Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2005, 09:39

Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo

Być może pamiętacie jeszcze Meridian 59, wydaną w 1996 roku grę z gatunku MMORPG, która uznawana jest za jedną z pierwszych, komercyjnych produkcji tego typu. Mimo, że po kilku latach egzystencji program umarł śmiercią naturalną, ludzie zrzeszeni pod szyldem Near Death Studios postanowili w listopadzie ubiegłego roku dokonać niemożliwego i wskrzesili projekt z lepszą oprawą wizualną.

Być może pamiętacie jeszcze Meridian 59, wydaną w 1996 roku grę z gatunku MMORPG, która uznawana jest za jedną z pierwszych, komercyjnych produkcji tego typu. Mimo, że po kilku latach egzystencji program umarł śmiercią naturalną, ludzie zrzeszeni pod szyldem Near Death Studios postanowili w listopadzie ubiegłego roku dokonać niemożliwego i wskrzesili projekt z lepszą oprawą wizualną. Dziś Meridian 59 po raz kolejny pojawia się na ustach wielbicieli MMO, gdyż aktualni opiekunowie gry zaserwowali nam kolejne usprawnienia.

Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo - ilustracja #1

Z okazji wydania nowego, zupełnie darmowego dodatku do Meridian 59 o nazwie Evolution, panowie z Near Death Studios zaserwowali graczom nową wersję trial swojego produktu, która przez cały lipiec umożliwi eksplorację bogatego świata gry bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy udać się na oficjalną stronę programu i zarejestrować się.

Od momentu pojawienia się na rynku, czyli prawie dziesięć lat temu - Meridian 59 bardzo się zmieniła. Gra oferuje teraz trójwymiarową oprawę wizualną z dynamicznym oświetleniem, stabilne działanie w sieci (z czym wcześniej były ogromne problemy), jak również masę mniejszych usprawnień, dotyczących zarówno obsługi, jak i samej rozgrywki. Różnice w grafice pomiędzy oryginalną wersją Meridian 59, a jej nową edycją można podziwiać na obrazkach poniżej.

Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo - ilustracja #2
Rozszerzona wersja Meridian 59 przez cały lipiec za darmo - ilustracja #3