Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2005, 09:48

autor: Elrond

Błękitna Laguna jako RPG? Lost in Blue od Konami

Firma Konami poinformowała, iż DSowa rzesza fanów gier RPG może spodziewać się już jesienią tego roku pozycji zatytułowanej Lost in Blue. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, gra oferować będzie innowacyjne połączenie przygody, tajemnicy i survivalu.

Firma Konami poinformowała, iż konsolowa rzesza fanów gier RPG może spodziewać się już jesienią tego roku pozycji zatytułowanej Lost in Blue. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, gra oferować będzie innowacyjne połączenie przygody, tajemnicy i survivalu.

Po niespodziewanej katastrofie morskiej, młody bohater naszej opowieści budzi się na pozornie niezamieszkanej wyspie. Po pewnym czasie spotyka jeszcze jednego rozbitka - 17 letnią dziewczynę, którą fale także wyrzuciły na brzeg (czy tylko ja mam wrażenie, iż widzieliśmy to w Błękitnej Lagunie?). Teraz muszą współpracować aby przeżyć. Planując wydostanie się z wyspy, nauczą się sztuki przetrwania poznając tajniki m.in. polowania, znajdowania pożywienia oraz tworzenia narzędzi, przy okazji odkrywając wiele sekretów wyspy, na której się znajdują.

Gra oferować będzie również kilka możliwych zakończeń zależnych od akcji podejmowanych przez głównych bohaterów. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.