Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2005, 11:48

autor: Elrond

Battlefield 2 rozszerzony już niedługo?

Echa premiery znakomitego FPSa rodem ze stajni Digital Illusions, Battlefield 2, dopiero powoli przebrzmiewają, a już w sieci pojawiają się informacje o planowanym dodatku do tej gry. Niemałe zamieszanie w światku growym wzbudziła wiadomość jaką zamieścił na swoich łamach południowoafrykański, "sieciowy sprzedawca" Take 2 (nie mający powiązań z firmą z branży).

Echa premiery znakomitego FPSa rodem ze stajni Digital Illusions, Battlefield 2, dopiero powoli przebrzmiewają, a już w sieci pojawiają się informacje o planowanym dodatku do tej gry. Niemałe zamieszanie w światku growym wzbudziła wiadomość jaką zamieścił na swoich łamach południowoafrykański, "sieciowy sprzedawca" Take 2 (nie mający powiązań z firmą z branży) - widnieje tam czarno na białym oferta dodatku do Battlefield 2.

Można się o tym przekonać odwiedzając stronę informującą o Battlefield 2: Expansion Pack, którego premiera przewidziana jest (według serwisu Take 2) na 8 listopada. Nie wiadomo, skąd pracownicy tej firmy zdobyli wspomniane informacje – przedstawiciele Electronic Arts, wydawcy Battlefield 2, nie potwierdzili tych rewelacji. Z drugiej jednak strony, nie zaprzeczyli im, czyli jednak plotka ta może okazać się prawdą - no bo, że do Battlefield 2 powstanie dodatek, chyba nikt nie ma wątpliwości?

Czekamy zatem z niecierpliwością na jakieś ruchy ze strony EA w tej sprawie, a tymczasem proponuję potrenować warianty taktyczne podczas rozgrywki, a w wolnym czasie zajrzeć na stronę naszej Encyklopedii poświęconą Battlefield 2.