Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXBOXPS2
Okładka 187 Ride or Die (PC)

187 Ride or Die

Produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych.

Akcji | samochodowe

Okładka 187 Ride or Die (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

data premiery gry:

anulowana

PC

23sie2005

PS2 XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

187 Ride or Die to produkt skierowany do miłośników rozrywki spod znaku takich gier jak na przykład Grand Theft Auto: Vice City. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich graczy lubujących się w ulicznych wyścigach, wojnach gangów czy strzelaninach, oczywiście wirtualnych. Fabuła gry kręci się wokół historii miejskiego „bohatera”, Bucka, młodego chłopaka, który żyje na krawędzi i ceni wyłącznie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety. Akcja 187 Ride or Die rozgrywa się w świecie przestępczym Los Angeles, rządzonym przez mentora Bucka, Dupree. Jednak chrapkę na władanie miastem ma także konkurencyjny gang kierowany przez Corteza, nieuchronnie dochodzi więc do starcia między rywalizującymi bandami.

Gra oferuje niezwykle szybką akcję, pełną wyścigów i strzelanin, wzbogaconą w najciekawszych momentach spektakularnymi efektami graficznymi i dźwiękowymi. Ulice przemierzamy za kierownicą jednego z wielu pojazdów, które przygotowali twórcy - od potężnych krążowników szos począwszy, na nowoczesnych bestiach szybkości skończywszy. Natomiast eliminacja przeciwników staje się skuteczniejsza dzięki obecności sporego arsenału uzbrojenia, m.in. kilka rodzajów pistoletów, strzelby itp. Całości rozgrywki dopełnia ekskluzywna ścieżka muzyczna, stworzona specjalnie na potrzeby 187 Ride or Die. Oprócz wspomnianej zawartości gry, w 187 Ride or Die znajdujemy postaci wzorowane na „młodych gniewnych” kina i sceny muzycznej, m.in. Larenz Tate (Ray, Biker Boyz), Noel Gugliemi (Dzień Próby, Szybcy i Wściekli) czy Guerilla Black, którzy użyczyli także głosów swoim komputerowym wcieleniom.

Twórcy gry przygotowali nam zabawę dla jednego gracza, m.in. Death Race, Cop Chase czy Assassination, jak również możliwość zmierzenia się z innymi graczami poprzez sieć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 10 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,5 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI 187 Ride or Die

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe 187 Ride or Die

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
  • Network Adaptor
Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
187 Ride or Die - recenzja gry
187 Ride or Die - recenzja gry

Recenzja 7 października 2005, 11:45

Gdyby jednak chodziło o samo ruszanie ze startu, strzelanie w międzyczasie i dojeżdżanie do mety, to gra szybko by się znudziła. Tak jednak nie jest. Autorzy omawianego produktu umieścili w nim kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Nie licząc standardowego przejazdu, swoje umiejętności można sprawdzić w opcjach: Po-Po Chase (uciekamy przed policyjnymi radiowozami, nie mając do dyspozycji żadnej broni), Death Race (ostatni na danym okrążeniu wypada z rywalizującej stawki), Minefield (zmagania bez broni, ale z minami, które można sprytnie rozmieszczać na trasie przejazdu) oraz Deathmatch (walka do upadłego, a raczej do roztrzaskania na drobne kawałki).

PC
PS2
XBOX