Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2005, 11:36

autor: ComCo

Prawdziwe odpowiedniki wirtualnych dziewczyn z 187 Ride or Die

Na wrzesień zaplanowano premierę konsolowych wersji 187 Ride or Die. Oprócz strzelanin i wyścigów, osoby zasiadające przed telewizorami będą mogli w niej ujrzeć także piękne kobiety. W ostatnim czasie odbyła się nawet sesja zdjęciowa z udziałem prawdziwych modelek. Wykonane wówczas zdjęcia posłużą producentom do stworzenia wirtualnych wizerunków niewiast. Poniżej znajdziecie te właśnie obr

Na wrzesień zaplanowano premierę konsolowych wersji 187 Ride or Die, „gangsterskiej” gry akcji od firmy UbiSoft. Oprócz strzelanin i wyścigów, osoby zasiadające przed telewizorami będą mogli w niej ujrzeć także piękne kobiety. W ostatnim czasie odbyła się nawet sesja zdjęciowa z udziałem prawdziwych modelek. Wykonane wówczas zdjęcia posłużą producentom do stworzenia wirtualnych wizerunków niewiast. Poniżej znajdziecie te właśnie obrazki:-)

187 Ride or Die to produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych. Fabuła gry kręci się wokół historii miejskiego „bohatera”, Bucka, młodego chłopaka, który żyje na krawędzi i ceni wyłącznie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety. Akcja 187 Ride or Die rozgrywa się w świecie przestępczym Los Angeles, rządzonym przez mentora Bucka, Dupree. Jednak chrapkę na władanie miastem ma także konkurencyjny gang kierowany przez Corteza, nieuchronnie dochodzi więc do starcia między rywalizującymi bandami.

Po więcej informacji odnośnie 187 Ride or Die zapraszam na łamy Encyklopedii GRY-OnLine.