Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2005, 11:01

Koniec lata z Day of Defeat: Source

Kiedy Valve Software opublikuje grę Day of Defeat: Source? Na to pytanie nie znaliśmy dotąd odpowiedzi i prawdę mówiąc, nie znali jej również producenci programu. Raz mówiono, że gra będzie gotowa na wakacje, innym razem z kolei, że zakończenia prac można się spodziewać dopiero w ostatnich miesiącach tego roku. Jak się okazuje, proces produkcji idzie nadzwyczaj dobrze.

Kiedy Valve Software opublikuje grę Day of Defeat: Source? Na to pytanie nie znaliśmy dotąd odpowiedzi i prawdę mówiąc, nie znali jej również producenci programu. Raz mówiono, że gra będzie gotowa na wakacje, innym razem z kolei, że zakończenia prac można się spodziewać dopiero w ostatnich miesiącach tego roku. Jak się okazuje, proces produkcji idzie nadzwyczaj dobrze, o czym przekonują ostatnie informacje ze strony Steam.

Koniec lata z Day of Defeat: Source - ilustracja #1

W opublikowanej w piątek wiadomości czytamy, że aktualnie Day of Defeat: Source poddawany jest intensywnym testom. Dokonywane są też ostatnie poprawki związane z animacją postaci oraz modyfikacją map. Wśród nowych, interesujących właściwości gry wymieniane są: efekt ogłuszenia po wybuchu granatu oraz możliwość rozłożenia stanowiska karabinu maszynowego na każdej powierzchni. Gra będzie gotowa na końcówkę tegorocznego lata. Jeśli wszystko pójdzie po myśli twórców programu, Day of Defeat: Source zadebiutuje więc najpóźniej za dwa miesiące.

Koniec lata z Day of Defeat: Source - ilustracja #2

Przy okazji, firma Valve Software poinformowała o aktualnym statusie wielce oczekiwanej mapy Lost Coast do Half-Life 2. Również w tym przypadku prace są już na ukończeniu, a efektów w postaci pliku dostępnego za pośrednictwem usługi Steam, będzie można spodziewać się już w nadchodzących tygodniach.