a dzisiaj na fale Internetu „wypłynęły” obrazki przedstawiające grę. Oto one.

Xbox 360 zadebiutuje równocześnie na trzech kontynentach jeszcze w tym roku

Krystian Smoszna, 25 lipca 2005, 11:25

Pierwsza konsola nowej generacji – Xbox 360 – zadebiutuje niemal równocześnie w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Japonii. Opublikowane dziś rano oficjalne oświadczenie przedstawicieli Microsoft nie pozostawia złudzeń – gracze na całym świecie będą się mogli cieszyć nowym wynalazkiem koncernu jeszcze w tym roku.

Electronic Arts z „książkową” licencją The Lord of the Rings

ComCo, 25 lipca 2005, 11:10

Do tej pory koncern Electronic Arts posiadał jedynie umowę z wytwórnią New Line Cinema, na mocy której mógł tworzyć gry oparte na poszczególnych częściach filmowej adaptacji „Władcy Pierścieni”. Ostatnio, przedstawiciele EA podpisali kolejne porozumienie licencyjne - tym razem z firmą Tolkien Enterprises, a rzecz dotyczy książkowej trylogii J.R.R. Tolkiena.

Koniec lata z Day of Defeat: Source
Koniec lata z Day of Defeat: Source

Krystian Smoszna, 25 lipca 2005, 11:01

Kiedy Valve Software opublikuje grę Day of Defeat: Source? Na to pytanie nie znaliśmy dotąd odpowiedzi i prawdę mówiąc, nie znali jej również producenci programu. Raz mówiono, że gra będzie gotowa na wakacje, innym razem z kolei, że zakończenia prac można się spodziewać dopiero w ostatnich miesiącach tego roku. Jak się okazuje, proces produkcji idzie nadzwyczaj dobrze.

Prace nad polską produkcją Wolfschanze 1944 wciąż trwają
Prace nad polską produkcją Wolfschanze 1944 wciąż trwają

Kull, 25 lipca 2005, 10:29

Wolfschanze 1944 to FPS w realiach II wojny światowej, tworzony przez polskie studio developerskie o nazwie Calaris. Z początkiem czerwca, premiera tytułu została przełożona na sierpień, co nadal jest aktualne. Prace nad grą wciąż trwają, a projekt ma się bardzo dobrze, o czym świadczy najnowsza aktualizacja oficjalnej strony programu.

Porcja nowych obrazków z The Elder Scrolls IV: Oblivion
Porcja nowych obrazków z The Elder Scrolls IV: Oblivion

ComCo, 25 lipca 2005, 10:28

W listopadzie powinna mieć miejsce premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion, czwartej części popularnej serii cRPG, uważanej przez wielu graczy za arcydzieło w swoim gatunku. Niewiele później nastąpi debiut tejże gry w wydaniu dedykowanym konsoli Xbox 360. Dzisiaj możecie zaś przyjrzeć się grze z bliższa - studio Bethesda Softworks wypuściło trzy nowe screenshoty, prezentujące całość w akcji.

Patch 2.0 do Boiling Point: Road to Hell w fazie testów

Krystian Smoszna, 25 lipca 2005, 08:09

Pod koniec czerwca informowaliśmy Was o planach firmy Deep Shadows związanych z opublikowaniem nowej „łaty” do gry Boiling Point: Road to Hell, oznaczonej liczbą 2.0. Prace nad poprawką zostały już zakończone, aktualnie mogą z niej korzystać użytkownicy rosyjskiej wersji gry.