Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS2XBOX
Okładka 187 Ride or Die (PC)
Okładka187 Ride or Die (PC)

187 Ride or Die

Produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych.

Akcji | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

187 Ride or Die Premiera

anulowana

PC

23sie2005

PS2 XBOX

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft

187 Ride or Die to produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych. Fabuła gry kręci się wokół historii miejskiego „bohatera”, Bucka, młodego chłopaka, który żyje na krawędzi i ceni wyłącznie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety. Akcja 187 Ride or Die rozgrywa się w świecie przestępczym Los Angeles, rządzonym przez mentora Bucka, Dupree. Jednak chrapkę na władanie miastem ma także konkurencyjny gang kierowany przez Corteza, nieuchronnie dochodzi więc do starcia między rywalizującymi bandami.

Gra oferuje niezwykle szybką akcję, pełną wyścigów i strzelanin, wzbogaconą w najciekawszych momentach spektakularnymi efektami graficznymi i dźwiękowymi. Ulice przemierzamy za kierownicą jednego z wielu pojazdów, które przygotowali twórcy - od potężnych krążowników szos począwszy, na nowoczesnych bestiach szybkości skończywszy. Natomiast eliminacja przeciwników staje się skuteczniejsza dzięki obecności sporego arsenału uzbrojenia, m.in. kilka rodzajów pistoletów, strzelby itp. Całości rozgrywki dopełnia ekskluzywna ścieżka muzyczna, stworzona specjalnie na potrzeby 187 Ride or Die. Oprócz wspomnianej zawartości gry, w 187 Ride or Die znajdujemy postaci wzorowane na „młodych gniewnych” kina i sceny muzycznej, m.in. Larenz Tate (Ray, Biker Boyz), Noel Gugliemi (Dzień Próby, Szybcy i Wściekli) czy Guerilla Black, którzy użyczyli także głosów swoim komputerowym wcieleniom.

Twórcy gry przygotowali nam zabawę dla jednego gracza, m.in. Death Race, Cop Chase czy Assassination, jak również możliwość zmierzenia się z innymi graczami poprzez sieć.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 10 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,5 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI 187 Ride or Die

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

187 Ride or Die Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC
PS2
XBOX